Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
3. sep 2009

nadi mena uz mame davno vybrate... ked hilmerka porodila zaru, tak mlada ostala nastvata, ze nam zobrali meno pre jej sestru 😠 😀 ...myslim, ze sa velmi rada bude nagazovat pri nakupoch, celkovo rada nakupuje a na babatka sa dobre nakupuje... ved uvidime.. budem potom informovat 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

michelle mne je jedno ze hilmerka dala zaru moja dcera bude zara lebo to meno uz mam vybrate asi 3 roky 😉 a ked bude chlapec tak Noel lebo on ma meniny kedy ja narodeniny 😉 len uz aby to bolo aby sme mohli nakupovat a tesit sa z brusiek 😵

michelle
3. sep 2009

nadi my tiez cca tolko 😕 😀 ..chlapca sme mali povodne Adama, ale prehodnotili sme ho na Tomasa 🙂 ..Noel - to nie je po nnorsky alebo finsky vianoce? 🙂 ...uz aby, veru 🙂

nadenkaaa
3. sep 2009

ano znamena to viaanocny a bude to nas najkrajsi darcek pre nas 😉 a okrem toho nechcela by som aby sa ked poviem jeho meno otocila polka ulice ako napriklad za menami samko jakubko filipko dominik a tak podobne 😉 a este sa nam to hodi k priezvisku tak preco nie 😉

michelle
3. sep 2009

nadi to je pekne 🙂 ..natalia znamena prvorodena a aj je, tiez to mame trefne 😎

nadenkaaa
3. sep 2009

to ano michelle 😉

brisilda
3. sep 2009

ahojte snazilky 😀 drzim vam palce aby ste ma v maji nenechali samu 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fazulka mne teplota v case ocakavanej mrchy klesla tak ako pisala nadenka uz uz som cakala mrchu a kuk na drzhy den teplota 37,1 😀 to som uz vedela zesom tehu a hned som testla 😉 drzim ti palce az my nasledujes 😉 a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT dufam, ze sa k tebe dostanu 😉 a ty budes mat na teste //

nadenkaaa
3. sep 2009

no bris teba sme tu potrebovali s virusikmi 😉 😀 podla mna fazulka bude tehu 😉

michelle
3. sep 2009

bris, drrrrz 😉
ja tiez davam fazulke nadej 😵

brisilda
3. sep 2009

kocky len ju prosim vas nazarieknite to musite tak potichucky 😉 cize psssst pockame a uvidime ci chytila aspon jeden moj virusik 😉 juuuj bolo by super kebyze si najde // 😉 aspon by ma nenechala samu 😉 a vy nas budete pekne krasne nasledovat !!! 😀

nadenkaaa
3. sep 2009

baby som uplne zvedava na zajtra 🙂 😉 mimochodom mame 10000 prispevkov 😎

nadenkaaa
3. sep 2009

🤐 🤐 😉 😀 😵

brisilda
3. sep 2009

no ved sme v pisani dobre nie? 😀 😀 😀

michelle
3. sep 2009

bris 🤐 🤐 🤐
nadi, na co si zvedava? na fazulkin test?

nadenkaaa
3. sep 2009

no na to ze je to relativne "mlada" tema tak to sa snazime akoby nas za to platili 😀 😀

michelle
3. sep 2009

nadi platia..... svojsky 😉 ...uspechmi 😵

nadenkaaa
3. sep 2009

na fazulkin test podla mna je tehu 🤐 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

neviem ako vam ale mne konik pomaha 😉

brisilda
3. sep 2009

tak jej teraz posielam vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fazulka chytaj hadam sa nakazis 😉 tfuj tfuj tfuj az je poatapac v brusku 😉

michelle
3. sep 2009

nadi aj mne svojim sposobom.. v tom, ze sa mam s kym na tuto temu pobavit, aj sa vselico dozviem, aj to, ze je nas na tejto lodi viac...

brisilda
3. sep 2009

nadi aj mne pomaha ale aj skodi ☹ je tu velmi vela smutnych pribehov 😢 ale s vami tu je dobre 😀 😀 😀 uz ziadnu negativnu stranku nekukam 😉 nadi a hladkam brusko pravidelne 😀

brisilda
3. sep 2009

inak konecne zajtra mi zacne 5 tt cize v pondelok je nadej ze vacok uz budeme vidiet 😉 a pri troske stastia aj srdiecko stihneme pred dofcov 😉 drzte palce az sa to podari a uzijem si dovolenku konecne po 7 rokoch 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

bris ja sa snazim temy s problemami necitat a tym padom sa nezaoberat mysleinkami ze sa to nepodari a tu v za nemam este kamosky takze sa nem tak s kym porozpravat o zenskych veciach 😉 tak mne to pomaha ked pridem sem a mozem si pokecat o veciach ktorym chlapi nerozumeju alebo ich to nebavi sa o tom rozpravat 😝 😵

nadenkaaa
3. sep 2009

bris drzim palce a drobcek v brusku tiez citi pozitivnu energiu ked ho hladkas a rozpravas sa s nim ako sa velmi nanho tesis 😉 🙂

fazulka1512
3. sep 2009

ahojte babule, som tu, bola som zo svagrom kupit oblek a topanky, lebo ide na svadbu
oblek nas vysiel 3100-nohavice, sako a vesticka tak sme sa potesili
baby ste velmi zlate ze si myslite ze som tehu, ale ja v to presvedcena niesom
bris dakujem za virusiky a co si myslis o mojich snoch
velmi som rada ze vas mam

brisilda
3. sep 2009

nadi zatial svoju radost aosi neprejavujem nechcem sa unahlit 😒 poc kam do pondelka co povie doki lebo dnes som testovala a druha ciarka stale neni totozna s kontrolnou ale to je citlivost 25 ☹ uvidime co s toho bude dnes som 35DC no je vyrazne silnejsia ako pred tyzdnom 😉 dokonca mi uz aj pachy vadia 😝 ale da sa to predychat 😀 😀 😀 a brusko hladka uz aj manzel 😀 😀 😀

brisilda
3. sep 2009

fazulka ja neviem v snoch sa nevyznam mne sa snivalo z babkou 😒 inak sa mi nikdy nic nesniva 😠 vtedy som mala sen vinimocne 😉

fazulka1512
3. sep 2009

no ten moj o tom ze som dostala ms bol tiez taky zvlasty, mozno bolo znamenie aby som sa este raz v sne na ms pozrela lebo ju mozno tak skoro neuvidim 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

no ved prave to moze byt znamenie fazulka 😉

fazulka1512
3. sep 2009

a este nieco, ten vytok mi trosku beha hlavou, ja som si dnes nasla vytok ale strasne malo a bol taky biely a tahavy, inac nijaky ako byva ked pred mrcou, bris to tak ma byt alebo ako to je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre