Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
12. júl 2009

tadaaa..moj rodinny album je hotof a vsetci maju mena 😉

malalady musis ist cez neho..hovor o jeho vyhodach, o tom ako chces mat jeho dieta a aky je strasne super.. 😀

fomarik 5 je malo pridaj nebude negativna

tea333
12. júl 2009

lebo v pocitaci nemam ine 😒
biancarv neboj coskoro tam nahadzem nejake velke a pekne 🙂

baby moj zase hra tu hru..to je peklo..ale slubil ze vecer sa mi bude venovat

fomarik
12. júl 2009

Dobre, tak 10% 😕

tea333
12. júl 2009

fomarik nefer ma !! 😀 😀

biancarv
12. júl 2009

tea no čo budete dneska snažilkovať už na ostro, či ešte počkáte až do svadby? 😀

fomarik kde si? iste si chcela napísať 55% nie?

fomarik
12. júl 2009

Chcela by som sa opýtať...To je pravidlo, že sa prsia na začiatku tehu musia hned naliať, alebo to u niektorých može byť aj neskoršie?
Ja totiž takéto veci neovládam, bo som bola tehu len veľmi kratučko na to, aby som si stihla všimnúť isté zmeny 😔

biancarv
12. júl 2009

no ved fomarik, ked si ešte pred tým nemala ten biely výtok, tak to môže len k dobrému nasvedčovať 😉

tea333
12. júl 2009

naostro sme snazilkovali pred dvoma dnami prvykrat, a dnes ideme a snad aj zajtra alebo pozajtra, na svadbu sa nepozerame, zobrat sa chceme len datum nejako nemame ale zariadime to za chvilku takze ked sa podari dame svadbu na oktober 😀 ak nie, mozno na jar definitivne..u nas je vsetko o spontannych rozhodnutiach 😉

biancarv
12. júl 2009

no mne sa pri prvom tehu naliali asi tak tri týždne po meškaní mrchy a riadne, ale možno to nemá každá žena

fomarik
12. júl 2009

Bianca, nie 55, nepomýlila som sa. Už ma ani vo vajkách nepichá, len nemám na nič chuť. som dnes papala iba ráno chlebík so syrom a nič...nechcem ani čokoládu...bleeee, len tú šalátovú uhorku som spapala. A ešte som si všimla, že mi začali veeeľmi vypadávať vlasy.mám ich veeeeľmi husté, brčkavé, ale vypadávajú mi také chuchvalce 😨 😨

biancarv
12. júl 2009

tea takže už si pevne rozhodnutá, že chceš mať teraz bábo a aj študovať zároveň?

biancarv
12. júl 2009

brčkavé? a na tej foto ich nemáš náhodou rovné? pre tehu je aj typická nechuť do jedla určité dni, ale to vypadávanie vlasov tak to je čudné, to asi s tehu nesúvisí, to môže byť možno ovplyvňované nejakými liekmi alebo čo, no to by som len tak nenechala.... 😕

fomarik
12. júl 2009

Ten biely výtok som mávala len ked som mala mať ovulku. To som si všimla. Ale ževraj v posledných mesiacoch sa mi netvoria vajíčka kvoli PCO, tak ja neviem. O 8 dní mám ísť na sono, či sa mi začali tvoriť. Ale sa mi to zdá, že je to skoro...ak by som potenciálne mala mať mrchu zajtra...ved vajíčka sa tvoria trošku neskor, nie?

fomarik
12. júl 2009

Na fotke mám vyžehlené....nenávidím svoje brčkavé vlasy... No, každý chce mať, to , čo nemá.....

biancarv
12. júl 2009

fúha, tak toto s tými vajičkami, to ja vôbec neviem kedy, ale na nete som čítala, že je to približne v polovici cyklu, ale že existujú výnimky, kedy žena ovuluje aj v iné dni...tak neviem

biancarv
12. júl 2009

no normálne si ťa s tými kučerami neviem predstaviť 😀 a to sa fakt snažím

fomarik
12. júl 2009

ja už som z toho jeleň........ posledné sono som mala niekedy v máji, ak nie aj neskôr. Ale inka k dokymu chodím ako na bežiacom páse, ale ževraj mi nemože tak často robiť vaginálne sono...pretože sú to predsa len ožiare. Tak sa trošku upokojujem, že fazulka by snád aj mohla byť, i ked som minulú mrchu mala veeeeľmi slabulinkú, takú, skoro nijakú. No a to by sa manžel vyhol spermiogramu...on má z toho depresiu. ☹

fomarik
12. júl 2009

Bianca, nejaké fotky mám aj na azete...ak by si chcela vidieť

nadenkaaa
12. júl 2009

ahojte dievcata 😉 aku ste mali nedelu? 🙂

fomarik
12. júl 2009

Ahoj Nadenkaaa...no, bola tak trošku o ničom. viem si ju predstaviť aj duchaplnejšie 😉

tea333
12. júl 2009

no ja som rozhodnuta ze dietatko chcem..zatial to vyzera takto..dam si rok pauzu, prerusim studium uz s bruskom,a potom sa uvio di,..mozno este jeden rok doma, mozno pojdem do skoly,ale na externe alebo si dam osobitny studijny plan..a do skoly budem musiet cca 2 dni do tyzdna,aj to nie na dlho..
nemyslim ze je to nezvladnutelne, my sme totiz doma obaja..priatel je doma skoro cely den

nadenkaaa
12. júl 2009

Fomarik napriklad so svojim drahym hm? 😉

tea333
12. júl 2009

ahoj nadenkaa ja som nic neurobila🙂 okrem nakupu dnes..

fomarik
12. júl 2009

ano, s drahým ☹ ☹ ☹

tea, ja si tiež myslím, že štúdium a babatko sa dá zvládnuť. ved v škole ti vyjdú v ústrety akokoľvek.

biancarv
12. júl 2009

hmm, bola som v Tescu so svojim švagrom a konečne som si kúpila tu Milka čokoládu jogurtovú mňam, a teraz tlačím 😀

biancarv
12. júl 2009

ale chce to určite odvahu do takého niečoho sa vedome pustiť, myslím to bábo a školu

fomarik
12. júl 2009

nadenka má novú fotku...som si len teraz všimla

nadenkaaa
12. júl 2009

tea a ako dopadlo to producirovanie v gatkach? 😉 dufam ze podla tvojho planu 😀
myslim ze co sa tyka skoly a babetka vsetko ide ak sa che len na to treba aj trosku sily a odhodlania 😎

biancarv
12. júl 2009

jéj pekná nadenka

ale fomarik aj ja mám novú fotku 😒

nadenkaaa
12. júl 2009

som si dala taku ako som bola este slecna doma pred svadbou pokial by ste cheli mama album na mojej svadbe pod nickom nadenkaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre