Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

slniecko77
6. sep 2009

..no obaja sme v UK, ale on dostal dobru pracovnu ponuku v inom meste, tak sa za nim stahujem
..Nadi, ja tiez moc umele vitaminy neuznavam
..ved aj my by sme boli radi keby sa nam podarilo otehotniet na prvy sup 😵

brisilda
6. sep 2009

nadi teraz je vela ovocia a zeleniny takze ja s tym problem nemam 😉 prijimam vitaminy v klasickej forme horsie to je v zime 😝 vtedy akosi ani nemam chut hlavne pomarance nemusim tie tescove mi nechutia ☹

kkatkaa
6. sep 2009

no veru bris v zime nic moc vsetko su v obchodoch len take umele hnusy 😝

sharmana
6. sep 2009

baby asi si aj ja kupim tu kyselinu listovu, vsetky ste tu už spomenuli, že je to dôležité, tak s tým zacnem.. má to vsak nejaké dôležité účinky aj pred otehotnením? alebo to treba len pocas tehotenstva?

nadenkaaa
6. sep 2009

jasne bris 😉 😉 no a ja potom v tesnom zavese za katkou sharmanou a rodosbb spolu s michelle necakame 😀

brisilda
6. sep 2009

shami v tehotenstve treba vsetkeho 2 davku 😉 kys. listova je vhodna uz 3 mesiace pred otehotnenim ale ak si ju neuzivala nic sa nedeje treba ju zacat uzivat cim skor 🙂 tak isto aj velaovocia a zeleniny ale vsetkeho s mierou neze sa budes prejedat 😀
katka drzim palce az mrcha nepride 😉 ja neviem mne tie tesco ovocie nechuti oni to zbieraju este zelene a to potom nema tu pravu chut 😉

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi odporuca sa to este pred otehotnenim 😉 prave ze to ma dobre vplyvy na otehu 😉

brisilda
6. sep 2009

shami a ty si ci nesi tehu??? akosi mi to uslo

kkatkaa
6. sep 2009

diky moc bris (ale mam silne pochybnosti - uz som pisala preco) i ked myslim ze ms je uz na ceste ku mne ☹ ale pockam na tvoje tehu virusiky buduci tyzden a v septembri ich budem chytat ako diva 😀 ale chlap mi o par dni odchadza tak neviem nevyzera to dobre do konca roka beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢

nadenkaaa
6. sep 2009

celkovo tie ovocia a zeleniny v hypermarketoch nemaju prirodzenu chut 😒 😔

groka
6. sep 2009

ahojte baby,my sme boli na oslave,maly uz spinka,zajtra skoro vstavame zase,ja mam do obeda vybavovacky,tatino ide po maleho do skolky,a beriem k nam moju maminu,bude u nas nejaky cas,ked sme prisli a dala som dole podprdu som vsetky hviezdy videla,moj muz vravi ze neni normalne ze ma tak bolia a ja ze hej,je to normalne u mna uz 2 mesiac a on ze ci som tehotna a ja ze nie,tak som mu vysvetlila ze preco ma asi bolia,dala som sampano pohariky 2 a teraz tu fucim jak lokomotiva a je mi z neho naramne zle,tak pijem mineralku

inak hlasim ze maly mi zacina nejaku chorobu,je soplavy,ma nadchu a upchaty nostek,takze uvidim ako zajtra ale este ho dam zajtra do skolky ak nebude teplota ked bude horsie tak v utorok ho nedam,no ale teraz mi povedzte ze ma to zo skolky alebo z toho rapidneho ochladenia?asi jedno s druhym,ze?som na nervy z toho,

nadenkaaa
6. sep 2009

kkati no aby si nebola prekvapena aj bris bola skepticka ohladom tehu tento mesiac a vidis ako to dopadlo takze trosku optimizmu kati 😉 😵

brisilda
6. sep 2009

kati cize je posledna sanca aby si otehotnela a potom si manzel moze ist 😉 a samozrejme nech sa aj coskoro vrati s korunkami 😉
nadi tak to ano 😉 aj teraz v lete to neni ono kupovali sme ovocie ode jednej pani co si to sama vypestovala a bolo to nebo a zem od tescoveho 😉 kto vie ako chutie pomarance odtrhnute cerstve 😀

groka
6. sep 2009

bris precitala som co ste popisali kym som tu nebola ale preco si pila cajik?mas zapal?ja som mala pichanie ci co ked som docikavala ale vecer ma to uz preslo teraz uz necitim nic

slniecko77
6. sep 2009

sharmana, ako spomenuli dievcata, kyselina listova by sa mala uzivat tri mesiace pred otehotnenim, 400mg, je to dobre na spravny vyvoj nervovej sustavy babatka napr. aby nebol rastep chrbtice a pod., ta sa zacina vyvijat ked este neviem, ze sme tehotne..
..ale zase ani nase maminy to nebrali a tu sme a zdrave 😉 no ale co by clovek nespravil pre babatko 😵

sharmana
6. sep 2009

bris. ešte neviem ci som alebo nie, delí ma od toho ešte 5 dní, skôr nechcem testovat, lebo ms môže ešte kludne príst v sobotu...
no kúpim si teda tú kyselinu listovú... ja beriem to calibrum, ale tak to vymením.. a treba brat pri tom ecko?
ja zas papám vela zeleniny, naučila som sa robit si na večeru saláty, aj mm sa to páči že má vždy zeleninku pripravenú...
ovocie je na tom horšie, lebo tak ako ste spomínali, z obchodov je to strasná umelina, mne chutí už iba melon, nektarinky a niektoré jablcka a hrusky... ostatné nemusím.. volakedy som si vždy v zahradke natrhala ribezle, egrese, malinky, jahodky.. no ale to je v obchode prísenre drahé alebo umelé...

groka
6. sep 2009

slniecko,ja som nebrala nic,ani kyselinu,len duphaston na udrziavanie babatka,ale teraz by som chcela ale az ked budem vediet ze som tehotna

groka
6. sep 2009

sharmana ak papas vela zeleninky a hlavne listovu,tak neber kyselinu,je to len chemia,ja nejem vela zeleniny,ale ako citam,tak ty ano a kyselinu nemusis,mas jej hodne co citam a babatku budes davat vsetko co potrebuje

groka
6. sep 2009

inak na dome ide po cokolade dobry film,s nejakym baabtkom,kuknite,ja budem a popri tom zehlit a este pred tym idem do vane

groka
6. sep 2009

boze pisem sama so sebou

kkatkaa
6. sep 2009

nadi kiez by si mala pravdu ale viem ze nehrozi trosku ma to ale stve ked mm ide prec
bris ale kde je uz a este ovulka?????????????????????? ved ja sa s nim este pomojkam ale ...
ale nechem navodit smutnu naladu ... ved uvidime tento tyzden

groka
6. sep 2009

http://kucharka.madness.sk/vitaminy-v-ovoci.php kuknite na toto to len avokado ma E?ziadne ine ovoce?

slniecko77
6. sep 2009

..mne to kamoska gynekologicka kladla na srdce xixi nech ju uzivam, ale ako som napisala, nase maminy o nej nechyrovali, je to vlastne vitamin B9 a vyskytuje sa nachádza predovšetkým vo fazuli a ďalších strukovinách, citrusových plodoch a džúsoch, pšeničných otrubách a celozrnných výrobkoch, listovej zelenine, hydine, bravčovom mäse, kôrovcoch a pečienke.

kkatkaa
6. sep 2009

nadenka a inak ty vyzeras nadejne si na tom s teplotkou podla mna velmi dobre 😉 tak davaj nadalej vediet aj cez tyzden i ked ja si to asi len budem stihat citat ale budem na vas vsetky mysliet urcite a drzat palce

nadenkaaa
6. sep 2009

groka ma pravdu v listovej zelenine sa tiez nachaadza kys. listova pokial naozaj jes toho dost a podla toho co pises tak ano tak by som to neriesila a okrem toho beries calibrum - 😕 ono je to uz na uvazeni clovekap odla mna je to vela len tych marktingovych tahov ako z cloveka vytiahnut prachy lebo ohladom deti to je najvacsi biznis bohuzial a clovek je typ ze skor miesto toho aby jedol prirodzene vitaminy v prirodzenej podobe radsej sa napchava pilulkami z lesklych obalov s kludnym svedomim ze ved robim vsetko pre dieta 🤐

nadenkaaa
6. sep 2009

kati no ja som sama zvedava ako bude dalej pokracovat moja teplotka 😉 urcite tu budes priebezne citat o mojoj teplote neboj sa 😉 a dufam ze aj ty nam das vediet ako si na tom s tym necakanim na mrchu 😉

groka
6. sep 2009

nadenka tak,tak ,moja,a ti mozem povedat,ze ja by som asi zacala papat viac zeleninky v tehu,no duphaston budem brat isto tiez a neviem ci v nom je listovka,ale mam doma na 2 mesiace len este stale to neberiem,dokonca ani ten caj co som si kupila co ma aj bris nepijem,ale buduci zacnem ak teraz nic

groka
6. sep 2009

nadenka ja sa uz neviem dockat rana kedy zmeriam 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

ja okrem kys. listovej neberiem nic a este aj ta kys. listova sa u mna neda povedat zeby som ju brala pravidelne ja sa splieham skor na to ze jem fakt vela zeleniny a ovocia nikdy som nebola fanusikom umelych vitaminov a zatazovania organizmu tabletkami pokial clovek vyslovene nemusi .
no groka len aa bojim ked teplotka klesne ze uz pride mrcha -aj ked este mam par dni sladkeho dufania 😔 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre