Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
15. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Dzou, ale ta to zase pekne natahuje 😉 Budes si to musiet zapamatat tak, ze ked ta zacne boliet brucho, tak ovulka bude tak za 3-4 dni 😉 🙂 Mna pri ovulke neboli nic, ani len pich, tak ja asi budem merat nadalej 😉
Inak, teplota sa stale drzi, davam si sancu max do zajtra 😉 Ak este zajtra bude vysoko, budem v miernom soku a ako aj v sobotu, tak testujem 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

motylek17
15. okt 2009

dzou nezufaj... ved to nie je mozne, aby si toto dialo... uz davno by si mala byt tehotna 😉 ... nerozmyslala si nad ovulacnymi testami??? pre istotu??? budes aspon kludnejsia...

motylek17
15. okt 2009

dobre rano luci... tesim sa z tvojho grafu a dufam, ze v sobotu budeme zapijat stastnu novinu... 😀

rhodosbb
15. okt 2009

dobre ranko 🙂

bris dakujeme pekne za virusiky, verim ze pomozu 😉 😀

dzou, tak to co robi ta tvoja teplota 😕

mne uz sa blizi vikend s mm v ta3, uz sa neviem dockat na to coro-moro 😀 😀 😀 a na zelany vysledok radsej nemyslim...idem tam s tym, ze si ideme oddychnut a uzit si jeden druheho a nie s tym, ze sa tam ideme snazit o baby, na to som si zakazala mysliet 😔

motylek17
15. okt 2009

rhodo keby sme si to myslenie mohli vytrhnut z hlavy, co??? ☹ to tento vikend idete do tych tatier???

rhodosbb
15. okt 2009

lucy, dobreeeee dobreeeee, len tak dalej 😉 🙂
a neviete co sa deje s nadenkou a michelle? vobec sa tu neukazali vcera a to uz mali nedostat mrchu 😕

motylek17
15. okt 2009

aj ja som na ne myslela, nadenka sa ukazala iba rano a michell som tu tiez dlho nevidela... nechavaju nas v napati... 😀

lucialen
15. okt 2009

Rhodos, Michell uz ma novy graf 😠 a Nadenka tam ma uz vcera spinenie 😠
Inak diky 🙂

brisilda
15. okt 2009

ahojte kocky ako sa dnes mame ? dzou neboj coskoro ovu pride a teplota sa smykne hore 😉
lucka len tak dalej 😀 drzim place aby sa teplota drzala 😉 tfuj tfuj
aj vam ostatnym prajem aby vam to uz vyslo a to cim skor az mame krasne vianoce 😉
inak mam jednu otazocku myslite si, ze pokial som sa v poslednej dobe casto stravovala v restike ze tym mozem nejako babu ublizit? ved viete ako to myslim 😒 hlavne tie co viete ako to v takych zariadeniech chodi a ako sa tam vari 😉 ale co som mala robit ked som nebola schopna varit?

rhodosbb
15. okt 2009

motylek, veru, to myslenie 😒

v sobotu ideme do viedne na cely den a v nedelu rano vyrazame do ta3 🙂

lucialen
15. okt 2009

Bris diky za palce 🙂 ja nemyslim ze by to mohlo ublizit, ked niektorym babam neuskodi alkohol a cigarety, myslim ze tvoje si to vychutnavalo 😉 Len ho nenechaj zvyknut si, lebo ti nebude doma jest 😀

motylek17
15. okt 2009

presne bris, luci ma pravdu.... zacni pekne papat ovocie, zeleninu, polievky a nemas sa coho bat.... 😉

brisilda
15. okt 2009

no lucka tak hadam mas pravdu do tej restiky chodi vela ludi 😉 tak dufam, ze tam masko do octu macat nemusia 😀 no najhorsie na tom je to, ze nesmiem mliecne vyrobky ktore nesu tepelne opracovane 😝 a ja brindzu tak milujem 😝

rhodosbb
15. okt 2009

bris, tak to si nemyslim, ze by to malo tvojmu babu ublizit..neviem co je to za restika, ale tomu neverim. ja mam kazdy den obed v restike a varia tam uzasne, lepsie ako doma 😀

lucy, tak to je ako mozne s michelle a nadi? 😕 normalne ma to nastvalo, do kelu aj s mrchou 😠 a to sme vsetky take poctive snazilky 😢 lucy, tak uz tusim len ty mozes zachranit jun 😔

brisilda
15. okt 2009

rhodos uzi si dofcu 😉 a v tom mas pravdu vazne varievaju lepsie ako doma 😀 ale nie stale !
inak aj motylek este ma nadej , ze mrcha nedorazi 😉

motylek17
15. okt 2009

bris to je mile, ale ja uz nedufam a hlavne v tomto pripade co sa mi stalo... ☹ aj ja som verila ze to tento krat michell a nadenke vyde, vyzeralo to tak nadejne... ☹ tento zivot je nespravodlivy, deti dopraje tomu co ich nechcu a ti co chcu nic... ☹

lucialen
15. okt 2009

Dufam, ze na mna nebudu nahnevane, pozerala som ich grafiky 🤐

motylek17
15. okt 2009

luci nevidim dovod preco by sa mali na teba hnevat... mozno budu sklamane, ze im to zasa nevyslo ale urcite nie nahnevane... 😉 ved aj nam sa to niekedy podari...

brisilda
15. okt 2009

lecka ty si ako detektiv 😀 vsetko vypatras pred tebou clovek nic neutaji 😀 😀 😀

lucialen
15. okt 2009

Bris, mam na to vela casu 😀
Jaj, zase ma trosku ponapinalo 😝

groka
15. okt 2009

caute

dnes test menej pozitivny ako vcera,cakam na peniazky a idem kupit aspon 2 dalsie a aj 10 citlivost kupim a aj 20,neviem si to vysvetlit co sa deje,ale boli ma brusko zas a ja nemam z toho dobry pocit,na druhom teste vidim ciarku ale je slabsia ako ta predvcerom a to neni dobre ,alebo si tie testy take ake su ,ale HCg podla mna u mna klesa lebo za 2 dni malo byt vyssie

motylek17
15. okt 2009

jaaaaaaaj luci, nech uz je zajtra.... 😉

groka
15. okt 2009

plakala by som jak sudny den,strasne sa trapim

a inak vcera nam do toho nieco prislo a ja som to muzela oznamit muzovi,ttakze uz to vie

brisilda
15. okt 2009

no lucka tak pridi kumne upratat byt 😀 mne sa tak nechce a to male ma prehovara aby som si isla lahnut 😀

motylek17
15. okt 2009

groka zlaticko, neviem co povedat... ☹ 😢

groka
15. okt 2009

motylek trosku este verim,dufam,ze test bol divny,ja neviem,proste potrebujem spravit dalsi test a nech mi konecne stupne teplota,neviem co sa mohlo stat,

lucialen
15. okt 2009

To bu som musela ist von do toho hnusneho pocasia 😉 Keby je teplejsie tak urcite dobehnem 😀
Groka, a mala si ten isty test ako pred dvomi dnami? Niektore testy su take posahane 😉 Kup ten isty a uvidis ze bude silnejsia 😉 A netrap sa

groka
15. okt 2009

ale mrcha neni,ani spinenie to je hlavne

groka
15. okt 2009

lucka zlatko,ano kupila som mamatest a v nom boli 2,takze som robila rovnake

motylek17
15. okt 2009

groka to je dobre, ze stale veris... len neprestavaj... uvidis, ze vsetko dobre dopadne, inak uz nicomu nerozumiem... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre