Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
30. okt 2009

baby ale ja verim,ze aspon jednu tehulku mat budeme

janulka04
30. okt 2009

tak groka, pekny vylet prajem...stastnu cestu a este stastlivejsi navrat 😀

dzou
30. okt 2009

no zilky na prsiach som mala a dost vela som grgala(ale to som si mozno len namyslala)...
ja viem jani ale ked ja som tu sama.. akurat idem so psom von a tak ja neviem ako napr. niekot moze napisat ze nemal cas na sex tak bol len raz a potom otehu... ako nie cas... sak s tym chlapom lahas do postele kazdy vecer... a zatial nastasie alebo bohuzial neviem... ja nemam take nejake problemy zeby som na o nemala cas mysliet...

janulka04
30. okt 2009

tak mne sa niekedy stava...aj pred otehu, ale niezeby nebol cas, bud nemal chut jeden, alebo druhy...mm stale v robote, unaveny chodi domov...a este vyse mesiaca bol stale chory...to ani nejde vtedy a k lekarovi ho dokopat? Ehm...ehm... 😖
inokedy male chore alebo ma totalne zlikvidovali za den....
...takze nam sa uz aj stalo, ze dva tyzdne nic 😒 ....alebo potom x-krat za den 😀 😀
mm je taky maznavy typ..jemu staci pritulit, pomojkat a drochni 😀

dzou
30. okt 2009

jani ako hej to chapem este k tomu ked mate deti je to urcite tazsie si najst chvilku 😉 ale nechaoem bezdetne snazilky ako nemaju cas... alebo teda chut sak co maju 50?... ja viem ze my sme mozno extrem ale ale proste to nechapem ...

janulka04
30. okt 2009

a zakon schvalnosti, dzou...niekto si raz zakeksuje a otehu...a niekto aj x rokov nic...som tu vcera na konikovi nasla jednu babu, ktora sa snazilkuje uz 16 rokov...chudatko....
babulky.....ja verim, ze vsetky budeme maminy, ze uz coskoro budeme objimat tie male uzlicky....velmi nam to vsetkym prajem... 😉

dzou
30. okt 2009

16rokov 😲 😲 😲 😲 teeeda .... no sak niekto zasexuje raz a hned j v tom

janulka04
30. okt 2009

vy nesnazilkujete, dzou..vy kropackujete 😀

sisa2
30. okt 2009

no ono to je vacsinou o tom, ze kto nechce, ten ma ☹ brasko sa pri prvej snazili viac ako rok a nedarilo sa. a druhe sa podarilo a ani nechceli, dokonca z toho boli dost nestastni, ze budu mat taky maly rozdiel medzi detmi. clovek si nenavybera.

len mi to je fakt luto, ze niekto poctivo snazilkuje - vid dzou - a aj tak nic. nechapem to. viem, ze to je aj o stasti atd, ale aj tak ☹

dzou
30. okt 2009

no netreba sa nad tym trapit ja viem ze raz sa nam to podari 😉 baby idem sa poludstit este stale som v pyzame 😀 a le hned som sp5t 😉
inac som zvedava kedy sa tej mrche uraci prist zatial sa na nu vobec necitim

sisa2
30. okt 2009

dzou - ver tomu, ze najst si chvilku pri detoch - hlavne ked ten nas cervik nechce spavat - je obcas o hubu 😔

janulka04
30. okt 2009

to mas teda pravdu, sisa..
jak ked som byvala s malymi v tehu hospitalizovana, natrafila som na kopu smutnych pribehov, kedy mali zeny aj vela penazi, super pracu, dobry vztah...a babo nikde....mne sa zda nespravodlive to, ak zena, ktora na to nema ani prostriedky ani IQ...ved aj take su...rodi ako jablonka a deti po Ustavoch, pripade ziju uplne v biednych podmienkach...alebo sa ho bezcitne zbavi....to je pre mna nespravodlivost!!!! A take, co by ho milovali, co doslova prosia snad cele nebo, aby mali, nic...alebo musia vynalozit neviem ake prostriedky, aby bolo...je to smutne ☹

tea333
30. okt 2009

Jezis baby, asi som dobre urobila ze sme tak skoro zacali..hovorila som si- 20 rocna mamka 😀 ked zacnem teraz, ked som naozaj zacala snazilkovat uz som chcela byt 21 rocna mamka, a o chvilu budem uz nadejna 22 rocna mamka..mmmm a ktovie kam to pojde 😒

motylek17
30. okt 2009

dzou ale je tu aspon malinka moznost, ze to vyjde, ci uz vobec nie??? ako ja si myslim, ze pokial nedostanes mrchu, tak sanca tu vzdy je....

janulka04
30. okt 2009

sisa, ja stale vravim, ze male su ziva antikoncepcia...kolkokrat sme si planovali neviem aky vecer...a just ako na potvoru sa malym nieco zle snivalo, alebo nechceli vobec spat 😀 😀
a neratam...kolkokrat prisli prave v najlepsom.... 😀 😀 😀

dzou
30. okt 2009

jani 😀 😀 ja viem to hovori aj moja segra ze deti su najlepsia antikoncepcia 😀
maji no nadej akoze je ale asi 0.000001%... kedze test nic neukazal na 15dpo tam uz malo daco byt... a teplota mal ist dole mne to totiz moc vplyva na to ked zaspim, sak baby vedia ako mi to vzdy vyleti ked zaspim 😀
no tea aj ja som rada ze sme teraz zacali mm chce v 30... o mesiac mam 27 a este nic...
jaj ja by som bola taka happy ak by sa to tento mesiac podarilo by som mala levika 😉 aten sa hodi ku mojmu znameniu...
tak davam anketu..ake ste znamenie? ja som strelec...

motylek17
30. okt 2009

ja som vahy.... 🙂

dzou
30. okt 2009

takze teraz dakedy si mala narodku maji, ze? a si sa ani nepochvalila 😠

janulka04
30. okt 2009

ja som byk...takze, ako vravim, ak sa male pomyli a pride o cca tyzden skor, mam ho ako darcek k narodeninam 😀

dzou
30. okt 2009

jani aj tak to bude krasny darcek nie?..
inac som vam zabudla napisat ze potom ako som odmerala teplotu som spala dalej a sa mi snivalo ze som testovala a ze bol neg. 😉 tak ako aj bol....

tea333
30. okt 2009

Kozorozec

dzou
30. okt 2009

tea a kedy mas narodky? moja segra je kozor. a ja 1.1. 😉

nadenkaaa
30. okt 2009

ja som vianocny kozorozec 😉 26.12.1978 😔 😅

janulka04
30. okt 2009

Veru, mm je panna a on dostal k narodeninam testik a ja si babatenko privediem na svet...je to teda pre oboch darcekove babenko 😉 😵

motylek17
30. okt 2009

... dzou mala, ale vies, nie je dovod sa chvalit...a navyse som si myslela, ze si k 25 dam ten najkrajsi darcek a ono nic... ☹

dzou
30. okt 2009

to je pekne jani 😉
jee nadi moja naj kamoska je 23.12 😀 .. a ja som skoro mikulaskovska...4.12 🙂

tea333
30. okt 2009

nadenka ja som 27.12.1988 skoro sestry 😀 😉

janulka04
30. okt 2009

dzou, tak to vyslo... 🙂

dzou
30. okt 2009

maji ze nie je dovod sa chvali a kedy si mala? tak dodatocna gratulacia 😉 vsetko naj naj aby sa ti cim skor splnili vsetky sny...sak mi vieme ake 😉

nadenkaaa
30. okt 2009

nas maly (ma 198 cm)teda moj mladsi brat 😀 je 2.4.1988 takze ano mohli by sme byt aj sestry 😀 😀
dzou ja mam 23.12 meniny aj ked som krstena len nada 😉 dzou ty si na barboru 😀
super to mate podelene jani 😉
ja osm strasne chela babbo na mm narodky k 35 co bude nabuduci rok vo februari by dostal ale zial nase babo este len vyberame v nebeskom regali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre