Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
8. okt 2009

nadenka dakujem 😀 😀 , no a este prosim ta, co znamenaju tie cervene ciary v grafe, mne sa kedy objavia 🙂 ? A teda ten graf sa da doplnat len mesiac a potom sa musim prehlasit cez iny mail, aby to bolo zadara 🙂 ?

sharmana
8. okt 2009

ahojte, tak vidim ze preberate ff...
dnes som bola u lekara a vlastne nic, bol rad, ze bolo mimi vidiet, mam si vraj davat pozor na chripky a choroby, co mi bolo jasne aj bez neho a mam prist o dva tyzdne... takze zase cakam 😒
a co mate nove vy?

kkatkaa
8. okt 2009

ahojte babulky moje zlate tak ako sa vam vsetkym dari? pozeram a citam ze ok aj snazilkam aj tehulkam tak to je super. dufam ze vsetky coskoro vyzdraviete a budete ok
motylek a miska vitajte medzi nami nasa nova posila 🙂
inak baby necakam mrchu 13. 10. (ale moje snazenie nic moc tento mesiac) a ako som citala tusim ani vy - nadi, michelle a groka mam to spravne? tak baby vela pozitivnej energie prajem a nech sa zadaríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

dzou
8. okt 2009

zdravim 😉 fuuu ale ste zase popisali 😝 pomaly budem docitavat ak tu niekto nebude 😉 ...
miska tie cerv ciary v grafe je kriz a kde je to prekrizene v tne den bola ovu, ak si ff nie je isty da prerusovanu ak hej da plnu...na plny treba zaznaci hline alebo krcok alebo poz. ovu test.... a po mesiaci sa nemusois reg. znpva budes to mat zadar ale nebudes mat rozne vyhody co vip ma 😉
ahoj sharman...tak super ze babo bolo vidiet....a co ti zase povedal ze si 😒 takto?

nadenkaaa
8. okt 2009

presne ako pise dzou miska tebe teraz nic neukaze lebo si zacala neskoro merat ak by si zacala pred ovu tak by ti to tam oznacilo
ahoj dzou ,ahoj sharmi to ma mrzi s tym cakanim
ahoj katkka 😉

miskahryzka8
8. okt 2009

uz som dosla na to ako davat vysledky aj z mikroskopu do grafu 🙂 , som zvedava na co este pridem 😅 , sharmana ty si uz tehulka a zacinala si v juli 🙂 ?

nadenkaaa
8. okt 2009

katka necakme spolocne a tusim aj miskahryzka niekedy vtedy 😉 veronika -rodos uz mrchu dostala a aj tea 😒 ale rodos naplanovalal na plodne dni pre seba a pre mm vikend v tatrach 😉

kkatkaa
8. okt 2009

babiky vy mate krasne grafiky
uplne ukazkove tak len nech vam to vydrzi. ja nemeriam ani sa nechystam ale pozeram ze uz aj dalsie baby sa namotali 🙂
nadi co kuchyna ako pokracujete?

dzou
8. okt 2009

ahoj nadi ako dnes ? akurat vas docitavam 😝 ale ak sa to chce hod grafik pre mna 😵 bude to rychlejsie 😀

kkatkaa
8. okt 2009

to je super ked v tom nie sme same som tak rada ze vas mam potom ten cas medzi dvomi mrchami rychlejsie ubieha lebo tu sa toho tolko stihne prebrat 😉
veronika ten vikend je super napad tak budem drzat palceky. mm sa urcite tesi vsak?

dzou
8. okt 2009

nadi uz som ho nasla 😉 no super zatial...moc drzim palceky....ja kedze som zase vcera zaspala mam to podobne ako min. mesiac...ak to bude vyzerat zle tak to jednoducho vymazem 😠 ...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

miskahryzka8
8. okt 2009

aha, no tak ja teda budem merat a zapisovat az do mrchy a potom zase s tym, ze teda uz to budem aj dodrziavat a keksikovat hlavne cez ovu 🙂 , dik kocky, dnes mam plno info, musim si trosku od netu oddychnut, som sa dnes uplne namotala 🙂 , ale vecer asi este nekuknem 😀 , zatial pekny podvecer vsetkym 🙂

nadenkaaa
8. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232
dzou ako pre teba 😉
katka to ma byt pre veronikinho mm prekvapko ked bude mat narodeniny 😉

kkatkaa
8. okt 2009

my mame baby take stresy v robote ze si ani neviete predstavit ako zavidim vam vsetkym co ste doma na materskej alebo na pn-ke som totalne vypluta a o 10 padam mrtva do postele co ja som chodievala najskor okolo 1 😝

nadenkaaa
8. okt 2009

dzou 😀 😀 😀 😀 ze ked to bude vyzerat zleeeee 😀 podla mna este to teraz nie je zaujimave este pocaj do takeho 11 dna a potom uz sa mozes realizovat s tymi teplotami a ich upravou 😉 😀 😀

nadenkaaa
8. okt 2009

chudatko kati to ti vobec nezavidim co sa deje nejake nove metody tam zavadzate?

dzou
8. okt 2009

hej ja veim ale min. cyklus som zaspala asi v taky podobny den cyklu(tiez bol jonas asi to bude nieco s tym mesiacom 😀 ) a uz mi niekto pisal ze anovulak 😠 .... tak uvidim ako to bude vyzerat dalej 😉
ale ty mas zatial jrasny graf ale nechcem to zakriknut, lebo sak pametam na min.mesiac... 😒

kkatkaa
8. okt 2009

aha nadi som asi zabudla tak ten bude urcite riadne prekvapeny
no ty si to vystihla ale presnejsie jedna zamindrakovana osoba sa tam realizuje zavadza nove moresy a vsetkych nas to tam valcuje ale mam pocit ze sopka zadrziavanych emocii coskoro vybuchne a to potom bude tóčo 😝 ale zatial je to fakt dost hrozne tak mi je z toho dost bleeeeeeeeee no uvidime 😠

kkatkaa
8. okt 2009

ale nechcem sem vnasat taky negativizmus len som sa asi potrebovala trocha postazovat tak nadi diky za vypocutie 🙂
a ako teda pokracujete s kuchynou?

groka
8. okt 2009

caute

janulka,no dnes som si porobila ale som nezehlila 😝 mne sa vobec nechce do toho

miska pokial viem tak materska je nieco okolo 5000sk a pokial si niekto plati doborvolne tak prvych 6 mesiacov je to 16 000 sk,moja kamaratka si to plati a bude dostavat 16 000 a ja som mala tiez tak dostavat co som sa informovala

inak zas ma zacalo klepat,je mi zima,pobolieva ma hlava a mam poriadne tocaky

dzou
8. okt 2009

ahoj groka 😉 teda uz sa rychlo vylic moc ti to prajem

groka
8. okt 2009

dzou ved dnes som uz bola na tom dobre a teraz vecer sa to nejako zhorsuje,

dzou
8. okt 2009

ono vzdy na vecer je to nejak horsie 😒 ja to vzdy tak mam ze rano som na tom lepsie ak som chora a vecer blee 😝

nadenkaaa
8. okt 2009

katka to sa dalo cakat ked je to kolektiv bohuzial 😒
kati s kuchynou no cakam na obkladacky ach jaj uz som si navrhla novu kupelnu 😀 som hrozna furt by som len volaco prerabala 😀 😅 moj muz sa len chyta za hlavu 😅 😅
groka to ma mrzi tie tocaky
dzou radsej by som mala otrasny graf ale krasny vysledok 😉 😉

dzou
8. okt 2009

nadi verim ti 😉

groka
8. okt 2009

nadenka tak neni to nic hrozne,len to je neprijemne,ja mam dojem,ze ta choroba sa nejako nevie spustit ja si ju teraz ani nezelam,ked uz mam byt chora poriadne tak po svadbe a po tom ako mi pride mrcha az

groka
8. okt 2009

inak cakam na spravu ze mi kamoska porodila synceka,uz sme cakali pred 2 tyzdnami,ale uz je vraj v nemocnici a to mi oznamil muz a este mi oznamil aj to,ze este jedna znama porodila dnes dcerku

groka
8. okt 2009

kde ste sa vyparili?

dzou
8. okt 2009

ja som tu len dnes mm pracije doma a akurat si dal prestavku na kafickoal 😉 e som rada ze je doma zajtra zase ide na fusku 😒

groka
8. okt 2009

jaj tak pokecajte pri kaficku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre