Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
13. júl 2009

aha neskoro fomarik odpovedala 😀 ale pekne mena si vybrala..pacia sa mi

nadenkaaa
13. júl 2009

u nas je to jasne :chalcek bude Noel a dievcatko Zara 😉 ak by boli dve dievcata tak by bola Zara a Zoja 😎 ak by boli dvaja chlapci tak Noel a Leon pripadne Noel a Richard 😉

fomarik
13. júl 2009

Mám akési návaly tepla...je mi blbo. Ja vás na chvíľku opustím. Idem sa prevaliť

tea333
13. júl 2009

nadenka ja zomriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj mne sa tieto mena pacia..okrem richarda 😀 😀 😀 😀

biancarv
13. júl 2009

fomarik ked som čakala Patrika tak sa mal pôvodne volať Erik 😀

fomarik
13. júl 2009

nadenka...ja som najprv čítala, že Lenin

tea333
13. júl 2009

kevin
tara
denis
darius
Aaron
Mia
Teo
damien
Timea
Samara

este to su moje tipy

nadenkaaa
13. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no ale Noel je na isto aj Zara je na isto moj manzel to necha uplne na mna a uz aj ked hladka brusko nepovie inak ako noelko alebo Zaruska 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

nmoj brat ma dceru Miu 😉

tea333
13. júl 2009

u mna bude tazsie presviecanie, aj ked co sa on stazuje ked je Dag 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

Noel a Leon Loncikovci ved to je uplne ze krasne 😉

tea333
13. júl 2009

je tebe to sedi k menu 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

a Noel ma meniny ked ja mam narodeniny teda 26.12 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

no ale uz som zazila aj take u babetiek ze sa volalo dieta Samantha Slovakova 😒 alebo Timotej Slaninka alebo Cerruti stojka a mali sme aj Esperanzu 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

a aj Jesicu sme mali ale mala uplne slovenske priezvisko a to sa podla mna tak uplne nehodi lebo meno by sa malo k priezvisku hodit

tea333
13. júl 2009

ja neviem co sa hodi..budem klimcova 😖
inak ja mam narodky 27.12 😀 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

a este sa mi pacilo aj zenske meno Keira 😉 ale to by sa mi nehodilo k loncikova

nadenkaaa
13. júl 2009

ale to je super tea 😉 tie narodky ale u mna je to horsie lebo ja mam 23.12 meniny aj ked som len nada a nie nadezda a potom su vianoce a 26.12 mam narodky 😒 😖 😔

tea333
13. júl 2009

ja dostavam darceky spolocne na viancoe a narodky cely zivot 😀 jediny kto si na moje narodky pocas sviatkov spomenie su blizky..ale co na to moze povedat moj brat Adam 😀 Sme sa smiali ze to rodicia chceli mat z krku tie darceky ked maju 3 deti 😀

tea333
13. júl 2009

ja by som inak synovi kludne dala aj dag ale je to asi otrepane, tieto junior mena,nie??

nadenkaaa
13. júl 2009

tak to verim ale u nas to nikdy nebolo tak zeby som bola ukratena o darceky len preto ze to mam vsetko naraz 😉 😀 no ja som sa mala narodit 20.1. len som sa poponahlala 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

j som povedala ze nechem aby mali moje deti po nas mena lebo si myslim ze co budeme hovorit janko vleky a janko maly?podla mna ma mat kazdy svoje meno 😉

fazulka1512
13. júl 2009

ej babule ale vam to dnes ide 😀
moje mena pre deturence-matus a karin
fomarik-moj manzel sa vola erik
tea- moja kamoska ma manzela a vola sa aaron a jej syn sa vola rayen
nadenka- mojej susedy syn sa vola noel

😀

biancarv
13. júl 2009

hmmm, fomarik odišla si?

nadenkaaa
13. júl 2009

fomarikovi nebolo 😒 dobre

tea333
13. júl 2009

aj ja si myslim 😀
a kam zmizli baby? bianca?

biancarv
13. júl 2009

ja ked som bola prvy raz tehu, tak menom pre syna som si bola istá až v piatom mesiaci ked ma prvý raz kopal (myslím tak že som to cítila) a vtedy ma z ničoho nič napadlo meno Patrik, preto pre druhé bude asi Lukáš, lebo čakám na piaty mesiac či ma zase niečo neosvieti, ved aj Patrik mal byť Erik 🙂

nadenkaaa
13. júl 2009

to je zlate bianca 😉 🙂

tea333
13. júl 2009

fazulka1512 svet je maly 😀 😀
ale nemam rada ked niekto nadava ze neudrziavam slovenske mena, podla mna si ma kazdy vyberat ako chce, podla mna zijeme v globalnej dedine..

tea333
13. júl 2009

bianca zevraj ma kazdy svoje meno alebo mena, a niektori sa s inym dokonca nemozu stotoznit cely zivot 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre