Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. okt 2009

Veru, majka...aj ja sa pripajam k oneskorenej gratulacii a nech sa ti vyplni vsetko, po com tvoje srdiecko tuzi 😉

dzou
30. okt 2009

hej na barboru... maminu v porodnic prehovarli aby mi dala eno barbora... no este ze nie meniny a narodky v jedne den 😠

nadenkaaa
30. okt 2009

maji aj ja vsetko len to najkrajsie a najlepsie nech ta postretne a nech sa ti splni aj ten najkrjsi a najvonavejsi snicek v podobe maleho draheho pokladu 😵

janulka04
30. okt 2009

nadi...ved februar je za rohom...a mozno ho aj dostane...krajsi darcek niet 😉 budem va tu opluvat tehu virusikmi...a to by bolo, aby nebolo 😠 😵

dzou
30. okt 2009

no sak jani.. to by bolo aby to nebolo... no ja keby sa to podarilo v tomto dalsom cykle tak by moja mamina mala darcek na narodky 😉 ona je lev... a ona chudatko ma v jeden den narodky a druhy meniny...

motylek17
30. okt 2009

babulky mojes strasne moc dakujem.... 🙂))) ... ja som 17.10. 1984 .... tak dufam, ze k buducim narodkam uz budem drzat v naruci ten maly uzlicek... 😅

nadenkaaa
30. okt 2009

jani ja tajne dufam ze to stihnem este pred mojimi 31 narodkami 😔 😔 to mam este jeden cyklus k dobru tak uvidime lebo potom mi to inak vychadza na silvestra tie plodne dni 😀 😀

dzou
30. okt 2009

joj baby a furt vam zabudnem napisat...som si kupila taku knihu ze prirucka ako byt yummy mummy(proste taka sik mamka)...ako je to taka sranda.....ale jedna veta je tam taka kraaaaaaaaasna... ze najlepsie rozdhonutie co mozete v zivote urobit je stat sa mamou 😵 az mi slzicka vyskocila ked som to citala...

dzou
30. okt 2009

no ja praveze tak dufam na ten december lebo akurat ked uz sa bude blizit koniec konecne budem dom lebo to bude na konci mesiaca ako vzdy(teda dufam) a nebudem sa natahovat s krabicami v robote 😉 ... ale tak este mam jeden cyklus pred decm.... teda este ani tento neskoncil 😅

nadenkaaa
30. okt 2009

dzou to je krasna veta fakt a uplne pravdiva nikto ti nemoze dat tolko nezištnej lasky ako dieta a nic cloveka tak nerozosmeje a nepotesi ako dieta uz sa strasne na to tesim ked mi raz moje babetko povie to najsladsie slovko v celkom vesmire" mama" 😵 😵

dzou
30. okt 2009

presne nadi a presne o tom tam aj pise ze nikto ti neda nieco take o vlastne dieta a potom ho vidiet vyrastat a tak... celkom je doba ta kniha tak zabavne napisana.. to pise mamina od 3 detoch.. iba zaciatok je sice pre snailky a potom uz tehulky a maminy ale sa prestudujem dopredu 😀

motylek17
30. okt 2009

tak to prve mama je aj tak najkrajsie..... tie male deticky to vedia tak krasne povedat... mama a tata... 😀

janulka04
30. okt 2009

veru, dzou...svata pravda
tak teda nadi....mozno prave Silvester to isti 😉 , i ked samozrejme by som sa veeelmi tesila, keby ste boli tehu cim skor, babule....aby sme uz mohli zmenit aj temu 😉

janulka04
30. okt 2009

Ja milujem take tie hlasky o maminach...minule som si kupila par takych ozdobnych tabuliek na stenu, na kazdej bolo nieco, lae jedna sa mi velmi paci...ze: Dcera ti raz vyrastie z narucia, ale nikdy nie zo srdca...

dzou
30. okt 2009

joj nooo ja uz sa tiez moc tesim... a usim povedat ze ta knizka my aj dost pomohla lebo uz som aj samozrejme rozmyslala ze ci budem dobre mama ci sa budem vediet vobec postarat o mimi... no a tam aj pise ze to je normalne (to som ako vedela) ale ona to tam fakt super pise ze co je to ''citit sa matersky''neviem ako to mam prelozit 😅 proste feeling materanal... tak podla toho sa citim 😀 tak uz ma menej strach 😉

dzou
30. okt 2009

je jani aj to je kraaaaaasne 😵

dzou
30. okt 2009

tusim tu niedke na konikovi som citala aj toto... neviem ci to presne napisem ale ... materstvo nepochopi nikto ak nepochopi preco ked je dieta na kolotoci a s kazdym koleckom ked uvidi svoju mamu mu zamava a mama mu vzdy odmava nasp5t 😵 dufam ze chapete ako to myslim 😉

sisa2
30. okt 2009

ja som tiez vahy. k narodeninam som // nestihla ... tak hadam stihnem do mm narodenin, ten je vo februari 😀 davam si este chvilu cas.

motylek17
30. okt 2009

tak aj tebe sisa dodatocne vsetko naj... 🙂

dzou
30. okt 2009

sisa ty betarka a si sa nepriznala kedy si mala narodky? tak vsetko naj naj 😉 a tiez nech sa ti splnia tajne(pre nas netajne) 😉 snicky... baby to chcelo tortu a sviecky a prianie ja to idem tenot rok vyskusat 😀

motylek17
30. okt 2009

babulky utekan na bus, sef nas pustil (neviem co sa stalo) 😀 ... takze sa majte krasne... a uzite si sviatky... pa

dzou
30. okt 2009

ahoj maji tak si to uzi aj ty 😵

sisa2
30. okt 2009

jaj baby, vy to tu tak pekne pisete 😵 strasne moc prajem kazdej z vas, aby ste poznali ten pocit, co pise dzou o tom kolotoci. vtedy si vzdy uvedomim, ako toho mojho maleho certika milujem 😵

sisa2
30. okt 2009

dakujem 🙂 mala som 05.10., tusim som to tu uz pisala.

maji - pekny vikend, i ked dusickovy.

dzou
30. okt 2009

dakujeme sis boze uz zase placem 😅

dzou
30. okt 2009

tak sorry sis ale som si nevsimla 😅 ...

sisa2
30. okt 2009

dzou - hormony 🙂 aby ta zajtra este neprekvapila teplota 😵

sisa2
30. okt 2009

dzou - v pohodeeee 😀 ja s narodkami uz nerobim nejake velke coro moro. minuly rok bola zurka, som mala 30, ale teraz uz asi nie je moc co oslavovat 😕

dzou
30. okt 2009

hej hormony ale mrchovske 😖
ale vies ze ma to napadlo s tou teplotu 😉 ale sak test je neg. i ked tento test mi zatial nikdy nic neukazal a vlastne ani neviem ci su dobre kedze nepoznam nikoho kto ho pouzil, neviete ci by sa to dalo podla testu najst na ff?

dzou
30. okt 2009

ale prosim ta ty mladica... neoslavuje sa po 50 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre