Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
25. aug 2009

luci cize to fakt treba sledovat cca 3 mesiace 😉 no budem znacit mame to na ceskej stranke http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=31.7.2... hadam ti to ukaze 😀

groka
25. aug 2009

vyhodte ma upratovaaaaaaaaat

brisilda
25. aug 2009

no jasne groka mozes zacat u mna 🙂))) a tehula nesom lebo taky vytok je pred mrchou 😀 obcas sa natahuje obcas je ako hm.....ja neviem ako to popisat proste nenatahovaci 😉 ako napr. no neviem kychat na to 🙄 som divna toho mesiaca 😀 😀 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

no pocula som ze maju tam davat aj vtaky v trni 😵

brisilda
25. aug 2009

tak to by bolo super len tan cas na to sledovanie mi chyba 😀 ja mozem kukat TV iba vecer 😔

janulka04
25. aug 2009

luci a na ff, ako to presne funguje% myslim ten cerveny krizik, co tu bol spomenuty....sorry, ale ja som uplne mimo z tohto...

brisilda
25. aug 2009

jani aj ja som mne ang. nejde velmi ja si netrufam mn estaci aj ta ceska stranka pre moju informaciu 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

mne ten graf na ff neviem ako by bol pisamny hebrejsky neviem sa z toho vysomarit

groka
25. aug 2009

nadenka ano aj vtaky v trni budu a cokolada a vela ineho este a na markize tusim beverli hils ale nova generacia,ja b yosm brala staru a pobreznu hladku by mohli davat

brislidla pri tehu je husty vytok ale neviem akej farby,teda bud biely alebo zlty

groka
25. aug 2009

utekam uz nieco robit,papa,budem pribehovat

janulka04
25. aug 2009

lbris a kde si si znacila doteraz? lebo mi vrta, teraz ten cerveny krizik....v hlave. Je to dolezite? Co ja viem? ja len budem znacit teploty a sledovat krivku a ci sa to shodne s mojimi plodnymi dnami, ktore mi kalendar vyratuva automaticky.....a mozno budeme vediet, kde je problem...
alebo co je este smerodatne v tomgrafe bt?...mne sa zda, ze len ta namerana teplota, ne? to by mi stacilo moje stare womanzone.... ☹ ☹ ☹

brisilda
25. aug 2009

groka ja ani tomu vytoku neverim skusim po mrche verit tej teplote som normalne zvedava ako to funguje na mne 😀

lucialen
25. aug 2009

To ti podla tvojich teplot urobi jednu horizontalnu ciaru ktora je priblizne pri najvyssich teplotach v prvej faze, teda do ovulky. Druha vertikalna ciara je den ovulky. A vlastne ked si v druhej faze, teda po ovulke, teploty by nemali klesnut pod horizotalnu. Teplota moze klesnut v casu uhniezdovania az k horizontalnej ciare, nie pod nu a len na jeden den 🙂
Dufam, ze mi rozumiete, co vam tu vypisujem 😀
Bris a ja som citala, ze taky husty biely hlien je v tehotentsve 🙂 Ale zase tie hlieny mimo ovulky mam vselij 🙂 ake

janulka04
25. aug 2009

nadenka...aj mne pripada zlozity, taka, ako ja, co sa s tym pasuje prvykrat..myslim meranie bt je z toho magor a anglicky viem..mnoo cucala som aj tak

brisilda
25. aug 2009

janka tak ten kriz cerveny ti ukaze automaticky kedy mas ovulaciu no ci je to 100% neviem 🙄 som novacik skusam tak ako aj vy 😉 vytoku necerim, krcku neverim a teplota??? neviem uvidime 😎

lucialen
25. aug 2009

Baby, musim ist kosit, lebo drahy je nasraty, ze som ho vyhodila od PC, ale ja zase pridem 🙂

sisa2
25. aug 2009

ahojte 🙂 pozeram, ze ste objavili cesku stranku na BT, idem ju prestudovat.
ja si robim graf na FF, ked si na to trochu zvyknete, tak sa z toho da v pohode vysomarit.
ten cerveny krizik vam FF spravi ked identifikuje ovu - ak aj podla teploty aj inych zadanych symptomov, tak je hrubou cervenou ciarou = FF si je isty dnom ovu, ak je bodkovy, tak nieco nesedi - napr. podla teploty to vyzera na ovu, ale podla hlienu nie.
da sa tam nastavit aj rucne ovu - ked si myslite, ze sa FF myli a ovu bola inokedy - vtedy je krizik modry 🙂

janulka04
25. aug 2009

sisa, ja by asi potrebovala nejaky seminar o tom, popripade take, ze prvakrat, nech mi niekto ukaze, ako na to a potom to skusim sama....a tebe tam ten krizik sedel vtedy, ked si mala ovu...a vzdy?

sisa2
25. aug 2009

jani - da sa to zvladnut aj ako samouk a dokonca aj s nie moc dobrou AJ = ako priklad uvadzam seba 😀
na FF mi ovu sedela vzdy a to mavam nepravidelne cykly. tento mesiac to vyzera bud na anovulacny cyklus alebo bola ovu az 47 DC 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 uvidim, co bude robit teplota v najblizsich dnoch.

nadenkaaa
25. aug 2009

aha no uz tomu trochu rozumiem lebo som nechapala tie ciary v tom grafe ale urcite na tom budem este dlho maturovat 😀 ako sa poznam-asi najskor zacnem s jednoduchsou versiou na tej ceskej stranke 😉 sice som nie blondyna ale pri tomto si tak pripadam 😅 😀

petafr
25. aug 2009

no uz hodinu studujem a studujem, a pritom tiez viem po anglicky, no skoda, este nemam velmi co do tej tabulky zadat, zajtra meriam prvykrat... tak som zvedava. Inac ako som vam vravela, odkedy neberiem HAK, ziadne vytoky, ziadne hlieny nemam, tak neviem, hadam som normalna, predtym som stale mavala spinenie a tak...uz som zvedava...
Luci nezakosni si do nohy! 😝

sisa2
25. aug 2009

nadi - neboj, spolocne zmaturujeme 😀
ja uz som si na FF zvykla a vyhovuje mi, ten cesky je zatial len v plienkach, ako som pozerala, akurat to rozbiehaju. ale raz mozno bude rovnako dobry.

janulka04
25. aug 2009

oki, sisa...a okrem teploty, co si je tam teda potrebne este znacit? Alebo to urci ovu iba z teploty?

brisilda
25. aug 2009

tu vam pise krok po kroku http://merenibt.xf.cz/index2.html najdite si to ff kliknite a mate tam vsetko ja to budem studovat ked pride mrcha

sisa2
25. aug 2009

jani - nemusis si nic viac, v podstate teplota staci. ale mozes si hlien, krcok, ak beries lieky, kedy ste snazilkovali .... ako prehlad to je potom super. fakt je na tej stranke, co tu dali baby dobry navod, ked si to otvoris a pojdes podla toho, tak sa vysomaris. ak by nie, kludne napis, poradime.

brisilda
25. aug 2009

musite si kliknut na otvorit vsetko na lavej strane obrazovky a potom na Fertilityfriend 😀 nadi hadam ti to pomoze

janulka04
25. aug 2009

diiik sisa za vycerpavajuce odpovedi, ja som to priznam sa len "preletela", na to treba klud, tak az bude omladina v "hajanoch"
bris: dakujeeem 😀 😀 😀

sisa2
25. aug 2009

letim domov, vecer som tu ako na koni 😀

tea333
25. aug 2009

ahoj baby, boli sme na tej romantickej obedoveceri 🙂 isli sme do nasej oblubenej restiky, mali tam akciu ze uzatvorena spolocnost, tak sme utekali do mesta a hladni sme skocili do drahej ale asi najvychytenejsej restiky v centre 😉 taaaaaak dobre sme sa napapali, teraz spokojne odfukujem, a to snazenie sme stihli pred odchodom 😎
az mi moj hovori dnes cely den ze sme pocali dnes maleho Daginka/Terezku 😀 😀 😀

tea333
25. aug 2009

inak tie teploty su mimoriadne zahadne, ale ja som este v stadiu "zvladnem to bez meriania" hehe aj ked neviem dokedy 🙂 uvidime este ten september, ked sa vratim zo spanielska bude dalsia ovu akurat,takze nerat zacnem najskor v novembri..niekde na zaciatku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre