Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
21. sep 2009

no, ja musim postelne poprat a zacat pomaly balit, kedze o 10 dni sa stahujeme 😉

dzou
21. sep 2009

tak sa tesis co? a teda kolko izbovy je ten byt?

janulka04
21. sep 2009

4 izbak to je..nieco cez 110m2, tak som spokojna

dzou
21. sep 2009

jeee to je super velky 🙂 a co tvoje bambulky to uz vedia?

janulka04
21. sep 2009

nevedia, uz im to tu lezie tiez na mozog, chceme im to ako prekvapenie..
a aj cena je super, tak dufam konecne sa karta obracia, ved uz od maja sme hladali a nic...kazdemu vadil pes...ozaj,ty mas Jacka r.-ze? Toho som tiez chcela, ale na takeho tryskaca sme mali maly dvor 😀

dzou
21. sep 2009

hej mam 😀 je to taky tryskac 😀 sak vcera usiel som pisala....ale sa nasiel 😀
a ty mas psa?

janulka04
21. sep 2009

ja mam psa, ale skor macku...civavu...ale zdrha tiez a pravidelne, takze uz mam nacviceny beh za nim, lebo on vobec neposlucha a ako ma zbada, ze bezim za nim a volam ho, nabere tryskove tempo a alou prec, zmetek...by som ho zabila...to mi ho vzdy tu ludia vselijak nadbiehaju...a potom ako sa necha doniest....a ten nevinny pohlad...ma ide rozdrapit. A si predstav, parkrat som ho nahanala v gatkach a tricku iba, to ked ho male pustili a ja som sa prave sprchovala...aspon mali ludia zazitok...ale podla mna strasny skor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

jani 😀 😀 no nam davaju zabrat ty nasi stvornohy kamarati 😀 a aj moj robi to iste ze ked ho idem chytit a kricikm ze pod sem, tak pre nho ako keby to bol povel ze este viac utekaj odo mna prec 😝 ... a urcite to nebol strasny zazitok...
a inac a tvojom tehu uz vedia dcerky?

groka
21. sep 2009

caute

baby mam ozaj nieco s netom,cakam na rozhodnutie este dnes,alebo potom do 2 dni a budu mi musiet prist vymenit ruter,len horko tazko sa viem prihlasit na net celkovo,rychlo som precitala predoslu stranu

motylek17 ahoj a pekne ta u nas vitam

idem skusit aspon toto odoslat

janulka04
21. sep 2009

heej...videli moj ticker tu na MK, ale mam rozkazom od nich, ze bud 1 dievcatko alebo ak bude chlpec, tak este dievcatko kupime 😀
dzou, to mas pravdu, akoby som mojho videla... 😀 😀
veru...kamarat...dnes sme boli vybavovat par veci doobeda s mm a ten maly ohava vyliezol na stol a tam si ustlal v miske na pecivo....tak ma teraz vazenie, tvrdne na balkone...a mrzne, lebo tu je uz dost chladno, tak snad sa uvedomi...i ked ja pohybujem, poznam ho.. 😠

groka
21. sep 2009

jeeeeeej odoslane,zatial to slape,ale nie na dlho,tak sa nudim ked nemam net,moja rodinka je prec ako vzdy pobede,s malym som bola kym bol v skolke sme sa pohrali,napapal sa pekne,zajtra niekde vybehneme asi si zriadit novy net,uz na toto nemam nervy,zajtra mam kopu zehlenia,tak budem makat,inak nemam co robit a uz mi zacina hrabat,aspon keby uz ovulka bola budem zamestnana 😀

dzou
21. sep 2009

no groka to je na porazenie co? aj my nie sme velmi spokojny chcem pockat ze ked budu okolo vianoc nejkae akcie a dame si vymenit ze uz budeme mat aj s telkou sky(nieco take ako magio alebo ako sa to vola...)ale chcem si objednat balicek so vzdel.porgammi ako je discovery chanel, animal planet, national geographic...ja to zboznujem...

janulka04
21. sep 2009

😠 ahooj groka, no mna by porazalo asi...i ked mna to bude cakat tiez, kedze mm chce moj notebook predat a kupit novy, tak neviem, kolko budem na ten moj novy cakat 😠

janulka04
21. sep 2009

dzou 🙂 skoro rovnako...

groka
21. sep 2009

no my si ideme dat od fibernetu,poplatok za tu skrinku bude za 3 centy,lebo muz je tam dlhorocny zakaznik,inak by to stalo 1000 sk a inak poplatok mesacne je 14 euro a je neobmedzeny aj tak aj tak,lepsie ako za 19 euro skoro 20

groka
21. sep 2009

inak sa cudujem ze este mozem pisat,lebo uz ma inak davno odhlasilo a nemala som sancu na nic

pojdem este do vane,chcem stihnut kym pride maly

dzou
21. sep 2009

hej tak ze chcu sestricku 😉
no ten nas vcera musel cusat v peliesku... lebo utiekol fakt dost daleko 🙄 tak sa tvaril...no keby si ho videla 😀
no ja by som chcela tiez aj novy notebook ale asi nic tento rok 😒

groka
21. sep 2009

idem rychlo este kuknut torty na svadbu lebo nestiham uz nic

a ozaj pochvalim sa za 9 dni mam dole 4 kila

dzou
21. sep 2009

no tu bola minuly rok taka akcia ze digi box zadarmo, telka, telefon(pevna l.) a net za £17 ln to sme nejak presvihli tak dufam, ze daco podobne bude aj tento rok, sa to vacsinou opakuje 😉

dzou
21. sep 2009

tak super groka to sa ti ako podarilo? aj ja chcem...

janulka04
21. sep 2009

aj ja, ale aspon 10kg..tak groka gratulujem

dzou
21. sep 2009

aj ja 10 to by som mala tak jak predtym 😉

sharmana
21. sep 2009

ahojteee, tak ako sa mate?
janulka. no teeeda, tak tebe začali tehu nevolnosti? ja vôbec nič.. ale zas niekomu z vrchu, niekomu zdola sa prejavuje tehu 🙂
zajtra ma čaka vysetrenie...snažim sa na to nemysliet...
dzouu, ti držím palčekyyyyy 😉
groka. no viem si predstavit, ake si mala nervy z netu... my ideme teraz cez wireless...som spokojna, je to velmi rychle..

janulka04
21. sep 2009

aj ja dzou...ako pred rokom, 😀 😀
sharmi, uz v pohode, ale to rano.....bleeeeeeeeeeeeeeeee 😝

dzou
21. sep 2009

nooo aj my mame wireless ale niekedy nsa to tak hneva 😠
nooo sharmi diki 😉 ja uz sa neviem dockat len ci sa nedockam len mrchy 😅
takze ty si v poho ziadne nevolnosti nic?tak to je super... duafm, ze zajtra to s tebou dopadne dobre

janulka04
21. sep 2009

tak tak sharmi, drzime palceky na zajtra

lucialen
21. sep 2009

Ahojte, idem zehlit 😠

janulka04
21. sep 2009

luci...mozes aj mne? ☹ straaasne sa mi nechce...asi to necham na zajtra 😝

sharmana
21. sep 2009

dakujem dzou, dufam že to bude ok.. ine mi nezostava 😉

sharmana
21. sep 2009

dakujem jani, vsak dam vediet, co nove... dnes ani spat nebudem asi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre