Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
1. okt 2009

super ☹ aj ja mam znizenu....

janulka04
1. okt 2009

😀 😀 😀 dzou: teeeda, som sa zasmiala-to predava nejaka bosorka? 😀 😀 😀

cheerlady
1. okt 2009

a nasadila ti na to nejake lieky??? malo by sa to liecit,aby sa pri pripadnom otehotneni predislo moznemu ohrozeniu babatka 😔 mne sa objavila znizena funkcia az,ked som otehotnela.

dzou
1. okt 2009

no sak aj ja 😀 a vyzera to tak, ze? ale tak ulohu by to malo splnit, len sa mi to zda trochu drahe ci nie? Ja neviem kolko by to tak stalo na svk 😕

janulka04
1. okt 2009

nooo, chcela som ti napisat, ze dost dra´he sa mi to zda...
inac, ja uz kaslem tiez ☹

motylek17
1. okt 2009

ja uz asi 10 rokov beriem lieky, keby som bola tehotna okamzite mam prist...

dzou
1. okt 2009

jani 😒 tak sa nadackuj vitaminmy...ale takymi pravymi..ovocie a zeleninka... dufam, ze ta to rychlo prejde 😉

cheerlady
1. okt 2009

jani ja by som si chcel odkaslat,ale nejde to 😠 a ked si chcem,tak ma napina 😖

janulka04
1. okt 2009

www.najnakup.sk/Porovnaj_bylinne-caje_JUVAMED-A...
www.superdeal.sk/megafyt-alchemilka-sypany-30g....
no dzou, ja uz som ju nekupovala dobrych 7 rokov...takze ceny sa pohybuju takto....takte je to v norme podla mna
a tusim bris ju pila, ta by vedela, na kolko to vydrzi...a myslim, ze aj groka ju pije

janulka04
1. okt 2009

a dzou, tu mas aj navod..tak potom by ti to malo stacit, to balenie
www.arcanum.sk/?p=productsMore&iProduct=205&sNa...

janulka04
1. okt 2009

nooo, idem si pre ovocie po obede, ja moc tie tabletky nemusim...a pojdem asi zase spat 😀

dzou
1. okt 2009

pospi si jani ..nech ma mrnus odychnutut maminu 😉

lucialen
1. okt 2009

A tu je moj zaujimavy graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 😀
Inak vcera som sa v teme anovulacne cykly docitala, ze ten duphason nejako ovplyvnuje ovulku, ak sa zacne uzivat pred ovulkou 😒 No a minuly mesiac som ho zacala brat 14DC, pred ovu a nahoda, nakoniec bol anovulak 😒 Doki predpisala tenot mesiac to iste, ale rozhodla som sa, ze ho zacnem brat az po ovule ked vyskoci teplota 😉
Dzou, vcera som ti este nechcela pisat, s tym ze ste mali vela roboty a musela si makat. Mne sa stalo to iste v july, tiez v den mrchy som sa natahovala na zahrade a hned potom som zacala spinit, co sa mi nikdy predtym nestalo. A samozrejme na druhy den, mrcha jak vysita 😠 Taka som bola nasrata este mesiac, ze kvoli mojej silackej robote som nieco posrala, lebo prave ten cyklus som mala taky pocit ze to vyslo a nakoniec toto 😠 Ale teraz sa uz kontrolujem 🙂
No moj pes sa rozhodol vyhrabat a zozrat kocurikove hovienko a teraz sa robi, akoze najvacsie chudiatko na svete 😀 😀

janulka04
1. okt 2009

luci 😀 😀 😀 mas zabavu ako vysitu....som sa zasmiala 😀 😀

dzou
1. okt 2009

luci...ja viem je to tazke s nami ked chceme byt emancipovane...nie nadarmo nase mami boli doma 😀
tn tvoj pes musi byt taky zlaty...nemas nejake foto?

lucialen
1. okt 2009

Ja som vyhodila krabicku z alchemilky, ale taka klasicka krabicka to bola, asi 40g, ale sypany a vydrzi to na jeden cyklus, ked pijes 2xdenne. Teda ak nemas ovulku az na 25DC 😀 Ale asi na 15 dni to staci 😉

lucialen
1. okt 2009

Skusim hodit nejake foto, to bude druha maturita 😀

dzou
1. okt 2009

baby idem sa poludstit ja som este stale v pyzame 😀 😀 😀 a potom zariadit stk na auto... a tak a potom sa vratim luci fotky hod urcite kuknem 😉

cheerlady
1. okt 2009

luci ja som zase teraz volala s ocinom,ci je vsetko v poriadku s tym nasim steniatkom-fenkou retrieverkou a on,ze pockaj,musim koncit,musim ju vyslobodit zo sietky na hokejovej branke 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

cheer to je dobre... 😀 😀 😀 😀 s tymi psami je taka sranda...vcera ste mali vidiet naseho ked nahanal muchu...skoro cely dom prevratil hore nohami, ale nakonec ju dostal svinu jednu 😀

cheerlady
1. okt 2009

dzou to ano 😀 dokazem sa na nu kukat cele hodiny,co vyvadza 😀

lucialen
1. okt 2009

Uz som to tam dala, tak dufam, ze to hned nevymazu 😉

lucialen
1. okt 2009

Vsak, ja ani telku nemusim pozerat, lebo toto je vacsia sranda 😀

janulka04
1. okt 2009

luci....pekne deticky 😀 😀 😀 😀 😀
a pekne byvanicko 😉 🙂 😉

dzou
1. okt 2009

luci kraaaaaaaaaaaasna je ...a ma nadhernu srst ako sa jej leskne...co jej davas papat vela vajicok?myslim ako vazne ze co jej davas na srst...
no aj cica je zlata kym je mala..sak som pisala ze ja macky moc nemusim 😅

dzou
1. okt 2009

a inac teda este tu budem lebo som sa dala objednat ku kadernicke(uz sa to nedalo vydzrtachcela som si nechta trosku dlhsie ale neda sa to vydrzat,..takze zase nazad skoro jak na chalana 😀 )a obj. ma az na 4.30 takze este budem doma varit...a potom pojdem

cheerlady
1. okt 2009

ozaj k tomu vajicku - ma sa davat varene alebo surove??? 😕 lebo ja som nasej dala varene a niekto mi hovoril,ze to ma byt surove 😅 uz si nepamatam,co sme davali ronymu-to bolo pred 11rokmi,ked bol maly 🙄
luci a pekne fotecky 😀

lucialen
1. okt 2009

Dakujem, ona ma taku peknu srst od mala, davame jej len granule, niekedy kosticky a vajicko tak raz za mesiac 😉 Niekedy zje ponozku, snurku, vrchnaciky z flias a ovocie ktore najde v zahrade 😀

lucialen
1. okt 2009

Cheer, surove 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

surove vajko ja mu to zamiesam s granulami a zerie to jak blazon...a tiea asi iba raz do mesiaca..poom moc prdi 😀
luci t ona urcite bude mat z tych ponoziek 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre