Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
20. júl 2009

bianca a nechces ist na krv k lekarovi?

andzi
20. júl 2009

bianca: ja som si test robila a je negatívny, preto si myslím, že tehotná nie som a už sa ďalej nechcem testovať, načo mám byť sklamaná? Je možné aby mi týždeň meškala a test negatívny? Ak by som bola, tak by to test už ukázal.

biancarv
20. júl 2009

vôbec nemusel ukázať, ja som pri prvom tehu mala poz.test až na 50DC, ak si otehotnela len nedávno, tesne pred mrchou tak to test ešte nemusel zachytiť, tak ako mne

tea ja chcem chodiť do Košíc a kvôli krvi sa tam trepať nebudem, pôjdem tam až ked budem mať v rukach poz.test, ja mám čas nikam sa neponáhľam

andzi
20. júl 2009

bianca: stále máš všetky tehu príznaky?

Inak baby mám otázku - z krvi sa dá zistiť hcg hormón skôr ako z moču?

biancarv
20. júl 2009

andzi áno mám všetky tehu príznaky, akurát nezvraciam, ale to som ani s prvým nezvracala, citím sa presne tak isto ako pri prvom tehu

z krvi sa to dá zistiť na siedmi až 14 deň po oplodnení

andzi
20. júl 2009

ja zase obávam ísť k lekárke, čo keď mi povie, že tehu nie som a vysmeje sa mi? Tak ešte počkám aspoň týždeň

biancarv
20. júl 2009

a kedy si si andzi robila ten test?

andzi
20. júl 2009

testujem sa asi každý deň, ale nikdy to nevydržím do rána, vždy sa testujem poobede a na ráno mi už neostane test 🙂

brisilda
20. júl 2009

Ahojte ja by som sa tiez rada pridala mam uz 6 rocneho syna a na jul sme si to taktiez naplanovali .Mimochodom rada by som sa spytala po kolkych dnoch od oplodnenia je dobre si robit tehu test???

brisilda
20. júl 2009

jaj dakujem ja som si precitala len prvu stranu 😀

nadenkaaa
20. júl 2009

andzi z krvi je to najpolahlivejsie lebo najskor sa HCG uvolnuje do krvi az neskor sa filtruje oblickami

andzi
20. júl 2009

nadenka: tebe to robili však? Bola si nalačno? ty si mala negatívny tehotenský test?

nadenkaaa
20. júl 2009

na hcg nemusis byt nalacno, nalacno treba byt pri odberoch kde sa zistuje cukor z krvi tzv. glykemia,
ano mala som neg. tehotensky test aj nejaky 46DC a nakoniec z toho bolo ze to co som ja povazovala za spinenie bola mrcha okolo 18.6 pretoze mi podla toho prisla nacas teraz 17.7 -proste mi MS zblbla -pripisujem to stresu zo statnic

biancarv
20. júl 2009

pekne vitám brisilda, prajem úspešné snažilkovanie a radšej si počkaj na to či ti bude meškať mrcha, inak rapidclear sa môže robiť na 5 deň po oplodnení,ale tomu neverím(môže aj nemusí ukázať pravdu)

nadenkaaa
20. júl 2009

bianca nevies co je s fomarikom? nejak ju tu nevidavam 😕

andzi
20. júl 2009

ja som ani nešpinila, nič, tak nechápem. Bojím sa aby som nemala cystu. ☹

biancarv
20. júl 2009

nadenka ako som to tu spätne čítala, tak sa ozvala myslím že 17.júla, ale vtedy som tu nebola bola som na chate, tak neviem čo sa stalo, predtým tu bola každý deň, asi je smutná že to zase nevyšlo 😔

nadenkaaa
20. júl 2009

andzi neboj sa zaklad je ze nie je mrcha a skus si urobit test neskor, kolky si den?

nadenkaaa
20. júl 2009

no aj ja som s tym bojovala ale nemozem sa v tom donekonecna prplat 😔ze to nevyslo, musim mysliet pozitivne a skonci mrcha a ideme na to 😀

biancarv
20. júl 2009

nadenka prajem veľa šťastia,aby to uz na budúce vyšlo 😉

nadenkaaa
20. júl 2009

bianca dufam ze tebe to uz vyslo 😉

biancarv
20. júl 2009

no dakujem nadenka, dúfam že áno, tak necháme sa prekvapit 😉

zlata2
20. júl 2009

andzi, mne pri prvom tehotenstve meskali 14 dni.. a testy ukazovali negativne..takze trpezlivost 😉

andzi
20. júl 2009

zlata: ďakujem ti pekne, potešila si ma, predsa už máš dieťa a si skúsená. Nie ako ja, čo vidím prvýkrát tehu test. Dnes som sa veľmi nazlostila a cestou z práce som sa zastavila v 3 lekárňach a kúpila som: Mamatest, Rapiclear, potom nejaký obyčajný pepino, čo predávajú aj v dorgérii a Modrá správa. Vyskúšam všetky a uvidím. Po príchode domov som nevydržala a urobila som si mamtest. No a zase negatívny. To kto ma takto skúša? Ma porazí. Podľa mňa tehotná nemôžem byť, veď ten test by to už bol ukázal.

andzi
20. júl 2009

Baby, mám takú intímnu otázku...vy si zapisujete do kalendára, že kedy ste sa s manželom mojkali? Lebo keby som si toto zapisovala tak by som vedela na čom som.

monika0001
20. júl 2009

aaaaaaaahojte.... 😀

lucialen
20. júl 2009

Andzi, rob si testy rano, z prveho mocu, ked je najvyssia koncetracia Hcg a nie poobede a trpezlivost 😉

monika0001
20. júl 2009

andz - ja si zapisujem všetko a môj doki ma pochválil, že jéj to je super...
Všetko čo sa mi dam dolu odohraje, všetko mám na papieri.... 😉

andzi
20. júl 2009

monika, super, tak aj ja začnem. Ja by som chcel aby už prišli krámy nech sa môžme snažiť odznovu, lebo toto večné trápenie ma ubíja.

monika0001
20. júl 2009

andzi mne práve končia. dostala som ichpo troch testoch s //...
takže som na tom podobne ako ty. čakám kedy sa budeme môcť začať snažiť zasa... 😉 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre