Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
24. sep 2009

neblazni....ja mam 65kg, a pred rokom som mala o 10kg menej, ale co sme v Nemecku mm ma vykrmuje...tak vyzeram jak sud 😀

dzou
24. sep 2009

jani ja preeeeeeeeesne tak isto 😀 😀 😀 presne pesne 😉

janulka04
24. sep 2009

dzou.... 😀 😀 😀 😀 😀
ale tak asponze sa tych 10kg tak dobre rozlozilo na mne 😀 😀 😀 😀

dzou
24. sep 2009

aj na mne nie je to az take hrozne... 😀 este sa da na mna kukat 🙂 a inac nevies co s tymi slabinami? ani som dnes nedvihala nic tazke.akurat mi tak dobre vysli take male objednavky

janulka04
24. sep 2009

no, ja to mam teraz, som hovorila aj mm, ze mi to pride akoby mi niekto naztahoval slabiny, ale zvnutra....ja ani na tej lavej strane nemozem spat a ak sedim, tak na pol zadku....ale robi mi to len jedna strana..a uz asi styri dni mi to robi..dzou....vyzera to na 😉 ...ps, som ticho, ale vyzeras nadejne....

nadenkaaa
24. sep 2009

baby trochu som sa pohrala s tabulkou takze este som to tam nedavala tie udaje
groka nechapem dufam ze to nebude ovu lebo sme u rodicov je tu plny dom takze jedine zeby sme odisli niekde von a jedine tak v aute.JA som ratala stym ze od soboty budeme intenzivne snazilkovat lebo ovu bude tak v pondelok ten 15 den 😔 tak asi dnes vypadneme niekam von a zahrame sa na pubertakov ked nie je kde 😀

lucialen
24. sep 2009

Ahojte, tak ja nic nove, dnes posledny den mrchy 😵
Rano idem do BA, asi ma porazi, vobec neviem kde mame skusku, teda viem len ze na Poliankach, Pod Brehmi mam ist busom 83, na lavo bude Tesco a potom prudka zakruta kde mam zazvonit a bus ma zastat, dobre co? A ze nestresuj ked nepoznam BA 😠
Baby z BA, nechodite 83kou? Ze by ste mi to trochu priblizili 😀

lucialen
24. sep 2009

Ozaj a Eva nepisala ako dopadla s testovanim?

janulka04
24. sep 2009

nadenkaaa, extremne situacie a malo casu a moznosti snazilkovat, sa v tejto teme ukazuju, ako tie najuspesnejsie metody, ako otehotniet 😀 😀 😀

dzou
24. sep 2009

nadi 😀 😀 sak to mozno bude romanticke a adrenalinove...tak mozno prave preto sa mozno podari
jani 😉 uvidime... este mam daco...ale nechcem vazne zakriknut tak nepoviem 😀 ... a aj tak nakoniec mozno dojde mrcha jedna 😠
luci ja neviem bola som z BA ale uz tam nie som 3 roky tak neviem 😒 ale to bude dakde v petrzalke

sharmana
24. sep 2009

jani, dzou. ja odvtedy co som tehu, tak ma tiež tahaju slabiny, nikdy som to predtym nemala, najskôr som sa aj bala že čo to je, ale už som si zvykla.. a presne jani, tiež niekedy môžem len na jednej strane ležat, lebo ked som na druhej, tak ma to akoby tahá alebo čo 🙂
luci. a to kde je tá tvoja škola pre boha? ja som v BA.. A polianky či Pod Brehmi ani nepoznám... To je niekde na lamač alebo v Dúbravke?

janulka04
24. sep 2009

nadi, ta tabulka je prenadherna 😲 😅 😲 😅
veru, je to bus smer Petrzka....ale presne netusim, moj tato tam byval 30 rokov a aj robil sofera, ale som s nim az zajtra, tak jedine babule, vy z Bratislavy... ☹

dzou
24. sep 2009

jaaaaaaaaj asi shar ma pravdu 83 chodi asi aj do dubravky...no ja uz neviem 😒
no tak uvidime co stymi slabinami taha ma to trosku od vcera vecer ale nie vzdy...ale raz az do stehna mi to vyrazalo tak neviem...

janulka04
24. sep 2009

mne to tiez fest taha, som to ani pri malych nemala...juuuj, dzou, som zvedava, teraz tu 3 dni nebudem, ale budem ti telepaticky vzdy vecer posielat bazalnu horucku na dalsi den na rano, tfuj tfuj tfuuuuuuuuj
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
chyajte, kocky... 😉

lucialen
24. sep 2009

Baby, mapa mi ukazuje niekde pri lamacskej ceste 😒

nadenkaaa
24. sep 2009

luci 83 ide z petrzalky cez patronku do lamaca a kde to mate? niekde v petrzalke?

dzou
24. sep 2009

ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 i ked uz neviem ci sa mam riadit 🙂 nechcela som si sledovat priznaky, ale ta toto sa neda prehliadnut tak my uz zase sibe, a ked teplota klesne tak budem jasna...

nadenkaaa
24. sep 2009

odkial sa tam mas dostat? lamacska cesta to je dalsia zastavka po patronke

cheerlady
24. sep 2009

ahojte babule,tak dnes som si bola pre tehu knizku 🙂 a sestricka mi dala taky papierik,ze to mam ocikat,no ale ja som vtedy vobec nepotrebovala cikat,tak som je povedala,ze mi to nejde a ona,ze tak nabuduce mam dojst nevycikana 😀 no ale este som si pytala od dr.odporucenie do toho GPN-co tam idem v utorok na ten NT screening a on velice urazeny,ze preco idem prave tam,ze on posiela pacientky inde a bla bla. 😠 a ja som mu povedala,ze ja to mam odporucene od znamej a ze som tam uz aj objednana!tak mi to nakoniec napisal,ale taaaak strasne mu to robilo problemy,ach jaj 😠 asi nemohol posunut "kseft" jak posuva ostatne tam kam hovoril... 🙄 a inak este mi vyslo z krvi,ze nevedomky som prekonala toxoplazmozu 😨 no ale ja vobec netusim kedy ako a kde,ked sa macky neznasam,nikdy sme doma ziadnu nemali a sestricka sa ma pytala,ci sa hravam s mackami a ja na nu kukam jak blba 😕
inak este som vas nestihla precitat,tak to idem dobehnut a potom dodatocne budem reagovat 🙂

sharmana
24. sep 2009

luci aj som si myslela že niekde na lamac... no nepoznam to ako autobus ide, vzdy som tadial isla len s niekym autom, do krematoria a tak...
ved ked budes na zastavke, pozri, kolka zastavka je tá tvoja a potom si to počítaj a ked príde na rad, tak zazvon, aby ti otvoril, to je asi zastávka na znamenie.. a ludí sa spýtaj, v BA sú zvyknutí vysvetlovat nedomácim, ved je tu vela studentov...
aká škola je na lamacskej? to je UK?

lucialen
24. sep 2009

Tak vyzera to niekde smerom na lamac, ja pojdem z hlavnej zeleznicnej stanice, teda niekde blizko je zastavka a mam davat pozor na to tesco a prudku zakrutu 😀 Beriem si so sebou navigaciu tak ked vystupim, zapnem a pojdem to hladat 😀 Prave pre toto nemam rada BA 😒

nadenkaaa
24. sep 2009

tak to jedine to lamacske tesco inak z hlavnej stanice sa dostanes na prazsku potom lamacska cesta je z prazskej ulice kde nastupis na 83 tretia zastavka 😉

sharmana
24. sep 2009

neboj luci, to najdes v pohode.... no je pravda, že BA je trosku chaoticka, a je tam aj chaoticke značenie.. ale Pariž je podla mna omnoho chaotickejsíe mesto... bleee, tam ma islo slahnut, ešte dobre ze mm ma super orientacne schopnosti... a ja mam pritom tiez dobre, ale to bolo jedine mesto, kde som bola hotova 😀

dzou
24. sep 2009

jeeeeeeeeej uz viem kde 😀 ja som tam robila v tom fastfoofe co uvidis(nebudem menovat kvoli reklame)

janulka04
24. sep 2009

🙂 no, Luci, pevne nervy na zajtra 😉
cheerly, tak uz mas knizku...gratulujeeem 🙂 😵

sharmana
24. sep 2009

cheer. tiez gratulujeem

lucialen
24. sep 2009

Sharmi, to by mala byt VS zdravotnictva a soc.prace sv.Alzbety. Taketo debiliny si na nas vymyslaju, dost ze mam stresy zo skusky este aj z cestovania po BA 😀 Normalne chodime pri prezidentsky palac, tak to tam poznam 😉

nadenkaaa
24. sep 2009

na hlavnej stanici/ak sa ti nebude chcet ist pesi/ nastupis na 32 a vystupis na prazskej a potom bud pojdes 83 alebo 34autobus oni maju rovnaku trasu pokial ides na tu lamacsku cestu je to z oboch autobusov 3 zastavka z prazskej 🙂 😉

sharmana
24. sep 2009

aha, tak to neviem, nepoznam tu VS...

nadenkaaa
24. sep 2009

cheer gratulujem a uz to vedia aj stari rodicia ci ako to dopadlo to mi uniklo ci ste im to uz povedali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre