Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
14. sep 2009

a tento tyzden uz by ste mali vediet niektore co s tym tehu sak?nadenka ma tu teplotu stale hore?

sisa2
14. sep 2009

minka - u nadenky, groky aj michelle je to pase 😢

janulka04
14. sep 2009

ach jaaaj, michelle...kurna...a tak super to vyzeralo...ale si ma predbehla...minule nam mrsky dosli rovnako. teraz som zvedava, s kym budem mrskovat a plodnit ja 😀 ...este tentomesiac naplno..potom zvolnime s mm 🙂
ja cakam mrsku zajtra, ale teplota bola dnes vyssia...no zajtra to moze byt cele o inom a do toho ta crevna chripka..si viete predstavitmoje nadsenie 🙄

minka21
14. sep 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to vazne??sak bolo to take nadejne!!!! a nadenka uz bolo na gyn ze co sa robi ked sa im tak dlho nedari?

janulka04
14. sep 2009

minka, nadenka to tu popisala, zase tak dlho sa nesnazia...snazili sa pred tym, ale nie extra aktivne..snad mi prepaci, ze tu hovorim za nu...ale tusim vcera to tu rozoberali 😉

brisilda
14. sep 2009

janka no mas to tazke juuuj tu chripku nezavidim ☹
minka mne bolo poradene aby som si kupila torecan no je na lek, predpis a dnes som nebola schopna ist k dokimu 🙄 no zjatra uz pojdem a popytam sa aj na ten liek co si mi poradila ty 😉 inak vraj pomaha ladova kola no u mna to neplati 😢 ani cierny caj nezabera 😢 teraz skusam vsetko mozne 😀 aj nemozne 😀 😀 😀
sisa mala by si sa teda pridat k nam tehulkam aspon ty a janulka 😉 az nesom so shamankou sama majovka 😀 😀 😀

michelle
14. sep 2009

jani no nejako som si tentoraz svihla. ale aspon nemusim tolko cakat 🙂 ...ty si, podla teplot usudzujem, pockas takych 9mesiacov 😉

brisilda
14. sep 2009

😀 😀 😀 michel tak toto si teraz vystihla dobre 😀 tak tak az si pocka a aj vy ostatne ste si mali pockat 🙄 no hadam nabuduce sa date prehovorit 😉

janulka04
14. sep 2009

baby, 😀 😀 😀 😀 to by musela byt jooooo nahoda, tento mesiac bolo keksovanie asi 5 krat len... 😀 😀 😀
a michelle, to hej, svihla, ale mne sa teraz tri mesiace skracoval cyklus z 29 dni...tak mam este 2 dni a sama vies, ze sa to da pokazit...sa neradujem, a viete co? Kupila som si tu predvcerom v Nemecku rodinne balenie always vloziek 😀 😀 😀 😀 ...tak nech si len mrcha dojde 😀 😀 😀

sisa2
14. sep 2009

bris - tu colui pijes? lebo ked ti je zle od zaludka, nemala by sa pit, len davat po lyzickach v malom mnozstve. mne to zaberalo.
a to este len pride rososo, ked ta zacne palit zaha ... co ti teda samoska neprajem 😉

michelle
14. sep 2009

bris co ti poviem, slabo ma prehovarali 😀
jani vyhraaazas sa? 😀 no dobre si sa na nu vyzbrojila. pocitam, ze sa zlakne a nepride 😀 😎

sisa2
14. sep 2009

jani presne. dnes to moze este vyzerat nadejne a zajtra to uz moze byt v haji. preto sa ani ja zatial netesim a snazim sa to neriesit.
ale tehu test mam doma. tak skusam, kto dlhsie vydrzi 😀 😀 😀

janulka04
14. sep 2009

😀 😀 😀 ako vravim...este skoro robit zavery...ja som teraz len zacala merat BT, tak bohvieco sa so mnou deje...najprv som mala 29D cykly a toto leto sa to skracovalo kazdy mesiac o 1 den a bolo uz aj 26...este cakam..pripadam si otvorena a aj krcok mam dost nizko...ale boh sa v mojom krcku vyznaj 😀 😀

janulka04
14. sep 2009

ja nekupujem...ale priznam sa, bola by som veeeeeeeeeeeelmi stastna, lebo 18.9 ma mm narodeniny a to by mal aky super darcek..takto budem musiet narychlo nieco kupovat 😀 😀 😀
sisa: 😀 😀

sisa2
14. sep 2009

ja krcok nesledujem. radsej.
a o dlzke cyklu uz radsej nepisem 😔 😀 mam to aj v pase.

janulka04
14. sep 2009

a ked pojdem kupit test, tak najskor toho 18. rano

minka21
14. sep 2009

bris torecan mam aj ja ale este som ich nemala,to su cipky myslim,ale mne ten emesin zabral tak som nemusela tie cipky,
ja som myslela ze nadenka uz rok snazilkuju a stale nic,asi som to zle citala,

michelle ty mas 16rocnu dceru?a v skole ti veria ze si jej mama? vyzeras skor ako sestra.wau:)kocka

no mne dnes paradne chuti,uz dlho som sa tak nenajedla🙂 uf uf🙂

janulka04
14. sep 2009

minka, dobru chut teda, 😀 😀
sisa: videla som tvoj graf a mas odo mna 100 bodov za trpezlivost a moj obdiv

brisilda
14. sep 2009

sisa prekonavas rekord chod uz k dokimu 😀 az povie ze si v 2 mesiaci 😀 😀 😀 a ano colu som skusala ale este nie ladovu a po lyzickach 😉 no skusim a zaha ma palila hned na zaciatku juuj je to hnusne radsej beriam bolest zaludka ako zahu 😀 😀 😀 takze sa ukludnujem ze este az tak zle to neni 😀 😀 😀

brisilda
14. sep 2009

minka skusim este emesin 😉 da saa kupit aj bez lek. predpisu?

minka21
14. sep 2009

sisi tebe kolko meska???

nina88
14. sep 2009

Bris a na nás si sa vykašlala? ☹

janulka04
14. sep 2009

sisa, bris ma pravdu,, nebola by si ojedinely pripad...ja som na to, ze som tehotna prisla tiez az skoro v tretom mesiaci a hned na to, ze su tam dve 😀 😀 😀 takze ......

michelle
14. sep 2009

minka no zazera na mna divne, ked pridem na rodicko 😀 ...ked spolu nakupujeme, predavacky nas neoslovia inac ako "slecny" 😔 😅 ...no zabijem sa? 😕

janulka04
14. sep 2009

😀 michelle, ja to poznam, takto som na tom bola ja s mamou ale mna ako pubertiacku dost vytacalo, ked sa spoluziaci pytali na moju mladovyzerajucu blond maminu a ani za svet tiez neverili, ze je mojou mamou 😀

minka21
14. sep 2009

bris stoji to nejakych 80 sk,a je bez predpisu

nie michelle nezabijaj,,skoda ta 😀

michelle
14. sep 2009

minka dobre, prehovorila si ma 😀 ...ty ako prezivas tehu? pohoda lesna?
janulka 😀

brisilda
14. sep 2009

ninka neeeeeeee pe pana jana ja som zabudla sorry tak aj ty musis byt majovka a basta !!! 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
minka dik za radu poslam manzela az to zozenie 😉

sisa2
14. sep 2009

bris - nebola som, mala dovolenku. a teraz cakam, ci pride mrcha mrchata. a v druhom mesiaci urcite nie som. ked som si robila na 53DC test, bol jasne negativny 😉

minka21
14. sep 2009

michelle ja som sa tu chvalila ze mi nic nie je a na druhy den to zacalo,som dva tyzdne vracala a nemohla som ani chodit co mi stale bolo zle,a este k tomu som bola sama doma,takze nemal mi kto ani do lekarne zbehnut,ani caj uvarit,no des:( ale teraz uz lepsie🙂 a tesim sa,niekedy ma napne,pride zle ale uz len obcas🙂len to mohlo byt aj z toho hrozna,a dufam ze malemu to neublizilo...joj ale teraz uz parada🙂 sak o chvilku to pride aj na vas! tiez vsetkym TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre