Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
27. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Dzou, z tejto teploty sa neda nic vycitat, ale uz len 3dni 😉 🙂

janulka04
27. okt 2009

Ahojte zaby...
hlasim prichod zo slovenska...potapac ma cez 26mm a v piatok vyzeral na 9tt+2, takze presne na datum....fotku naskenuje mm poobede a potom vam sem hodim, oki?
a co nove tu, vy spisovatelky...v kocke..nejke nove tehule???

motylek17
27. okt 2009

dobre ranko, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... merala som o pol hodku neskor, bo som zaspala... 😒

motylek17
27. okt 2009

... ahoj jani, kolko sa zdrzis na slovensku??? .. prisli ste na navstevu, ci nadlhsie??? ako sa vam dari??? na fotecku sme zvedave, takze sup sem s nou....

miskahryzka8
27. okt 2009

dobre ranko, ja dnes takto grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 🙂 , to je uz konecne ovulka asi, ze 🙂 , este aj dnes ciknem a uvidim, ci to ukaze vyraznu ciarocku 🙂 , len skoda, ze si musime teraz davat pozor...

dzou, to je len maly pokles, neboj 😉 , inak mas teplotkovu LF uplne podobnu mojej ako pozeram, resp. ja tvojej 😅 , juuuj som zvedava na testik a drzim ti palce 😵

jeej jani, ze potapac 😅 a ako bolo doma 🙂 ?

motylek, ta hodka podla mna neva, to je max tak stupen rozdiel si myslim 🙂

Inak sa tesim, chcem spravit hodinu zumby tyzdenne aj v malinove, kde teraz s poloviciakom byvame a chodia na mna do BA aj kocky z ivanky uz skalne, kt. poznaju dlasie kocky, aj jedna z podunajskych biskupic a chcem dat plagatik do potravin a do schranok, tak uz v hlave organizujem, ako to vsetko vymysliet a dnes idem na obecny urad sa popytat na prenajom telocvicne, tak snad mi daju rozumnu sumu 🙂, to budem cvicit sama za seba, nie pre fitko, tak som hroozne zvedava, juj 🙂 🙂 🙂

brisilda
27. okt 2009

ahojte tak nakukla som jednym ockom aj ku vam 😉 a nepaci sa mi, ze tu neni ziadna nova tehulka ☹ to ako si predstavujete !!! dufam, ze toho mesiaca sa to uz zmeni a padne tu lava 😉 drzim kazdej s vas palce 😉
janka tak to je super, ze si na slovensku 😉 uz sa tesim na fotku a zaroven sa tesim spolu s tebou, ze je vsetko OK 😉 tak len tak dalej 😉inak ako si na tom s nevolnostami? u mna pretrvavaju stale ale uz sa to vyrazne zlepsilo 😀

janulka04
27. okt 2009

😀 no, miska dakujem
bris, uz som aj spat v Nemecku, nevolnosti pomaly miznu....takze mozem pekne varit...ale uz mam o 2kg viac...to je strasne... 😀

janulka04
27. okt 2009

jee, ja som si nevsimla majky..tak aj tebe dakujem maji..my sme boli na Slovensku iba na otocku..takze uz som doma v bavorsku

groka
27. okt 2009

baby dnes som mala ist k lekarovi kvoli vodicaku,no volala mi teta,ze babka ma potopu v dome,praskla hadica a ked som tam prisla neverila som vlastnym ociam,ona ma obrovsky dom a vsetko zaliate vodou,skoro ma rachlo,tak sme to rychlo umyvali,celkom rychlo sa to stihlo,ale parkety su uz znicene,takze pride poistovak a tak dal,vytopilo aj spodne izby s kupelkami a v nich padali svetla,teta mala stastie ze ju to nezasiahlo,no co vam poviem,mm si rozkazal dnes opat kura na kapuste,lebo asi som toho spravila malo,dnes je uz len jedna porcia a vecer aj babke pojdem zaniest,nakolko nema elektriku ani vodu docasne,aby sa nieco nestalo,tak som bola kupit klby a idem spravit este raz obed ,maly papal iba vcera,mm na veceru ,ja s malym,tak dnes si to este vychutname

motylek17
27. okt 2009

groka chudatko, to mi je luto... mas sama toho vela a este toto... to nepotesi... ☹

groka
27. okt 2009

musela som si urobit zabijaka kafe,lebo ma berie spat a musim sa cosi ucit,znacky,ozerhlit par kuskov veci zas a utriet predovsetkym dlazky,inak vcera som mala tlak 100/60 mavala som nizky tlak roky,ale odkedy som bola tehotna s malym vzdy ukazkovy 120/80,ale ved aj sa citim zle a viete kolko mal moj muz?157/130,chapete?som sa strasne vylakala a do toho sa stale castejsie mi stazuje ze ho picha pri srdci,ale jeho dostat k lekarovi nemozne,neposledy tam na ockovani asi v 18rokoch

groka
27. okt 2009
motylek17
27. okt 2009

... groka tak mu vysvetli, ze nie je dobre sa hrat na hrdinu... ze co budete robit ak sa mu nebodaj nieco stane... ja viem, ze chlapa dostat k lekarovi je nesmierne namahave, ale aj moj mm tento rok pochopil ze nie je dobre si zahravat so zdravim....

motylek17
27. okt 2009

.. nikomu sa neozvala michell??? .. dufam, ze je v poriadku... strasne dlho tu nebola...

sisa2
27. okt 2009

groka - jemine, to mi je moc luto! tusim ked sa "dari", tak sa "dari" ☹
chlapi a lekari, to je asi kapitola sama o sebe. ale teda ten tlak ma fakt zly. co robi?
ovulka sa tusim blizi. tak drzim palce! 😵

sisa2
27. okt 2009

maji - veru netusim, co je s michelle. dufam, ze je ok a dala si len pauzu od MK, ked dosla mrcha 😖

inak myslim, ze polhodinovy rozdiel v merani nie je nic strasneho. zatial ovu este nebola, tak to neva.

sisa2
27. okt 2009

jani - teda, tak vy ste mali vylet na slovensko? ani som nevedela. a ja ze kde si sa nam stratila. a ty si si uzivala na koze 😀 super, ze je vsetko ok! tesim sa na fotku.

sisa2
27. okt 2009

miska - uz sa blizis k ovu. skoda, ze nemozete snazilkovat. este beries tie lieky? dufam, ze ti to aspon pomoze.
vcera si uz mala silnu druhu ciarku?
drzim palce so zumbou, nech sa ti to podari rozbehnut!

sisa2
27. okt 2009

dzou - teplota stale v pohode, neboj. ja verim, ze vam to vyslo!!! 😵 ten femibion si zohnala?

ja som dnes rano teplotne na tom bola tak isto - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

janulka04
27. okt 2009

baby....michelle sice nieje uplne v pohode, mate zcasti pravdu, dala si aj pauzu, ma nejake problemy, no ja verim, ze sa vsetko vyriesi a pride medzi nas...je to jedna silna zienka a velmi prijemna...drzme jej palceky...
siska...hned bude fotka, ako da mm do prevadzky scanner

janulka04
27. okt 2009

Miska, prepac, ze tu tlmocim za teba....

sisa2
27. okt 2009

jani - dik za infosky o michelle ... tak ju pozdravuj, ze drzime palce a nech sa vsetko vyriesi k jej spokojnosti!!!

sisa2
27. okt 2009

bris - vidis, nejako sa nam to tu zaseklo s tehulkami ☹ ale hadam sa to coskoro zasa rozbehne. dzou vyzera veeelmi nadejne 😵
super, ze ti uz trochu prechadzaju tie nevolnosti, hadam to bude rychlo ok. a ukaz sa castejsie, ked ti uz bude ok.

janulka04
27. okt 2009

siska..ona sem chodi...pekne si nas cita....ale odkazem... 😉 a dakujem aj za nu

sisa2
27. okt 2009

rhodosbb - kukla som grafik, tiez sa pekne drzis 😵 takze aj tebe drzim palceky!!! myslim, ze s dzou vyzerate velmi nadejne, i ked je este skoro robit nejake zavery ... vsak vieme uz o tom svoje, ze ano 😖

sisa2
27. okt 2009

luci & nadi & peta & tea - vy ako???

tea - dufam, ze sa aspon s mm kurirujete 😉

groka
27. okt 2009

baby ja ked neotehotniem teraz v novembri budem musiet ,si nasadit antibiotika na 2 tyzdne to znamena ze hned ked dostanem mrchu,doki mi predpise ATB a zacnem brat a teoreticky na ovulku by som mohla snazit,po 3 tyzdnoch by som uz nemala mat ani v krvi nic z nich,a preco?lebo ako si pomynate pred mesiacom som dostala tu hnisavu anginu a ja som nic nebrala a mne sa to stale vracia a uz 3 den citim lavu mandlu viac,urcite sa mi zas vracia angina,no po dobrati sa budem moct rozlucit s ovulkou na nasledujuci cyklus

dlazky umyte,kura v rure,komu mam prist este upratat?

michell dufam,ze sa vsetko vyriesi
ani malalady sem nejako moc nechodi

sisa2
27. okt 2009

groka - pekny kocik. to je pierre cardin? a ta cena 😕 ta ma teda dost sokla 😉
len on ma predne koliesko mensie, ako zadne. nepisala si to ty, ze chces rovnako velke kolieska? ci to uz zasa nieco pletiem?

motylek17
27. okt 2009

groka ty si aka sikovnica... 🙂 ale radsej si tie antibiotika daj ked musis, aby sa to nezhorsilo a nemusela si ich brat ked sa nahodou zadari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre