Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
29. sep 2009

dobru kocky...idem aj ja, dnes som poobede nespala...tak ma to lame...

lucialen
29. sep 2009

Ordinacia skoncila, idem spat 🙂 Dobru noc 🙂

lucialen
29. sep 2009

No jasne Sharmi a potom si mozno vsimne aj pohlavie dietatka 😀 😀

michelle
29. sep 2009

ahojte babule ako akooo?
dzou, nemboj...secko bude ako ma byt... zajtra zmeraj a uvidis... drzkam palceky.. 😎

tea333
29. sep 2009

drzim palce dzou, na zajtrajsiu teplotu 🙂

michelle
29. sep 2009

tea ty ako? po dovolenke oddychnuta?

michelle
29. sep 2009

no nic, somtu asi sama, tak zbalim aj jaa. doskakavenia! 🙂

nadenkaaa
29. sep 2009

este som vass dosla skontolovat a vidim ze tu budem sama 😕 😅

nadenkaaa
29. sep 2009

tak este som upgradla tabulku a idem aj ja tak zajtra -dzou drzim palce 😉

petafr
29. sep 2009

baby chcem sa spytat (ale asi mi odpoviete az zajtra, ale ved si vas zajtra vecer docitam), teploty ked meriate viac cyklov, su v podstate podobne? Lebo ja napriklad som mala minuly cyklus nizke teploty pred ovulkou a teraz mam take vyssie aj o 0,2-3 stupna
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
som spojila oba aby to bolo lepsie vidno... Je to normalne, ze jednotlive cykly sa nepodobaju?

dzou
30. sep 2009

dobre ranko.... no tak asi ste vsetky moc na mna mysleli a drzali mi palce 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou diki 😀 som kukala na ten teplomer jak puk ale normalne sa cudujem sama nad sebou a rozhodla som sa ze s testom pockam ete do zajtra mne sa nechce verit ze by som bola tehu 😅 aj tak som to tak povodne chcela cakat do 15dpo...ale aj preto ze vcera vecer jak som si lahla tak ma dost bolelo podbrusko...potom prestalo...potom zase...tak som si povedala z to je urcite mrcha aj som rozzyslala ze si uz dam ibu a nic.... 😀 ale aj teraz ma trochu boli ked sa hybem, ked si sadnem a som v klude tak nie...nechapem 😕
no dnes vas precitam az podvecer...kolegyna sa mi vracia do prace a pred nou na nete urcite nemozem byt 🙄
Prajem pekny dnik 😉

motylek17
30. sep 2009

dobre rano... ako ja tomu uz nechapem... moja teplota je skoro kazdy den 36,2 .... ked vidim vase grafy ako vam to skace, tak sa bojim, ze nie je nieco v poriadku..... moze to ovplyvnovat ked si meriam teplotu v ustach a nie ..... ??? prosim poradte... uz treti den mam bolesti v podbrusku a stale nic... ani na teplote ani na ovulacnom teste... ☹

nadenkaaa
30. sep 2009

dobre ranko tak gratuluijem dzou je to viac ako nadejne s tebou 😀 😀
motylek ono vacsinou v ustach je tusim vyssia teplota ale obecne to nevadi aj ked mas nizsie teploty .Co sa tyka toho ovu testu robis ho az poobede a predtym 2 hod. nepijes?dnes si tusim 16dc?

nadenkaaa
30. sep 2009

motylek ukazem ti moj predosly graf :
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

a tu je moj tohomesacny:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

takze z toho vyplyva ze velmi sa toho nedrz ono kazdy mesiac moze byt torchu iny zavisi to od mnohych veci aj ked si nachladnuta alebo mas viac stresu alebo trebars viac cestujes a tak ,jedine co byva rovnake je lutealna faza ta by mala byt v kazdom cykle rovnaka,den ovulacie je pohyblivy 😉

motylek17
30. sep 2009

.... ja som si uz myslela, ze nie som v poriakdu.... ☹ hej, mala by som byt 16 DC... ovu si robim az poobede okolo 17:30 .... nikde som vsak necitala, ze predtym nemam 2 hodky pit....

rhodosbb
30. sep 2009

dzou, dobreeeee 😉 vyzera to slubne, tesim sa 😀

rhodosbb
30. sep 2009

michelle, kde si? sme zvedava, co tvoja dnesna teplotka 😕

nadenkaaa
30. sep 2009

ahoj veronika a co tvoj graf? 😉

andzi
30. sep 2009

ahojte
dzou: držím prsty, už som si včera myslela, že sa asi blížiš k mrche, ale ešte sa teplota drží. Ako dlhé mávaš približne cykly?

rhodosbb
30. sep 2009

ahoj nadi, tu je http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

uz ma aj napadlo, ci taketo vyssie teploty nie su predzvestou nejakej choroby, co by som mohla chytit od mm 😒 ale zatial sa citim fajn, tak neviem...

andzi
30. sep 2009

rhodos, máš krásny ovulkovský graf

michelle
30. sep 2009

dobre ranko snazule a tehule (tie tu zatial nemame... iba ze by boli skryte, ze dzou? ze veronika? 😉 )
veronika, tak nastastie mi teplotka stupla, aj ked nie rapidne: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a 🙂
a ty ako?
nadi, dnes mas ovu podla mna 🙂

motylek17
30. sep 2009

a este by som sa chcela spytat, ak sa mi teplota nezvysi, to znamena, ze som nemala uvulaciu (plodne dni) ????

lucialen
30. sep 2009

Dobre rano 🙂
Michell, som zvedava, ako ti FF oznaci ovulku 😉 Hlavna vec ze teplota vyskocila 😉
Motylek, ja ked som zacala merat prvy cyklus, som tiez mavala tu istu teplotu, uz som si myslela, ze som chybna, ale potom sa to rozblaznilo a uz su Tatry 🙂
Peti a nemerias inym teplomerom, v inu hodinu alebo na inom mieste? Ja mavam v prvej faze medzi 36,4 - 36,6, niekedy aj 36,7 takze to je dost velky rozdiel teplot, ale myslim ze to mas ok, teraz mas este lepsie teploty, lebo ti tak velmi neskacu 😉 Nelam si s tym hlavu 😉
Andzi a ty nam co nehodis tvoj graf? V ktorom DC si? 🙂 Myslim ze minuly cyklus si mala anovulak ako ja, vsak?

lucialen
30. sep 2009

Ano motylek, ale po vysadeni HAK je to normalne 🙂 Ja mavam ovulku aj 20DC a nemavam dlhe cykly, takze meraj dalej, pride to. Pripadne si kontroluj hlien, ak budes mat taky mokry pocit alebo sa ti bude nieco natahovat na toaletnom papieri, vtedy moze byt ovulka 🙂 A na dalsi den vyskoci teplota 🙂

rhodosbb
30. sep 2009

andzi, dakujem, este musim vydrzat 5 dni, aby som zistila, ze mrcha neprisla 😀

vidis michelle, ved som ti vravela, ze sa to dobre vyvija 😉

andzi
30. sep 2009

luci: môj graf som dala do témy Grafy, ale hodím ho aj sem:
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Ak mu niekto rozumie, budem rada, lebo mu asi nerozumie ani môj lekár. ☹

andzi
30. sep 2009

michelle: pekne ideš, len tak ďalej do výšin!
rhodos - neboj, tento mesiac ťa vidím ako nádejnú tehuľu, lebo štatisticky tu každý mesiac jedna - dve vždy pribudnú. Teraz tipujem teba!

motylek17
30. sep 2009

dakujem vam pekne vsetkym... hovorim, ze ked otehotniem, tak len vdaka vam... 🙂

lucialen
30. sep 2009

Andzi, az mi kava zabehla 🙂 To co? A ovulacny test este nic neukazuje? Ani FF nic nenaznacil 😒 Zaujimave 😅 Ale Lekar by tomu mohol rozumiet nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre