Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

no aspon ked uz tak ze sa mrcha spustila a nenatahovala ta tak budem sa tesit na zajtra dzou papa dobru noc 😉 🙂

janulka04
1. okt 2009

nooo, dzou, nic sa nedeje...tak oktober to isti, vidim, ze ste kolegialne a cakate na luci vsetky 😅
tak teda dobru...

nadenkaaa
1. okt 2009

no jasne ze budeme kolegialne 😀 😀 kazdy mesiac tak dve tri tehule a zachvilu uz budeme rieist len bruska pokakane zadky bolenie bruska o babetka ,dojcenie a podobne 😀 😀

janulka04
1. okt 2009

veru, nadi...ako sa to meni...a ktovie, ci bude tolko casu na konika potom? Asi nie, predpokladam... 😀 😀 😀
noo, mozno nas raz napadne a stretneme sa niekde aj s tymi nasimi malymi vysledkami kropackovania 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

no myslim ze s malymi pokladmi uz nebude tolko casu jedine tak narychlo sa ist sem vyzalovat napriklad: ze ten nas maly vobec nespi som uplne unavena a podobne 😀 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

a kde nam zmizla lucka? ved uz konci aj ordinacia tusim sa tam napchava s tym puncakom a nam tu narobila chute 😀 😝

janulka04
1. okt 2009

ved prave...potom tu zostanete uz len vy tehu a budete na nas maminy, co uz to mame za sebou, len ze: ta uz sa tu dlho neukazala 😀 😀 😀
juuuj, pekna predtava...cary mary fuk....aby sa cim skor vyplnila 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

ale jani mozno budes mat take ukazkoveho mrnusa ze ti dovoli aj konikovat 😀 😀

andzi
1. okt 2009

baby, ja mám také nehorázne kŕče v bruchu, že nechápem...

janulka04
1. okt 2009

nooo, male take boli...takze uz s tym nadi nepocitam, to bude cista zloba po mm 😀 😀 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

andzi kolky si dc?

nadenkaaa
1. okt 2009

aha jani akoze svoj pridel anjelskych deti si si uz vycerpala tak teraz si to akoze "uzijes"? 😀 😀

andzi
1. okt 2009

nadi, 17.DC

nadenkaaa
1. okt 2009

a nebudes ty uz nahodou tehu? lebo uz si v takych teplotach vysokych ze az ..kolko dnovy mavas cyklus?

andzi
1. okt 2009

a ešte sa mi aj točí hlava, baby, zajtra idem k lekárovi a dozviem sa viac. Podľa mňa ovula bola na 7.DC a čoskoro príde mrcha.

janulka04
1. okt 2009

tak nejak nadi.... 😀 😀
andzi: ☹ chudatko....do kelu, inac my zeny sa tak natrapime s tymi podvozkami.... 😖

andzi
1. okt 2009

nadi, určite nie, jedine ak by sa stal zázrak. Bodaj by sa stal. Cyklus mávam 28-29 dňový.

nadenkaaa
1. okt 2009

andzi zazraky sa deju treba len na ne verit 😵 😵 bodaj by moje slova svate boli 😀 😀 drzim palce nech sa mylis
a co sa tyka tych zenskych obtiazi muzi to maju jednoduche ovela 😅

andzi
1. okt 2009

ale celkovo sa podobne cítim ako keby prichádzala mršina...moja segra mi vraví, že si to všetko namýšľam.

andzi
1. okt 2009

nadenka, janulka, ste zlaté, idem spať, lebo som nehorázne unavená. Zajtra sa ozvem ešte z práce, lebo k lekárovi idem až na obed.

Chlapi majú všetko v živote ľahšie. Viac zarábajú, sú silnejší, nemusia menštruovať ani rodiť, ani o deti sa starať a podaktorí nemusia ani výživné platiť. 😀 No komu je lepšie?

janulka04
1. okt 2009

andzi...nedas sem este raz grafik, prosim....nechce sa mi tu vyhladavat 😉
a tehu mozes byt kludne...nadenka ma pravdu... 😵

janulka04
1. okt 2009

baby, ja mam nervy, mm sa zajtra vracia z tyzdnovky a ze ma chripku, ze ma strasne teploty.... ☹ 😢

groka
2. okt 2009

Dobré ránko babulky

už mi vyznačilo ovulku,no prerusovane,ani ja si neviem tipnut kedy presne bola,podla tych velkych bolesti na 16DC,co je ale skoro na mňa a vajko ešte nebolo dostatočne velké aby prasklo,takze to bude bude v den kedy ju vyznacila alebo deň po tom

no a ja som nejaká mimo dnes,zobudila som sa s kašlom hlienovitým,mala som ísť aj do mesta dnes malému vymeniť košelu na svadbu a kúpiť mu nohavice s vestou,ale necítim sa ok,tak pôjdeme zajtra aj s mm a to už aj mm kravatu a vestu kúpiť a mne podprdu do korzetu,len ešte dnes sa musím natiahnuť do korzetu že či nemôžem mať aj nejaku podprdu co mam doma,je mi luto vyhodit 1400 za nu

nadenkaaa
2. okt 2009

dobre ranko jarka dnes si tu prva 😉 vcera vecer to nejak zblblo 😅
moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
hod nam sem svoj graf jarka 🙂
ja som si manualne vyznacila ovu

nadenkaaa
2. okt 2009

inak ten kasel to ti teda nezavidim rychlo sa vyliec prechod do jesene 😒

groka
2. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 zabudla som

ahoj nadi,nechcem byt chora,ale potom to uhniezdovanie pripadne je horsie

groka
2. okt 2009

nadi aj na 16Dc si mohla mat ovu,nie?ale to len mozno,sme uplne narovnako opat

nadenkaaa
2. okt 2009

jarka to myslis vazne? 😕 tak to na tom budeme podobne lebo aj ja som nachcipana 😖

groka
2. okt 2009

nadi co vcera vecer zblbo?

inak uz mam fotky v pc tych siat,takze idem hodit par mozee kuknut,ale nie su ciste,takze pardon,ale potom ked to bude cele aj s doplnkami a topankami hodim zas,to uz aj uces budem mat

nadenkaaa
2. okt 2009

no ty budes kocka jarka 😉 🙂 neviem vcera sa mi vobec nedalo potm prihlasit na ziadnu z tychto stranok ani na strechu ani svadbu ani sem proste ju vobec nenacitalo-ked so mchela odoslat odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre