Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. sep 2009

kelu....sisa....co ja viem, co som tam znacila....som myslela, ze to znamena keks a prepacte za vyraz, ja ho nemusim, inseminaciu....kaslat na to, uz to merat nemusim...dufam

janulka04
16. sep 2009

a uz ma nerozoberajte...ja som v merani BT skolkarik ☹
veru, sisa....nech len motyky strielaju tento mesiac 😀

dzou
16. sep 2009

to si tam mala dat len yes both znamena ze si to robila aj rano aj vecer 😀 ale tak uz ta nerozoberame 😀 😀
a inac jani mozno taka blba otazka, ale ty ovuljes normalne kazdy mesiac alebo kazdy druhy vies preco sa pytam 😔

dzou
16. sep 2009

no ale ja musim pomaly izat do obchodu a trochu porobit daco doma tak sa mi chce 😝 radsej by som ...hups 😀 😀 tak ale ja sa vratim kocky

janulka04
16. sep 2009

viem, ale vravim, podla hlienu mi to vychadzalo kazdy...preto som zacala merat teplotu, ma to tiez zaujimalo....a uz som dozistovala....moja babka, ked som jej povedala, ze mi kvoli obrovskej cyste museli jeden zobrat, ze: s dalsimi detmi sa rozluc, 😀 😀 😀 ta bude kukat 😀 😀

katy1979
16. sep 2009

janulka ja budem verit ze ste keksovali na 12dc a vyslo to. nech mam aj ja nejaku nadej. ale mozno prave preto to vyjde ze nebudem verit a nebudem sa stresovat, este aj nadchu mam takze imunita je snad oslabena. no nic pockame si na verdikt za dva týždne

sisa2
16. sep 2009

no si tam znacila aj rano aj vecer. ale ved to je jedno. hlavne, ze to vyslo. sa tak tesiiiiim 😵

katy1979
16. sep 2009

janulka zazraky sa deju. kamoska mala iba jeden vajecnik takze v podstate mala ovulku kazdý druhý mesiac a ona otehotnela vtedy ked akoze ovulku nemala mat. hold telo je nevyspytatelne.
hlavne ze to vyslo.

janulka04
16. sep 2009

katy: tfuj tfuj tfuj a este som vam dne s neposlala
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a nech motyky strielaju, baby 😉

dzou
16. sep 2009

janka chytaaaaaaaaaaaam 😉 no ale uz vazne bezim pa

janulka04
16. sep 2009

dakujem sisa.....aj ja a velmi....moj maly zazrak 😉

sisa2
16. sep 2009

ja sa pomaly tiez lucim. idem pre drobca do skolky.
ak vecer neodpadnem, tak pridem 😀

janulka04
16. sep 2009

jasne, papa babule...

katy1979
16. sep 2009

janulka chytam. dam si ich aj vytlacit nech to tie potvorky dole vidia ze sa maju pekne spajat.

janulka04
16. sep 2009

dobre, katy....mne asi zabrali tie od bris...tiez som chytala ako blazon...a neraz som po monitore smatrala, ze ich zbieram 😀

brisilda
16. sep 2009

chi chi chi jani to vazne???? 😀 😀 😀 no som rada ze k tebe dorazili 😀
kocky tak teda aj vy ostatne chytajte
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
inak sorry ze uz k vam nechodim casto ale viete nevolnosti 😝 a k tomu cestovanie 😀 zajtra mi drzte palce aby bolo vidiet srdiecko 😉 a potom nas caka nekonecna cesta 😀 uz keby bola sobota vecer 😀 ozvem sa vam zajtra ako som dopadla u dokiho a neskor ako som prezila cestu 😉

janulka04
16. sep 2009

aj som na teba myslela, bris...jasne, oddychuj, teraz to potrebujes...aved vies, ze potom toho uz vela nenaspis....dufam, ze ti bude cim skor lepsie a jasne, daj potom info, ako u dokiho...drzim palce

brisilda
16. sep 2009

no jani tak teba tie nevolnosti cakaju tiez mne vcera bolo super mala som fofri tak som to nevnimala no vecer som mala normalne strach ze mi nic neni ci je babatko v poriadku tak dnes som si tu nevolnost privolala 😀 inak pila som vcera dost vela koly hadam aj 3 pohare je to ako droga nieco vomne ju silno chcelo 😀 tak len dufam ze malimkemu to neuskodilo ked si ju pytalo 😀 😉

brisilda
16. sep 2009

inak babulky drzim palce aby sa tu cim skor objavili dalsie cakatelky na // a kym pridem s dofci az sme vsetke tehule a mozme premenovavat temu 😉 tfuj tfuj sisa u teba by sa uz aj patrilo najst si // nemyslis???a tak isto aj u dalsich kociek

janulka04
16. sep 2009

no, ja zatial nic..trosku mi chyba moj PMS, kedy som sa vzdy doslova prezrala..teraz stale sa musim nutit zjest nieco...pretoze vobec niesom hladna...vobec....ale to je len zaciatok, sa moze stat, ze pred terminom v maji budem ako mroz 😀

lucialen
16. sep 2009

Uz som naspat, ale musim ist este sadit travu, kym zacne prsat, aspon to tak vyzera. 🙂
Mna rano zase riadne bolelo podbrusko, ako keby som mala nieco v bruchu a ani sediet sa mi nedalo, ako keby som na tom niecom sedela, hroza ☹ Tak som sa rozhodla ze zajtra nabehnem k doktorke a po hodine, vsetky bolesti zmizli 😀 Dufam, ze sa uz ani nevratia 😀

janulka04
16. sep 2009

fuha, luci....no nic vesele teda....

spanihelka
16. sep 2009

Ahojte kočky, konečne môžem byť medzi vami, kým som všetko prečítala čo sa udialo za ten čas, čo som tu nebola.
V prvom rade gratulujem všetkym tehulkám, my stále nič 😢 ☹ a verím, že aj nám ostatným sa to podarí 🙂

brisilda
16. sep 2009

lucka tu bolest pozna vela zien 🙂 este stastie ze ta to preslo a pridu uz len tehu bolesti 😀 v miernej podobe 😉
janka ani mne nic nechuti a moze byt ze sa karta obrati a budem ladovat vsetko 😀 teraz to je sposobene nevolnostou ale ak pominie pride na rad pazravost 😉 jaaaj uz sa tesim zatial som schudla par gramov 😀

janulka04
16. sep 2009

bris, ja som tak tiez bola pri malych....no ja by potrebovala dat tiez dole...ved sa nebojim, dobehnem coskoro....este pridu nejaku tehu chute a bude po figure 😀 😀 😀

janulka04
16. sep 2009

spanihelka, ahooj a:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brisilda
16. sep 2009

no ja sa na tie kilecka velmi tesim 😀 budem sa kotulat 😀 co uz potom sa budem snazit cim drhsie kojit 😀 no ved uvidim mozno buudem prekvapena a podari sa mi pribrat len 10az 12 kg ako odporucaju odbornici 😉 no kiez by sa mi to podarilo dotiahnut az do 9 m

diamond_doll
16. sep 2009

baby tie tickery tehotenske sa nedaju dat nejako aj do albumu na azete ? 😕

janulka04
16. sep 2009

nooo, tak ja uz mam teraz o 6 viac, nez som mavala...som tu v Nemecku pribrala....ale aj ja sa tesim...a vies, co, termin mam ze 26.5, tak ak pojdem v lete kuknut mamu, mozme skocit na pokec v PB, bris 🙂

brisilda
16. sep 2009

dia tak to ja neviem ja na azet nechodiiiim mna to uz preslo 😀 ja frcim na facebooku a tam sa to da hodit 😀 aspon dufam 🙂
waaw jani no tak to mozes a ja ked pokdem cez nemecko skocim na pokec k tebe 😀 😀 😀 inak tvoje male vedia rozpravat po nemecky vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre