Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
2. nov 2009

jeeeeeeeeee sisus, moc dakujem

janulka04
2. nov 2009

jaj, sisa...tesit sa bude urcite, moje male denne studuju knizky, co som si kupila, ked som bola este tehu s nimi....a ich oblubene stranky...porod a polohy pri milovani v tehu 😀 😀 😀
ale denne sa kontroluju podla tych knih...ze: Mami, ty mas take brusko? A babatko uz nema chvostik....a mojkaju mi brusko...je to podarene....juuuj, baby, nech uz sme vsetky tehu.... 😵

sabiatko
2. nov 2009

janulka, ze macka 😀 tak ja neviem co za psika budeme mat, mozno labradora, to su take hrave psi.

neboj sisa, vydrzi, povies mu, aky je on teraz strasne dolezity velky brasko a on sa bude cely hrdy o malicke pekne starat, hladkat ho a pusinkovat... 🙂

motylek17
2. nov 2009

sisa aj ja by som bola z toho jelen... 😀DDDDDD

janulka04
2. nov 2009

labrador bol moj sen, ale nemali by sme ho kam dat, sabiatko....tak ti tisko zavidim...super pes k detom
sisa...mozno dvojicky 😀

sabiatko
2. nov 2009

no tak mozno sisa dvojicky, chlapcek a dievcatko, preto bola z toho taka zmatena 😀 😀

sabiatko
2. nov 2009

no vidis, uz sme ti to s janulkou odklepli 😀

sisa2
2. nov 2009

veru jani, bodaj by sme tu boli uz vsetky tehu. ked sa to tak vezme, tak z tych, co sem chodime, nas uz vela nie je, co sme netehu ... tak ja stale verim, ze na vianoce uz budeme vsetky pod stromcekom hladkat bruska 😵

ozi jani, vy ako s bytom? hladate nieco nove?

sisa2
2. nov 2009

hehe, ste vtipne teda obidve 😀 😀 😀 mm je sice z dvojiciek, takze sanca tam je 😉

sisa2
2. nov 2009

u nas teraz vedie dalmatin ... najlepsie mat ich 101 😀 😀 😀 len neviem, ci potom neprikupime aj susedne pozemky, aby sme sa zmestili 😀

sabiatko
2. nov 2009

no dalmatin vyzera tak rozpravkovo. ten sa inak len tak nevidi. zeby bol drahy? 😕

janulka04
2. nov 2009

sisa, dakujem za opytanie, momentalne vybavujeme papiere a rozmyslame, ze si tu byt kupime...a ked to vyjde mozno aj domcek 😵
vidis, sabiatko...rovnako sme to siske potvrdili 😀

sisa2
2. nov 2009

sabiatko - veru netusim 😕

motylek17
2. nov 2009

aj mna napadlo prve ako dvojicky.... 😀 ....

sisa2
2. nov 2009

jani - tak to drzim palce, nech to vyjde! do domceka by sa vas zmestilo 😉

motylek17
2. nov 2009

.... sisa tak ma mrzi, ze nejdete do tej TL tak ako my, bola by to sila... skoda ☹

motylek17
2. nov 2009

inak poradte vy skusene.... pocas ovu sa milovat od rana do vecera ci ako??? a po ovu asi kolko dni je najlepsie??? aj vy vykladate nohy hore, ale bo som iba ja sialena... 😀

sisa2
2. nov 2009

ale mi doprajete baby 😀 mat dve take, ako bol danielko sam, tak neviem neviem 😔 ja sa kludne podelim, mne staci jedno 😵

sisa2
2. nov 2009

maji - no bola by to fakt haluz, keby sme sa tam stretli 😀 ale u nas cez tyzden nehrozi, kedze ideme cela firma a ma to byt akoze teambuilding ... popravde, moc sa mi tam ani nechce, uz teraz mi je smutno za danielkom. som sialena, ja viem 😅

sisa2
2. nov 2009

maji - ked sme snazilkovali pred danielkom, tak som robila sviecky, skusali sme prstikovu, nevstavala som z postele ... a podarilo sa, ked som nerobila nic z toho a kropackovanie bola rychlovka takmer uplne mimo ovu 😕

motylek17
2. nov 2009

na tvojom mieste by som som bola taka ista... minuly rok sme prerabali a ja som nikde nebola... potom ma to troska mrzelo... a tento rok som si povedala, ze sa sundam s kolegami, mozno to bude posledy vecierok 😀

motylek17
2. nov 2009

to fakt??? cize mozem byt kludna... len ked ja sa vzdy obavam, bo ked sa postavim tak vsetko vytecie 😠 a ja sa bojim, ze tam nic neostalo... ☹

sisa2
2. nov 2009

inak, vcera som sa pytala danielka, ze ked budeme mat braceka, ako sa bude volat a on, ze tak ako ja. tak mu vravim, ze danielka uz mame predsa jeho, ze musime vymysliet ine meno a on "tak bude danielko druhy" 😀

janulka04
2. nov 2009

motylek, ako pise sisa...my sme tiez robili vselico mozne..nevstavala som, nohy hore..prstikova metoda....a co ja viem...a podarilo sa nam, ked to bola poloha na stojaka v kupelni a este aj rychlovka, pretoze deti piskali, ze kde je mamina 😀 😀 😀

fazulka1512
2. nov 2009

ahojte babule, ako sa mate?
ja celkom dobre, len trosku zmetok v hlave, ms mala dorazit v piatok, ako stale na cas a nedorazila vobec
tehu priznaky som nepostrehla, tak neviem co sa deje, lebo tento mesiac sme sa ani nesnazilkovali poriadne

motylek17
2. nov 2009

prstikova metoda??? to je co??? miska, ono sa to stava ked sa nesnazis a hlavne to necakas... a aku teplotku mas??

sisa2
2. nov 2009

maji - staci, ze tam ostane ten jeden spravny bojovnik 😀 😉

jani - tak to musela byt docela haluz 😀 😀 😀

sisa2
2. nov 2009

fazulka - a ty si este netestla???? 😕

janulka04
2. nov 2009

ahoj fazulka a testnut nechces?

janulka04
2. nov 2009

😀 ved to teda je siska....co uz? My sa na tom dodnes bavime, ze babo bude asi riadny darebak, kedze prezil take podmienky jeho plodenia....ze to bude nezmar 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre