Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

dzou je pravda ze mna tie moje blobvinky do bytu bavi robit mozno som sa aj minula povolaniu 😅 😀 😀
aj ja sa strasne tesim na vianoce hlavne ked uz bude take o nicom pocasie ked cloveka uz nebude lakat ist do uprsaneho pocasia tak sa tu zasa budem bavit s nejakymi dekoraciami 😉

dzou
9. okt 2009

no ja chcm teraz len tie sus. kvety, lebo ako som pisala ze mame afr.,asky a sosky tak zase take dekor.ku tomu moc neladia

nadenkaaa
9. okt 2009

jasne to uz by si tam mohla mat "preplacane" 😉 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

akoze kazdy pes ina ves 😀 a to nie je pekne 😔

dzou
9. okt 2009

no sak 😉 jedny masky sme kupili na takom blsaku alebo ako to mam nazvat...tu prsite su take trhy vola sa to ze carboot a ludia tam chodia predavat veci co im doma netreba ale daktory aj nove veci... no a su to take dve velke hlavy muz a zena 😀 a mame ich nad sedackou tak ako vzdy sedime 😉 dufam, ze nam neprinesu nejake nestatsie 😖 ale dufam, ze skor statsie 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

ja si myslim ze stastie ved ked vam to tak padlo do oka tak tie masky salali pozitivnu energiu 🙂

janulka04
9. okt 2009

tu to je tiez dzou, vola sa to, ze flohmarkt a za babku kupis vsetko...
inac, teraz dekorujete?? 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

ja pozeram superstar 😀

dzou
9. okt 2009

urcite salaju...ked sme ich zavesili tak normalne to az zmenilo izbu a citila som sa tu ovela viac doma ako predtym 😉 tazko sa to opisuje...
my uz nedekorujeme ja len tak dokupujem ci myslis ze my ako s nadenkou? 😀
no jani je to super... min. tyzden som si kupila super lampicku podstavec je kozeny ladi ku sedacke... za £1 😀 a vsetko mozne sa da nakupit 😉 neskor si chcem kupit taky velky vianocny veniec na dvere 😉

sharmana
9. okt 2009

jaj babule, ja by som uz tiez chcela kupovat len take blbovinky... v pondelok by sme už mali mat, teda dufam, povolenie na prerabku kupelne, a snad sa to uz pohne, malovka, stierky, buracky atd.
pozerate superstar?

lucialen
9. okt 2009

Xeni, ja som 3DPO 🙂 Takze moje stavy sa este nedaju povazovat za priznaky 😉 Ale, dnes som si rano umyla zuby a zacalo ma napinat, som myslela ze hodim ..., ale po pol hodke to preslo.A poobede ma zacala palit zaha, 2x v zivote 😉 Ale ako hovorim, to nemozu byt priznaky tehu 😒

dzou
9. okt 2009

luci no sak uvidis 😉 ...
sharman nezavidim ako som uz tusim pisala na stierku mam hrooooooooozne spomienky neskutocny bordel sme mali a prach 😝 ale potom tie blbovinky sa supe kupuju 😵

janulka04
9. okt 2009

nooo, luci, minimalne tento mesiac je doost cudny

sharmana
9. okt 2009

ved to dzou. ja sa teším už na kupovanie zácloniek, závesov, a podobne..
kocenky idem off, dopozerám tých chalaniskov a drochmem... tak papapa, majte sa krásne, nádejným tehu tfuj tfuj nech to vyjde, snažilkám vela sily, optimizmu a tehulkám co najviac pohodky, kludu a zdravíčka...dobrúúú 😉

dzou
9. okt 2009

dobru sharmi...
aj ja za chvilu vypadnem lebo mm prisiel domvo a ze ci nechcem kebab 😀 tak jasne ze hej..tak siel kupit a uz za chvilu asi pride...mnam ale dala som si objednat kuraci, ja ten jahnaci nemusim 😝

dzou
9. okt 2009

no uz je tu uz vidim jeho auto... tak pa a bru nocku 😉 zajtra sem skocim dufam, ze tu niekto bude 😉

janulka04
9. okt 2009

papa sharmii, no ja uz to vsetko mam, uz len ten vacsi bytik, lebo som to stahovala z byvaleho domu 😅

xena323
9. okt 2009

luci,tazko povedat....moze byt...kazda sme ina...niektora ma priznaky hned,ina neskor,dalsia ziadne...vydrzkaj a uvidis,ja som tiez mala vsetky mozne priznaky....a nic...ale to samozrejme neznamena ze to plati o kazdej...ja ti to velmi prajem....

nadenkaaa
9. okt 2009

baby mi sme od priznakov tehu presli do dekorovania a prezariadovania bytov a domov 😀 😀

janulka04
9. okt 2009

veru...tu sa da toho za den, nadi tolko stihnut...ale sme ukecane...nechcela by som byt tyzden bez netu a citat to potom 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

no tak to ani za dva dni,co tu napiseme precitat nasu temu je problem

lucialen
9. okt 2009

No najviac priznakov som mala prve 3 mesiace snazilkovania 😀
Teraz to uz nechavam na osud 🙂
Dzou tak kebab by som si dala 🙂 U nas maju len take odkukane zo zahranicia 😝

groka
9. okt 2009

Ahojte

tak sme domka,ani som velmi nejedla,nejako mi nechuti,ble,som strasne unavena,ale este musim ist do vane si oholit podpazusie,a som k.ona total,rano o 8:00 mam byt u kadernicky,muz ide potom s malym po kyticku aby dal neveste,na obed pride kamoska ma stiahnut do korzeta

strasne sa ospravedlnujem ale foto uz nedam dnes,nie somschopna,ozaj padam na papulu,zajtra sa budem len kavou nalievat,aby som vydrzala

a inak,dnes sme boli pozanasat veci do saly,este sa tam chysta stale,dkoracie a podobne,vyzdoba,ja som sa tak ponatahovala s kartonmi malinoviek 😢

idem babue majte sa,zajtra neviem ci uz dojdem,ale asi len graf hodim vam predsa len

janulka04
9. okt 2009

luci, poslem ti jeden? Tu robi jeden Turek, ale lepsi som este nejedla....

lucialen
9. okt 2009

Posliiiiiiiii Jani 😉 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

babulky idem sa tulkat konecne k svojmu mm ktory je dnes vynimocne doma este pred 22.00 h 😀 😀 papa dobru nocku

janulka04
9. okt 2009

ahoj nadi adobruuu....
no luci, az budes mat raz cestu cez Bayern, zvem ta 😉

lucialen
9. okt 2009

Ok, tak skoro to nebude 😀
Idem asi spat, rano som skoro vstavala 🙂
A pridte aj zajtra, ja som cely vikend sama doma, budem sa nudit, tak pridte pokecat 🙂 Inak sa chcem ucit 😀

janulka04
9. okt 2009

papa, luciiii...

nadenkaaa
10. okt 2009

dobre ranko 😉 u nas je otrasne pocasie prsi a je tak nevludne vonku 😖 😖 pojdemeste sup do postielky len am tu necham dnesny graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre