Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
22. júl 2009

minka - ja meriam digitalnym teplomerom. mozes v ustach alebo dole, ale vzdy (kazdy den) v rovnaky cas a na rovnakom mieste predtym, ako vstanes z postele. lebo akonahle vstanes napr. na zachod, tak sa ti uz teplota meni.
mozes si potom robit graf - napr. www.fertilityfriend.com alebo www. wunschkinder.net - neviem, ci ti je lepsia AJ alebo NJ 🙂

minka21
22. júl 2009

ahaaaa,,,,siska a podla toho sa zistuje ovu ci ????

sisa2
22. júl 2009

hej, da sa aj podla toho. podla vysky teploty. jednoducho povedane - pred ovu mas nizsie teploty, po ovu teploty stupnu ca. o 0,2 C

sabiatko
22. júl 2009

jeeej, ahoj sisa 🙂 dakujem, som rada, ze sa tam uz drobec ukazal. taky bol maly, ze som si musela nedobrovolne predlzit dovolenku o 5 dni, aby podrastol... skoro som sa tam bez mojho draheho zblaznila. inak ked sme odchadzali, ten piatok, co som aj zistila, ze som tehotna, som dostala taku horucku, ani chodit som nemohla, len som lezala so zapalenym hrdlom, ledva som nas pobalila no a potom 6-hodinova cesta do SR... to bol zazitok 😒 ale uz som fit, babetko sa tiez tvari, ze je spokojne... a ty ako, co mas nove? uz sa zas snazite, pravda? 🙂

minka21
22. júl 2009

no ak nam to teraz neklapne do mrchy tak potom si to meriat asi aj zacnem,ale teraz sa mi to teda nechce🙂 verim ze tento mesiac to uz budeme mat fazulku 🙂)

sisa2
22. júl 2009

sabiatko - spominam si, ze ti nebolo moc dobre. ale som rada, ze si uz ok. len si mi potvrdila, ze si dalsia tehulka, co ostala chora 😉
u nas zatial nic noveho. ovu bude az okolo 01.08., takze este dalekooooo ☹

sisa2
22. júl 2009

minka - drzim palce, nech to vyjde! a nech sa takymi vecami ako studovanie BT nemusis vobec ani zaoberat 😉

eva30
22. júl 2009

Ahoj siska.
si tu dlho nebola. tak budem držať palec, na ďalší termín. V tej dobe by sa mne malo zase ukázať, či to tento mesiac vyšlo alebo nie. No dúfam, že to bude to áno 🙂 🙂 🙂

sisa2
22. júl 2009

evi - dakujem. ja mam dlhe cykly, takze ked vy ostatne uz snazilkujete druhykrat, ja stale len cakam 😖 ale co uz, raz sa aj ja dockam. dockali sme sa prvykrat, tak snad to vyjde znova.
drzim palceky, aby bol vysledok pozitivny 😵 odkedy snazilkujete? prepac, ale uz stracam prehlad 😅

fazulka1512
22. júl 2009

eva30-aspon nebudem osamela a budeme si navzajom pisat priznaky 😀
kolko krat ste sa uz snazilkovali, my sme dnes zacali, kolky den si v cykle

eva30
22. júl 2009

siska - dakuje a neboj, mdte predsa krdsneho synceka a ten vam bude isto vyplnat cas medzi dlhsimi cyklami 🙂 🙂 🙂 a bude vam zatial robit radost, takze drzim aj ja palceky. snazilkujeme druhý krat - dufam, ze dvojka bude pre nas tiez taka stastna ako pre sabiatko 😉

fazulka - jasne ze v tom nebudes sama 🙂 , ved koniec-koncov sme v tom vsetky spolu
snazilkujeme druhý krát (mali sme pol roka pauzu po potrate), malaby som byt 15dc, vy kolko snazilkujete????? a kolky mas dnes den ty????

sisa2
22. júl 2009

evi - no mas pravdu, danielko nam dostatocne vyplna vsetok nas volny cas 😀
inak ja som dnes tiez 15DC 😉

fazulka1512
22. júl 2009

ja som v 12 dc,my sme zacali v marci, potom 2 mesiace pauza, takze ok juna
evi s tebou sme ako 3 musketierky

fazulka1512
22. júl 2009

zeny kde ste zmizli

sisa2
22. júl 2009

ja som tuuuu. len pracujem 😖

eva30
22. júl 2009

aj ja som tu len tiez pracujem
to si pís ze musketierky - my sa stou mrchou inak pobijeme 🙂 😀 😵

fazulka1512
22. júl 2009

no este ze tak 😎
prave tu pisem jednej co je na konikovi, ze dnes som mala rano taku fajnu rychlovku, ani som sa nestihla zadychcat a manzel mi sepka ze uz, vankuik pod zadkom aby dobre stieklo, potom nohy rychlo opriet na stenu a bolo to

sisa2
22. júl 2009

fazulka 😀 tie krkolomne polohy "po" som aj ja nacvicovala 😀

fazulka1512
22. júl 2009

moj mm sa zomna furt smeje a vravi ze nemusim on striekal hlboko 😀

eva30
22. júl 2009

júúúj to je sranda, my sme to dnes ráno mali tiež také podobné fazulka, len mna to akosi aj trochu rozculilo, ze ved to ja som nic nestihla, fnuk 😒 🙂, ale rozmyslam, že by sme to mohli zopáknut este vecer, ale trochu kvalitnejsie 🙂 😀

fazulka1512
22. júl 2009

to mame dan za to ze planujeme, nevieme si to poriadne vychutnat, ale dnes to boli 3 pichnutia a bolo to
nech ta to nerozculuje, budme radi ze ich nemusime nahanat ale ze s nami spolupracuju

eva30
22. júl 2009

to más asi pravdu, takto naplanovane to za vela nestoji, ale ked inak sa to neda 😖 🙂

fazulka1512
22. júl 2009

mne kamoska vravi,ze nemysli na to, hej ale jej sa to povie ked neplanovane otehotnela, jej drobec ma 16 mesiacov
keby sme neplanovali tak by nam to bolo jedno, nesledovali by sme ovulku a to cakanie by sme tak neprezivali, ale zasa by sme sa tu nestretli, lebo tie co planuju su na konikovi a tie co neplanuju tu niesu, lebo im je to jedno

sisa2
22. júl 2009

ved prave baby. keby sa dalo na to nemysliet, ake by to bolo jednoduche. inak, nam sa danielko podaril az vtedy, ked som sa na to vykaslala, prestala sledovat ovu, pomaly som ani nevedela, ktory DC som ... a zrazu bolo. lenze ako sa dostat do toho stadia neplanovania??? 😕
inak mam velmi rada tie reci tipu "nemysli na to" 😠

fazulka1512
22. júl 2009

ja sa snazim na to nemysliet tak ze kamoska je teraz doma z anglicka tak chodim k nej, bavim sa s babom, chodime vonku, na pivco a tak, ale kedze som vecer citila vajko a som taka nafuknuta, tak nech to nepresvihnem

eva30
22. júl 2009

myslim, zeked to ludia planuju nejde na to nemysliet. a hlavne ked uz mame vek a chcele to. polovica kamosiek ma malinke babätka a ja sa snimi chodim zabavit. a naj kamoska má dvojicky.
no nemysli a neplanuj ked ich chytis do ruk a az ta pichne pri srdiecku 🙄

sisa2
22. júl 2009

evi - ved prave. moc ti prajem, aby ste sa dockali svojho vytuzeneho uzlicka 😵 slaba utecha, ale aspon viete, ze to ide aj prirodzene, kedze sa uz raz podarilo.

nadenkaaa
22. júl 2009

ahojte babulky, evi mas pravdu nejde na to nemysliet 😉 ale psychika je svina ako sa snazit tak aby to bolo take nenutene a aby sa snazilkovanie neobratilo proti nam 😔 vcera mi najlepsia kamoska poradila ze ona otehotnenla dvakrat ked to robili posledny den menzesu a vraj jej to potvrdil aj gynekolog tak hned som sa toho chytila a isli sme snazilkovat a potm tie polohy po 😀 😀 co clovek neurobi pre babetko 😵

malalady
22. júl 2009

babule oznamujem poctivo robila som si test a su tam // 😅

ellit
22. júl 2009

malalady tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tak vitaj medzi tehulkami :o)))) gratujujem ti moooc
ja sa k vam zaradim na 100% snad uz tiez v nedelu, lebo si zopakujem test :o))
kedy ides k lekarovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre