Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
15. sep 2009

presne, cher....treba oddychovat...inac ja som tiez nejaka spava uz tyzden....aj teraz sa mi straaasne ziva a to mmchce ist papat do restiky...tak sa mi nechce...a este ani v sprche nebol a to on tam vzdy stravi more casu a tolko kozmetiky na seba nagebri 😲 😀 😲

dzou
15. sep 2009

jani no hovorim ze z jedneho cesta ty chlapi nasi 😉 cher koho si myslela?

cheerlady
15. sep 2009

jani presne ako moj - a ked uz konecne slavnostne odtial vyjde,tak potom nasleduje hodinovy proces obliekania - 100krat sa ma opyta,ci sa mu toto s tymto hodi,potom ake si ma dat k tomu topanky a ked sa takto poprezlieka komplet 5x,tak potom mozme ist 😠

dzou
15. sep 2009

cheer 😀 😀 😀 😀

janulka04
15. sep 2009

presne cheerly, dzou...ja obleciem seba, ucesem male, nahodim bezny make up...len taka udrzba a on len beha...a potom milujem, ked uz teda sedime v aute a on sa dva trikrat vrati, ze nieco zabudol... 😀 😀

janulka04
15. sep 2009

no uz musim, lebo prave prisla faza Nemam si co obiect 😀 😀 😀

cheerlady
15. sep 2009

dzou no teba 😉

jani moj sa minule vratil z polcesty,lebo si zabudol dat hodinky,co sa mu zrovna hodili k tomu,co mal oblecene 😠
a potom,ze my zeny sme hrozne 😲

dzou
15. sep 2009

ja? ako myslis ovu test? nemam momentanlne doma atu je to dost drahe... tak chcem vyskusat len BT, no ale tak aspon mame srandu z stymy chlapmi nasimi 😀

dzou
15. sep 2009

kolko stoja na SVK ovu testy?

cheerlady
15. sep 2009

jani 😀 tak dobru chut k veceri a pevne nervy 😀 😀
dzou a ty uz nemas pomaly koniec cyklu? 😕 mam to asi popletene 😅

dzou
15. sep 2009

asi hej 😀 nieeee ja som 14DC 😉 asi den po ovu 😉

dzou
15. sep 2009

inac cheer akurat som kukala fotecky a mas v brusku krasneho drobceka 😉 aj chcete vediet pohlavie?zatial skoro vsetky ano, ja som tu asi jedina co sa chce nechat prekvapit

cheerlady
15. sep 2009

o cenach ovu testov nemam absolutne prehlad,nikdy som si ich nekupovala 😒 no jasnacka,ze chceme vediet - mm by chcel strasne dievcatko a aj ja,ale ked bude chlapcek,tak jasne,ze sa nic nedeje,len aby bolo zdravucke 😵 vy sa chcete nechat prekvapit??? 😕 no tak to by som ja urcite nevydrzala 😀

sisa2
15. sep 2009

andzi - ty si mala teraz anovulak, ze? aspon ze ti mrcha prisla a zbytocne ta nenatahovala ako mna 😖

dzou
15. sep 2009

nooo lebo mi chceme len jedno 🙂 ale tak vie ked budem tehu vsetky tie hormony a tak tak mozno zmenim nazor...ale zatial som rozhodnuta takto... aj kvoli tomu ze sestre do poslednej chvile tvrdili ze bude mat chlapca a narodila sa jej dcra je to sice uz 10 rokov dozadu, ale takto ma aspon nic neprekvapi 😉

dzou
15. sep 2009

sisa na teba som zabudla kde mas graf? sak ty uz by si mala testovat tak ako cher hovorila 😉

sisa2
15. sep 2009

jani + cheer - 😀 😀 😀 ako by som o mojom chlapovi citala 😀

sisa2
15. sep 2009

dzou - pri prvom som chcela vediet, co budeme mat. pri druhom nebudem chciet vediet. v podstate nam to je jedno, ja som stale chcela parik chlapcek + potom dievcatko, teraz som nejako zmierena s dvoma chlapcami. mm to je jedno. len danielko nechce o bracekovi ani pocut 😕 😀

sisa2
15. sep 2009

dzou - u nas z toho asi nic nebude. zacala som trochu spinit. i ked aj pri danielkovi som spinila. nejako sa mi nechce verit, ze by to vyslo. lebo ani so snazenim sme tomu moc nedali, kedze sa mi tak natiahol cyklus a vobec som nevedela, kedy bude ovu. sme sa nejakou nahodou trafili akurat do dna ovu. inak v okoli troch dni nic nebolo, mm bol sluzobne mimo ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

cheerlady
15. sep 2009

dzou nam ak sa podari,tak budeme chciet 2deticky 🙂 inak jednej znamej oznamili 2tyzdne pred porodom,ze caka dvojicky!!!!!!!vies si to predstavit,ze vsetko nakupene po jednom - vratane kocika 😲 😲 😲 a to nebolo ani 10rokov dozadu,ale pred pol rokom!!!!

sisa vitaj v klube 😀

dzou
15. sep 2009

to ako je mozne 😨 😲 to co mala za doktora 😲 😲 😲 😲 😲 no ako ja by som brala aj dve ale mm chce len jedno, ale to je tak ako s tym vedenim pohlavia aj to sa moz zmenit 😉
sis co ja nechapem sak si 15DPO a teplota je v podstate stale hore 😕 tak na co cakas?????

dzou
15. sep 2009

inac preto by som brala dvojicky tak by uz mm nemohol nic robit 😀

sisa2
15. sep 2009

cheer - kokos, to co bolo za doktora??? inak moj mm je tiez z dvojiciek a svokra sa to dozvedela az pri porode 😕

cheerlady
15. sep 2009

no my sme mali mat dvojicky,lebo mm mama je z dvojiciek aj moja mama 😀 ale ako vidim na fotke,tak je jedno 🙂 neviem,co to mala za doktora,ale teda sok to musel byt poriadny 😲

sisa testuj!!! 😵

sisa2
15. sep 2009

nechcem testovat, bojim sa 😔 uz som videla tolko bielych testov, ze dalsi chcem uz vidiet len //. uvidim, co spravi zajtra teplota.
inak, ja uz ani neviem, ci vobec bola ovu alebo co sa to tento cyklus deje. ja viem, nie som normalna 😀

dzou
15. sep 2009

no teda sisa co chces cakat dalsich 50...neviem kolko dni 😀 ale nie tak som to nemyslela ked mas doma test a zajtra rano bude teplota hore tak si ho akomzite ber so sebou na zachod!

cheerlady
15. sep 2009

sisa coooo????tak to bol tiez sok,ale zas v tej dobe...
a ak bude zajtra teplote hore,tak testnes? 🙂

inak babyyyyy,ja si idem zajtra pre tehu knizku 😀

sisa2
15. sep 2009

dzou - chcela som cakat do soboty 😀 rano cez tyzden to je u nas dost o hubu, niekedy aj to meranie teploty je pri danielkovi LTT, lebo ked zahlasi, ze musi ist cikat, tak musim letiet, nech nespravi mlacku 😉
ale ok, ak zajtra teplota pojde aj ked len o 0,1 hore, tak testnem 😀

dzou
15. sep 2009

jeeej cher tak to je super.... aj ja uz chceeeeeeeeeeeem 😉 sice ani neviem ci tu vobec nieco take existuje... ale sa mi zd ze daco ano 😉

dzou
15. sep 2009

no tak sisa ale inac mas pevne nervy 😉 tak dufaaaam ze sa to podari sak to nevadi ze seksik bol len raz kolkym sa to tak podarilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre