Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
28. aug 2009

jaaaaj,akurat ma jedna zakaznicka vytocila 😠 😠 😠 nech si dnes na mna radsej pusu nikto neotvara,lebo za seba nerucim 🙄
inak zajtra sa u nas v Pezinku vari fyzulnacka - je to kazdy rok - sutazi sa vo vareni fazulovej polievky a ocino sa na to strasne tesil,som aj ja chcela ist,lebo taketo "chlapske" polievky,to je pre mna,mnam 😀 😀 no ale som si spomenula,ze sak ja zajtra zase robim 🙄 😠 neva,odbehnem aj tak cez obed,napisem cedulu a hotovo 😅

nadenkaaa
28. aug 2009

janulka no ja mam dvoch bratov,moj mm ma brata a sestru a podla mna to je lepsie ako byt jedinacik 😎 ale myslim ze pokial sa mi nepodaria dvojicky tak 3 uz nestihnem 😅 😉 teda stihla by som ale zasa rodit jak jablon to nie 🤐
ja som dnes 13DC a teplota ako vcera 36,6 a nevyzera to na ovu este 😕

nadenkaaa
28. aug 2009

nemas za co minka
inak cheer to si dobre vymyslela s tym zajtrajskom pripadne napis na ceduluu ze som pri vareni fazule 😀

sisa2
28. aug 2009

bris - dakujem 😵

ja by som tiez chcela tri deticky. teraz dve a tretie trochu neskor ... teda moc neskor nehrozi, kedze uz som po 30-ke a ktovie kedy (a ci vobec ☹ ) sa podari druhe.
dnes nemam dobry den, nejaka som z toho vsetkeho zdepkosena. nie je nieco vo vzduchu?

evi - moc ma to mrzi, ze to nevyslo. aj som rozmyslala, kam si nam zmizla, ze som ta dlho nevidela. tak drzim palce do dalsieho kola! ja by som bola rada, keby aspon mrcha prisla, vsak dnes som uz 52 DC. a svinucha sere na mna 😠

tea333
28. aug 2009

ale ja mam jednorazove ovu testy bris 😒 tie sa asi nemylia ☹
tak budem testovat dalej,uz sa mi mina balenie, neva, kupim dalsie..
inak co mam kupit drahemu na narodky?? som uplne zufala.. ☹

minka21
28. aug 2009

cheer no ako nadenka pisala ze prve 3m tam moc toho nie je vidno cez brusko,tak asi preto tam nic nevidel a zbytocne ta stresoval,baby mali by ste si otvorit ordinaciu🙂 tii dr nic nevedia🙂 inak ja by som moc moc chcela mat doma taky ultrazvuk,a hocikedy sa pozrela co tam to moje male vyvadza,neviete o niecom takom? 🙂 a dones potom trosku fazule aj tu.si mi chute urobila 😝

janulka04
28. aug 2009

nadi, ja keksujem podla chuti,podla ovu a teraz zacianam merat BT- mm sa mi uz zacne vyhybat!!! 😀
a aby neboli 3 naraz 😝 ...ale neboooj, tak ja som skoro zacala....tak ja stiham a....ale vek podla mna neni uz tak obmedzujuci ako volakedy...moja teta rodila prve so mnou...Ja som mala 23 a ona 36 a v oktobri caka druhe, ma 41 rokov...skoro 42...ja stale vravim, je mi tolko, na kolko sa citim...i ked i rodicovstvo v takom veku ma svoje plusy i minusy....

cheerlady
28. aug 2009

tea tento problem riesim kazdy rok aj ja ☹ kozmetika? ma jej plnu r.t, oblecko?toho este viac! no a ostatne ma tiez vsetko na co si zmysli,tak ja som tiez zufala...este ze ma to caka zase az za rok (ked neratam vianoce 😅 ), ale to uz budeme byvat v dome,tak mozno nieco na manualnu pracu 😀 😀

sisa nedepkoooooos 😉 a nebola si na vyvolavacke?ci co ti dr.povedal?som nejak nepostrehla,ci si pisala 😉

nadenka no to by bol asi pruser 😀 😀 😀 ale sak ja nieco vymyslim,ked ide o jedlo 😀 😀 😀

cheerlady
28. aug 2009

minka ale ved ked si pozries albumy tak uz od 6tt musi vidiet aspon vacok 😉 ja som u neho vtedy bola 1.krat len v nejakom 4tt a preto nic nevidel.no ale druhy krat uz som videla dutinku a keby to na tom monitore nechal dlhsie,tak tam mozno aj mimco zbadam 😠 no neviem,ci by bolo bezpecne robit si sono tak casto 😕 som pocula viac-krat,ze by sa to nemalo prehanat,predsa len je to urcity typ ziarenia... 😨

janulka04
28. aug 2009

tea, podla toho, co ho bavi..moj je maniak do elektroniky, pc, mobily, takze ja mu vyberiem nejaky USB kluc zaujimavy a tym to pre mna hasne...on ked nieco chce, tak si to kupi hned...ja budem chlapove narodeniny riesit teraz v septembri...

cheerlady
28. aug 2009

inac babyyyy,uz mam 2tickeryyyyyy 😀 😀 😀

nadenkaaa
28. aug 2009

men napriklad mama povedala ze chod tam az ked ti bude ms meskat 2krat -v podstate aby tam nieco bolo vidiet lebo dovtedy sa clovek len stresuje ked tam pride skoro a dr tam nic nevidi 😕

cheerlady
28. aug 2009

nadenka tak tak,mas pravdu 😉 ja som bola z toho tiez na nervy,ked mi 1.krat povedal,ze tam nic nevidi 😔

tea333
28. aug 2009

janulka moj ma 20. septembra...len tu nebudem predtym, musim chytro do tyzdna cosi kupit 😀
najhorsie je, ze on si kupi vsetko co potrebuje aj co nepotrebuje..hned ako to chce..takze je to nervak nieco mu vybrat,vobec neviem co mu kupim ☹ 😒
nadenkaa inak ja k lekarke asi nepojdem uplne skoro ked nahodou otehotniem, aj tak tam nic neuvidi,..ked budu testy tmavsie, tak pojdem naozaj az ked nieco uvidim 😉

minka21
28. aug 2009

tie tickery su super vec!🙂aspon takto mam predstavu ako to moje male vyzera🙂 ja som tam videla najskor velky cierny flak a nikde nic,ja ze tam mimi nie je,ale ze to je cysta,a potom mi az ukazal babo,to bolo tiez take vacsie teda ten vak a tam uplne naspodu taka vypuklinka,ani som to poriadne nevidela ale bolo to tam🙂) boze 1cm,ako rychlo nam to male rastie 😀 o chvilku pojde na prvu disko....

tea333
28. aug 2009

mozno stavim na oblecenie, to si sam kupi,ale skrinu nema nikdy zapratanu lebo vyhadzuje ako o dusu starsie kusky
aj by som vybehla von,ale kamoska stale nevola, je v hornbachu a nakupuje a ja cakam kym zavola ze ideme vencit, nech konecne pokecame

janulka04
28. aug 2009

tea, moj ma 18. septembra

cheerlady
28. aug 2009

minka tebe ho aspon ukazal ale mne ani to nie... 😢 no nech uz som u tej druhej lekarky a nech mam v ruke drobcovu fotecku a mozeme naklusat k nasim 😀

brisilda
28. aug 2009

kocky a myslite, ze ak ja pojdem na sono 14 alebo 1 sept. ze tam uz coto bude vidiet? doki ma tiez ten vaginalny ultrazvuk 🙂 14 by som mala byt podla mrchy v 6 tyzdni a od ovulky 4 tyzden. rada by som sla na dofcu uz aj s foteckou aj ked tam nic nebude 🙂

brisilda
28. aug 2009

jaj 14 alebo 16 septembra 😀 😀 😀

tea333
28. aug 2009

janulka tak mame problem v podobnom case 🙂

janulka04
28. aug 2009

Pravda, tei...ale ja som flegmos a davam si na cas...ale teba suri dovoska 😉
no, bris: to netusim....ja dostala prvy obrazok az v 16tt ☹ ...co uz?

nadenkaaa
28. aug 2009

bris mal by tam byt plodovy vak 😉 ale srdiecko v 6 tyzdni neviem to asi este nebude pocut bit 😕

janulka04
28. aug 2009

a briiis: vylepsujes album? 😀 😀 poslem ti aj ja nejake casaky? mam ich doma v celom perinaku...som sa ich po malych nechcela vzdat, ja som taky debo 🙂 😉 🙂

brisilda
28. aug 2009

janka no jasne vylepsujem 😀 kebyze prides kumne domov tak by si videla , ze ku mne uz moze hotove babo prist 😉 okrem pampersiek mam vsetko 😀 😀 😀
nadi srdiecko vrak zacina bit na konci 4 tyzdna 😉 to som sa docitala na nete 😉

groka
28. aug 2009

caute baby co porabate?
ja cakam jak kura na sopel a stale nic 😖 😖 😖

janulka04
28. aug 2009

xaxaax. to sme na tom dost podobne, len mne mozu aj dve naraz 😀 😀 ....ale bolo by kocik treba....ten po malych.. som predala...nooo a kozmetiku mam len pre male...nie pre baby....

brisilda
28. aug 2009

ja mam pre maleho stale johnson baby 😀
ahoj groka ja idem mrknut markizu

groka
28. aug 2009

baby mne kazal doki aby som prisla po 7 az 10 dnovom meskani a tak to aj vychadza ze vtedy uz je vidiet srdiecko,niekedy uz v 6tt niekedy az v 8tt

groka
28. aug 2009

ja som napisala 2 prispevky teda 3 s tymto a idem uspat maleho a utekam za muzom,lebo mi odchazda prec a potom skusim hore nohy 😀 pa zatial neskor napisem,ked to uz bude tam kde ma byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre