Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
24. okt 2009

sharmi - tak super, ze ste ho poskusali. a ak vam vyhovuje, nie je co riesit. i ked kym budete kupovat, mozno sa vam zapaci este nieco ine 😀 ja radsej kociky ani nepozeram, kym nie je dovod. mne sa paci stokke, mm ani pocut ... tak uvidime, na com sa raz zhodneme. teda dufam, ze bude dovod uvazovat o kociku 🙂

sisa2
24. okt 2009

groka - no ja zvyknem merat o 6:30, co bude zajtra zodpovedat casu 05:30 na hodinkach. kebyze meriam o 06:30, bude uz vlastne 7:30 hod ... ak to teda dobre chapem 😀 v mojej faze cyklu to je uz vlastne jedno, horsie by bolo, keby som akurat mala mat ovu. hovori sa, ze hodina rozdiel v merani = 0,1 C. neviem, ci to plati aj v skutocnosti, nikdy som neskusla.

sharmana
24. okt 2009

http://mimino.kvalitne.cz/
toto som našla, vypočítalo mi to dievčatko 😀 bože, zase salute mi vyveštila chlapčeka a už jedna predavačka a jedna kolegyna povedali, že to vyzerá na chlapca, a mamina tiež, že to bude asi chlapec, ked mi nechutí tak sladké...

groka
24. okt 2009

no viete co?ja premeriam o 5:30 to aj tak potom zaspom jak deco a potom aj o 6:30 a uvidim 😀

ale ja som aj tak nechapava,to je len fizyka baby nie?ja si akoze len palicku posuniem o hodinu ale moj spanok bude 6 hodinovy aj tak povodne,ja nechapem teda,nevadi 😀

groka
24. okt 2009

sharmana riad sa instinktom,neskor bruskom,u mna to fyngovalo a funguje to aj u mjich kamsiek,rodiny a podobne

inak dne som videla 2 tyzdnove babatko vonku v kociku,chystame sa k nim o take 2 tyzdne,

a dnes som mala cele doobedie hroznu naladu,nervozna deprimovana vsetko ma rozculovalo,dokonca aj lienka v aute

lucialen
24. okt 2009

Sharmi, mojej kamoske vsetci vraveli ze bude mat dievcatko, podla cinskeho tiez, podla prstena nad bruchom tiez a minuly tyzden jej povedali, ze bude chlapec 🙂 Takze az teraz ide nakupovat 😉 Takze, to je fakt na prirode 🙂
Ja nemam problem merat, teraz nemeriam a ani nechcem 🙂 Uvidim, ci vydrzim..
Inak mne je jedno ci troj, ci stvor kolesovy kocik, stvor sa mi zda praktickejsi, troj krajsi 😀

lucialen
24. okt 2009

Nejako sa blbo vyjadrujem, len takze takze 😀

sharmana
24. okt 2009

groka. jasné, ja kašlem na všetky výpočty, je to milé si to prečítat, ale nebudem ešte mysliet na to, či chlapec alebo dievča, najskôr by som chcela mat za sebou krvné testy a nt screening... ak bude všetko v poriadku, už budem zase o stupienok kludnejšia... a ja sa poteším aj aj... mne na pohlaví až tak nezáleží...
mm túži po synovi, to vidím, a hovorí, že ak sa teraz narodí dievča, tak druhý bude chlapec... a chce 3 deti... no on je jedináčik, možno preto by chcel viacpočetnú rodinu... ja som zas zo 4 detí, tak chcem mat vlastné len 2 😉

sisa2
24. okt 2009

sharmi - ja som od zaciatku nejako vnutorne tusila, ze budeme mat danielka. automaticky som pozerala modre veci, ani mi nenapadlo pozerat dievcenske. ale podla cinskeho to malo byt dievcatko 😀 a ja som mala byt chlap 😀 😀 😀 podla tohto tvojho mi to vychadza, aj druhe, ze by malo byt dievcatko. este ani tehu nie som, ale je to nejaky vnutorny pocit, ze bude dievcatko. ci a kedy bude, je vo hviezdach 😉

sharmana
24. okt 2009

luci. vyjadruješ sa v pohodke 🙂 ked mám pravdu povedat, aj tak som nenašla ešte kočík, z ktorého by mi spadla sánka dole... asi na našom trhu nie je nič moc, alebo momentálne modely nie sú nič moc... neviem 😒

groka
24. okt 2009

sharmana,ja by som chcela 2 deticky a ked budu peniazky a zdravie a laska u nas v rodine,tak by som chcela neskor mozno okolo 30 tky aj tretie babatko,ja mam teraz len 23 rokov chapes 😀

sharmana
24. okt 2009

sisa. vnútorný pocit mám, že je to chlapček... ale neviem či sa môžem na ten pocit spoliehat 😀

groka
24. okt 2009

ozaj uz mam doma knizku autoskolu,inak mi daju od priamo od nich az cez tyzden asi,ale ja som si zohnala aspon kvoli znackam sa ich biflit,lebo ja to budem mat za 5 tyzdnov a nie 12 takze by som si asi mala pohnut lebo ja som spomalena

sharmana
24. okt 2009

jaaj groka, ty si taká mlaďunká, juuuj, závidím ti, v dobrom 😉
no ja už musím rodit jak na páse, teraz mám 31, tak chápeš 😀

sisa2
24. okt 2009

sharmi - to som ani ja nevedela, ci sa da na to spoliehat a nebola som si ista, kym sa bubo nenarodil 😀

sharmana
24. okt 2009

sisa. 😀 😀 ja volam mojho manžela bubo, a toho v brusku "malý bubo" 😀 😀

groka
24. okt 2009

tak ja som tiez neni tehu a moj pocit je oipat chlapcek

andzi
24. okt 2009

ahojte baby, vy čo ste už boli tehotné, aké ste mali úplne prvé príznaky myslím ešte pred očakávaným dňom menzesu? Ja som dnes 18.DC a je mi totálne na mrchu. Je to možné?

sharmana
24. okt 2009

... a ak to bude dievča tak buba 😀 😀

sisa2
24. okt 2009

jej groka, ze 23 rokov ... to som v takom veku este nad dietatom ani nerozmyslala 😉
s autoskolou drzim palce! ja som chodila tiez na rychlokurz, mala som len jazdy, teoriu som sa ucila doma.

lucialen
24. okt 2009

Jeeej Groka, ty mas len 23? 🙂 Ty si ale sikulka, vydata a mas maleho 🙂 Ja v 23 som este ani len nepomyslela na deti, vlastne sme zacali rozmyslat nad babom presne pred rokov, v novembri sme zacali snazit 🙂 Ale to letiiiii

sharmana
24. okt 2009

ahoj andzi. ja som mala také zblnkotanie v bruchu, podobalo sa to na ms... a to špinenie a opuchnuté brucho, ale to všetko pripomínalo ms...

groka
24. okt 2009

andzi prve?grgala som jak svina 😀 a nafuklo sa mi brucho

lucialen
24. okt 2009

Andzi, ja ziadne 😀

sisa2
24. okt 2009

sharmi - tak to presne aj u nas. mm hovori o potencialnom babatku ako o "bube" 😀 😀 😀

sisa2
24. okt 2009

andzi ja ziadne. nechcela som tomu verit, ze to vyslo. mne sa dostavili vsetky priznaky az ked som uvidela // na teste 😀

sharmana
24. okt 2009

sisa 😀 no možno máme aj podobných manželov, ved som ti už písala, že tvoj synček sa podobá na mojho mm ked bol malý 😀

sharmana
24. okt 2009

no ja som tiež tomu neverila že som tehu, prvý mesiac som si namýšlala všetky možné pocity, že som tehu a nebola som..... a ten druhý mesiac som pocitovala príchod ms, na tehu som už nemyslela ako že by sa podarilo a vtedy som nasla //

sharmana
24. okt 2009

ináč lutujem tehulky bris a janulku, že im býva zle, chvalabohu mna to docela obišlo, aj ked som mala kyselinu, ale to ma teraz pár dní obchádza... neviem si predstavit celý den misu objímat..

sisa2
24. okt 2009

sharmi - no to bud rada. ja som blila kade som chodila. otvorit chladnicku bola pre mna nocna mora, cestovanie MHD dtto, ked sme prisli k nasim alebo k svokrovcom, automaticky som sla hned na balkon predychavat, vadilo mi vsetko. dufam, ze pri druhom to take nebude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre