Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
26. aug 2009

ach jaaaj, to nastve, to poznam...ved to nechaj vychladnut a keksik bude...napadni ho, ked sa vrati...ak bude v prijatelnom stave.... 😅

petafr
26. aug 2009

no prave, ja som ho mierne napadla, romanticky no a nic, jednoducho nemal naladu, ale to nechapem, doteraz maval naladu stale, to ja som skor nechcela a teraz skor naopak... ach jaj 😝

petafr
26. aug 2009

ale asi uz prilis myslim na babo, stale som na nete alebo hladam informacie o roznych veciach, tak ma toho mozno plne zuby a menej ma na mna chut, ja neviem, uz aby sme mohli uvazovat o inych veciach ako o ovulacii... ja by som uz najradsej dalsiu etapu...

janulka04
26. aug 2009

akurat som to tu dnes pisala, ze aby to nedospelo k tomu, ze sa snazilkuje iba ak je ovu...ze hura, ide sa plodit...lebo to meranie BT k tomu navadza trosku....neboooj, trosku sa vyluftuje a bude fajn, mozno aj ty by si mala niekam ist, asi sa niekedy prilis upiname k urcitemu cielu

petafr
26. aug 2009

nie, ved praveze, ja mu nikdy nehovorim, mam ovulku, ide sa na to, vobec nie. My skor tak pravidelne, kazde dva tri dni, vcera vecer sme tiez, no ja som si vsimla, ze odkedy neberiem HAK, tak mam ovela vacsiu chut na zaciatku cyklu ako ku koncu, tak som to chcela vyuzit, a spravit radost aj jemu, ale co, svet sa preto nezruti, ja len, ze nemam zvyk, ze nechce...
a ty ako dnes vecer? Nemas co robit, ked si este tu?

janulka04
26. aug 2009

mne zase tatino steluje notebook novy..bol si tiez kupit, asi uz mu zacalovadit, ze bola nan cakacka... 😀 ..ale ide do sprchy a idem aj ja spat...
mozno len nemal naladu, popravde taky keksos pre radost tomu druhemu..tiez nist moc....uz som par takych podtupila....lepsie bude, az to pride na oboch...

a kedy ides zase na slovensko?

janulka04
26. aug 2009

ja pisem ako talian.... 😀

petafr
26. aug 2009

ja az o tri tyzdne, mam dovolenku, tak oddychujem... Tak dobru noc, ja si idem tiez lahnut, ked zaspim, aspon nebudem rozmyslat nad blbostami...

janulka04
26. aug 2009

dobru aj my uz sa berieme...do hajan, dnes mam dost

brisilda
27. aug 2009

Ahojte kocky tak hlasim svoju neuveritelnu teplotu s 36,8 mi dnes vyskocila na 37,1 takze si viete predstavit aky to bol premna sok ked som cakala teplotu 36,5 😀 a druhy sok nasledoval na wc 😀 ked som sa testla najskor nic neukazalo tak som sa sla umyt a ked som sa vratila, ze ten biely test vyhodim tak ups 😀 cumel na mna duch 😀 viditelny! ani som ho natacat nemusela 😉 no este nie dostatocne cerveny aby sa mi podaril odfotit 😀 Takze moze byt, ze ide iba o plany poplach a ja sa tesim zbytocne 😖 pockam si ja pekne krasne este do zajtra a testnem kvalitnejsi test 😉 takze drzte palce 😔
PS: to meranie je super !!! pokacujte v tom aj vy 😀 a hadam nebudete musiet dlho merat 😀

brisilda
27. aug 2009

teraz drzim palce nasej katke aby ju v pondelok obysla mrcha a aby sa pripojila kumne 😉 + kocky ktore cakaju teraz mrchu

brisilda
27. aug 2009

obisla

sisa2
27. aug 2009

bris wow!!!!!!!!!!! 😵 to je uzasne! moooooc gratulujem!! prajem krasne bezproblemove tehulkovstvo a konci s vonavym uzlickom.
teda babula, tesim sa s tebou! vidis, aj zazraky sa deju 🙂 poriadne nas tu oprskaj tehu bacilikmi, nech sa nakazime.

sisa2
27. aug 2009

a ziaden duch! je ju tam normalne vidiet 😵

kkatkaa
27. aug 2009

briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis len som sa narychlo zastavila pred odchodom do práce a ty taktooooooooooo? 😀 no je to hrozne super ani nevies ako hrozne moc sa tesim s tebou 😀
strasne moc ti gratulujem a drzim palceky a tesim sa na dalsie spravy od teba
uz musim letiet zasa sa niekedy zastavim ale este raz gratulujem mooooooooooooooooooooooc
a posielaj cerstve tehu virusiky 😀
pa zatial

kkatkaa
27. aug 2009

a ciarka je fakt krasna a ziadny tienik 😉

tea333
27. aug 2009

Bris ja som sa len na chvilu zobudila ze idem psov vencit, a ty takto??
som sa tak potesila az som sa nadobro zobudila!!!! 😀 😀 😀

pripajam sa ku gratulaciam: GRATULUJEM!!!! a inak, nehovorila som ze ako naschval teraz vyjde? 😝
kedy povies drahemu?

tea333
27. aug 2009

a nie je to duch ja som uz duacha videla, toto je pekna viditelna ciarka 😉

fazulka1512
27. aug 2009

dobre ranko, idem na krstiny tak som hore,kamaratka krsti dnes rano svojho 1.5 rocneho chlapca
bris gratulujem, je to super, tesim sa s tebou

fazulka1512
27. aug 2009

august neobisiel na prazdno, a nadenka ta uz zafarbila na fialovo

brisilda
27. aug 2009

waaaw kocky no vy ste sa tu riadne rozpisali 😀
fazulka ja som jej vravela aby ma dala zase na fialovu a zatial nech to tak aj ostane pokial nemam potvrdene od dokiho ze som tehu a pokial nebude ciarka silniet 😉
kocka vsetkym vam dakujem ja som si fakt nemyslela, ze to vyjde 😉 bola som v takom soku, ze som sa sama triasla 😀 asi od necakaneho stastia ved mi nic nebolo ziadne priznaky asi tomu dopomohlo to pretahovanie skrine a sedacky 😀
No teraz vazne ked mi lekarnicka predavala test tak vravela ze jeden neukaze ale ten druhy uz ano 😀 kupila som si rapi clear 2 v 1 a vazne to tak bolo prvy neukazal nic a druhy to co mam v albume 😉 plus k tomu sa mi snival ten zahadny sen s babkou 😀 cize v mojom pripade neboli priznaky ale osud ktory mi daval zanmenia 😀 teraz uz len dufam, ze mi to potvrdi aj dalsi test a doki a ze to nebude iba tienik ktory sa zahadne strati ako v Stankinom pripade 😢 to by som uz potom mala riadnu depku 😢

sabiatko
27. aug 2009

dobre ranko baby 🙂
bris, to je uzasna novinka, strasne sa s tebou tesiiiim 😵 ciarka tam je, to je jasna sprava 😉 takze ti drzim palce a nech ti tehu prebieha pohodickovo, nech si ho naplno uzivas 🙂

brisilda
27. aug 2009

Kocky posielam Vam vsetkym moje virusiky v rannom stadiu 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT AZ SA NA VAS PORIADNE PRILEPIA !!!NA 9 MESIACOV

brisilda
27. aug 2009

inak kocky myslite, ze je to fakt ciarka ktora naznacuje tehotenstvo??? ja neviem no stale som na pochybach a nemozem tomu uverit no teplota mi to tiez potvrdila 😒 Ja sa len bojim, ze je to iba vtip matky prirody a ze si zomna iba utahuje 😢

diamond_doll
27. aug 2009

brisilda ja tam tu ciarku tiez vidim 😀 skus urobit zajtra dalsi test..alebo aj dneska ale nejaky iny

brisilda
27. aug 2009

diamond dnes uz netestujem 😒 v ziadnom pripade ked tak ta zajtra mrcha mala prist 25 popripade dnes no podla teploty ktoru som namerala rano by prist nemala 😉

brisilda
27. aug 2009

inak aj ty si pisala, ze si mala ten taky natahovaci vytok pred mrchou ze????

diamond_doll
27. aug 2009

tak skus spravit test zajtra..napr mamatest 😎 pred neviem ci som mala vytok nejaky on zacal tak tyzden dozadu alebo kedy..sama neviem co to je ale mykoza asi nie nemam priznaky ziadne 😀

brisilda
27. aug 2009

pockaj cize ty este tiez nemas potvrdene tehotenstvo???

diamond_doll
27. aug 2009

nemam to potvrdene este az buduci tyzden idem lekarke niekedy 😀 ale tak priznaky mam nejake

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre