Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
2. okt 2009

jani hej ale aj ja som pocula ze romky su najhorsie 😉 ale aj som pocula ze lekari sa tak ku nim chovaju ale ku neromke by si to nedovolili, to my hovorila aj moja mama a to bolo este 100 rokov dozadu....ale inac nemali by si to dovolit...mm by ho zabil 😠

motylek17
2. okt 2009

moja mama hovori, ze prvy porod by si mal prezit chlap... ze aby vedeli ake bolesti musime kvoli nim prezit 😀

janulka04
2. okt 2009

michelle:mm ked vidi krv, odpadne...ale ja ho tam mat musim, tak som zvedava... 😀 😀 a mam trosku aj skodoradost...skoda, ze pri porode niesu pocity, ako pri vyrobe....nie? 😀 😀 😀

sisa2
2. okt 2009

ked som bola v nemocke, nemali uz volne miesto na izbach, tak som lezala na izbe pri porodnici a akurat tam rodila jedna romka. to bola fakt komedia, co tam ta vystrajala. sa nam sestricka prisla ospravedlnit, ze to musime pocuvat, ze nech ideme kludne von sa poprechadzat (mohlo byt okolo 22:30). sme vysli k vytahom na chodbu a tam tlupa asi 20 romov, co prisli s nou ... hehe, sme dali otocku na izbu 😀

dzou
2. okt 2009

no moj je v poho s krvou...ten sa uz tolko razy dorezal...a to aj tak velke ze do kolena s macetou a pod. takze prenho je krv uuplne v poho...ale aj tak som zvedava ze ako to prezije 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

jani romky a narkomanky su najhorsie rodicky 😀 a inak potom sa nema tlacit do tvare a pri tlakoch treba mat zatvorene oci lebo ak ma zena otvorene tak jej popraskaju cievky v ocnych bielkach a v tvari a viete si predstavit ako potom vyzera ..ako zombia 😀

sisa2
2. okt 2009

dzou - vsak mozno ho pustia ist sa pozriet. i ked pochybujem, ze v dany moment na to bude zvedavy 😀 mm bol za mojou hlavou ale tym, ze je dost vysoky, tak toho aj tak dost videl 😔 a nebyt sestricky, tak ani nefoti. sa ho spytala, ze ci zabudol na co tam je 😀

dzou
2. okt 2009

inac jani sak videla si gilm sexualne praktiky pozemstanov?.. to akoze dokument taka komedia...no a ked sexovali tak ten moderator hovori...zenu to velmi boli, je nestastna ale tak co ma robit ked chce splodit potomka(orgazmus)...a ked rodila a bola v hroznych bolestiach tak ten moderator, ze a teraz je v extazi uzasny pocit... 😀 😀 😀

michelle
2. okt 2009

jani, a tvoj m bol aj pri dvojickach?

dzou
2. okt 2009

to mal byt film 😀

dzou
2. okt 2009

sis takze to mate nafotene?

janulka04
2. okt 2009

kelu...opacne by to bolo lepsie, aspon pre mna....dzou
sisa: 😀 😀 😀
nadi: ja to viem....Laura isla KP, zasekla sa v hlave a bolo po kontrakciach...uz som nemala ziadne, no tlacila som ako o dusu...mi bolo jedno...a pozerala som sa v tych par sekundach, ci lezie, nelezie...vyskocila, az ked mi sesra stlacila brucho....a rano som bola ako po autohavarke....oci ako angorak a cela flakata...ale bolo mi to uuuplne jedno 🙂

janulka04
2. okt 2009

michelle:ono som to tu nespominala, sa o tom tazko pise, male mam s byvalym...no nebol pri porode, nestihol..

dzou
2. okt 2009

to ti verim jani 😉 ...a ze prechadzame z porodu uz na starotlivost o babetka...aj si ch kojila?

nadenkaaa
2. okt 2009

jani to ti nezavidim to muselo byt hrozne porod kon com panvovym zvycajne je indikovana sekcia-cisarsky
inak sisa to mi ches povedat ze moj mm ked je tiez vysoky(2,2 m) to uvidi vsetko ????preboha to ja nechcem aby videl taky masaker ved uz prenho nebudem sexualne pritazliva 😝 😝 😀 😅

dzou
2. okt 2009

mm ma nastastie len 175cm 😝

dzou
2. okt 2009

idem si dat kavicku...kto si da so mnou?

janulka04
2. okt 2009

dzou:kojila...Lauru az do 3rokov... 😀 😀
nadi: ona isla az druha a Linda isla pekne hlavou, tak uz to nechali tak....ale bolo vela trapenia s nou, ked si zmyslim, ako ma lekari povzbudzovali, ze nikdy nebude chodit....a ona je teraz sikovnejsia ako Linda...alebo ako polrocnej mi lekarka napisala do spravy, ze nepouziva ruky a nohy...a ona v 4rockoch vyhrala sutaz v kresleni....nech sa idu zahrabat....je to moja bojovnicka

michelle
2. okt 2009

jani ojoj, prepac, som nevedela 😕 ...takze to budes mat podobne ako ja 😉
dzou ked prejdeme na pubertu, budem rozdavat rady 😎

janulka04
2. okt 2009

v poriadku, michelle...uz je to za nami.... 😉

dzou
2. okt 2009

mich nic nebij do vecera uz budeme aj pri puberte 😀 ale sak ty tiez musis mat zazitky i ked uz nie su az take cerstve...
jani ty dr vedia dakedy nakecat take hovadiny... a su velmi neprijemny.. nebudem opisovat zazitky ae tation my zomrel na rakovinu a myslime si ze tam strasne zlyhali aj lekari 😠

nadenkaaa
2. okt 2009

michele takymto tempom sa tam zachvilu dostaneme 😉 😀 😀
inak mojam ma sa u mna bala ze budem nejako postihnuta lebo som este poriadne v 8 mesiacoch nesedela teda ked to porovnavala s bratom no a osm tu a som zdrava..kazde dieta je individualita neikomu to trva dlhsie niekto je sikovnejsi 😉
ako si zvladala to kojenie do 3 rokov ved to uz je vleke dieta a uz ma aj zuby 😀

dzou
2. okt 2009

nadi pekne prekledpy ma predbiehas 😀

michelle
2. okt 2009

dzou, matne si nieco pamatam 😉 😀 ...ale nie... pamatam si toho dost... len uz to bolo daaavno... lekar mi povedal, ze ja uz po tych rokoch budem zase prvorodicka 😝
ianc vcra ma k tym srandam napadla este jedna prihoda: ked spustili kedy program HBO, tak nut o tom hovorila svojej babke... a nevedela si spomenut na ten nazov.... a povedala: "noo, babyy, vies, ten novy program..... DPH" 😀 😀

dzou
2. okt 2009

mich 😀 😀 😀 hej deticky vedia vselijake veci vypotit..

motylek17
2. okt 2009

majte sa tu krasne, musim ist pracovat... mam otravneho kolegu a daco potrebuje... pekny vikend ak by som tu nebola... 🙂

dzou
2. okt 2009

motylek pa aj tebe 😉
fuj baby uz druhy ibu v sebe... zase zacinaju tie bolesti 😝 neznasam mrchu 😠

michelle
2. okt 2009

dzou, predychavaj pomaly hlboko... dole do bruska... a uvolni sa pritom... mne to pomaha...

janulka04
2. okt 2009

michelle: 😀 😀 😀
nadi: raz ma kusla mala, ked mala tak 3mesiace dasnami...a ja som sa neuvedomila, starsne som skrikla...chudatko, pozrela na mna tymi ockami, este stale nos nalepeny k prsniku a spustila taky zalostny plac... 😢 , som si v duchu dobre nadavala...ale uz nikdy ma nekusla, nikdy a Lindusku len 4 mesiace, lebo som bola na laparoskopii, s tou cystou na vajecniku a jej sa ta flaska zapacila viac 😀

dzou
2. okt 2009

mich vyskusam..no ja mam vzdy hrozne bolestivu mrchu...este ze dnes nerobim 😝 ze vraj po porode by sa to malo zlepsit, je to pravda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre