Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena323
22. sep 2009

luci,to by bodla...taka princezna...aj ked sa nam teraz nejako skomplikovala financ situacia tak sa toho nejako obavam,aj chcem aj nechcem..
dzou popoluska patri ku kazdym mojim Vianociam...

sharmana
22. sep 2009

bože, to fakt dzou? tak skoro?
no ale čo sa čudujem, teraz prídu dušičky, vsade budu venceky, sviecky a urcite od oktobra budu vsade sami mikulaškovia, čerti čokoladoví a pomaly vianočné stromčeky 🙂

dzou
22. sep 2009

xena ja si myslim ze asi ku kazdym na svk... ved sme na tom vyrastli a dufam, ze budu vyrastat aj nase deti... nie tie sproste zabijacke rozpravy 🙄

dzou
22. sep 2009

nooo oni su tu bazni... no my teda budeme mat halloween ( neviem ako presne sa to pise 😀 ) ale minulry rok ked sme sa sem nastahovali tak ani jedno ditea neprislo...a sme mali aj sladke nakupene...ale my byvame tak od ruky tak asi preto 😒

xena323
22. sep 2009

nebudu....bavi ich to chvilu a potom prepnu minimax...co je skoda,ale to je realita...

dzou
22. sep 2009

fuj teraz som sa tak prezrala... najprv masko s ryzou.. a teraz mam hned nato hrusku... a uz mi je 😝 som uuuplne plnaaaaaaa

xena323
22. sep 2009

aj ja mam predmenstruacnu zravost...

dzou
22. sep 2009

skoda... no ale poznam jedno dieta ktore take rozpravky nemusi.. ak neviem cim to je 😒

dzou
22. sep 2009

ja ani nie ze predmenstr. to by bolo este asi skoro...skor nuda 😀

lucialen
22. sep 2009

Aha uz si pamatam Xena ze si pisala o svojich detoch 🙂 Ja tu 26tku zacinam pocitovat v hlave a nie na vahe ako Dzou 😀

xena323
22. sep 2009

je to dobou moja....

sharmana
22. sep 2009

ja papám pukance po dlhej dobe 🙂 🙂

dzou
22. sep 2009

diki luci 😀 😀 no vidis ja sice mozno budem tlsta, ale muuuudra 😀 😀 😀 😀

dzou
22. sep 2009

jej aj pukance by som si dala musim kupit zajtra 🙂
ja viem xena n o je to smutne, no co uz...

lucialen
22. sep 2009

Ja aj tlsta aj blba 😀 😀 😀

xena323
22. sep 2009

ja moju 32 uz na vsetkom...
dzou ja mam zravost od ovulky az kym nedostanem MS

dzou
22. sep 2009

ale cosi luci...urcite nie... 🙂

dzou
22. sep 2009

ja tak asi 2-3 dni ... takze zatial mam este tyzden....na mrchu myslim...

xena323
22. sep 2009

ake mas dlhe cykly dzou?

sharmana
22. sep 2009

dzou, ktory si DC, DPO?

dzou
22. sep 2009

som 21dc 6dpo a mavam tak 29-31...ale myslim ze lf mam 14 takze tentokrat to vychadza na 29dc

dzou
22. sep 2009

sak tu je moj graf dnes tu sice uz bol ale speci pre vas 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

sharmana
22. sep 2009

nooo, tak to je teraz ten týžden pred tebou, co sa to tahá jak guma v trenkách 🙂

dzou
22. sep 2009

presne sharmi najhorsi z celeho cyklu...

xena323
22. sep 2009

ja som mavala ako hodinky 30dnove,posledny polrok mavam 26dnove...cize asi zajtra by mala byt mrcha

janulka04
22. sep 2009

veru starneme 😀 ....ja to tiez vidim na svojom tuku, dnes som asi 10minut v obchode hladala penazenku.nevidela som ju v kabelke...az potom...mi to rislo, ako by mi ju tam podstrcili... 😀

dzou
22. sep 2009

to ja bezne tak hladam mobil...si z toho nic nerob 🙂 uz ho pomaly idem aj do auta hladat ci dakde nevypadol a zrazu sa objavi 😀

dzou
22. sep 2009

xeny a vies preco sa ti skratili?

sharmana
22. sep 2009

noo, tak ak je toto znak starnutia, tak ja som potom už senior, lebo ja hladam v kabelke každy den najskôr kluce od bytu, potom od prace, potom mobil, potom kapesniky a v tom bordeli, ktory si tam pravidelne upratujem, sa nejako stale nevyznam....

dzou
22. sep 2009

sharmi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre