Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
2. nov 2009

Xeni tak to ja neviem 😀 Asi je to znamenie, ze mas mat dve naraz 😉 Dvoch chlapcov? 😉 Tak aspon dve dievcata 🙂

xena1
2. nov 2009

snazim sa to niekde najst na nete ale nic take co by bolo mojmu pripadu najblizsie...a to je dnes spln-zeby znamenie...ja sama som bosorka....xixi............mozno je to hlupe ale nechcem nato ani mysliet...ale ak to ma byt prijmem to...hoci ja si myslim ze to nevyjde vobec a na buduci mesiac nas caka IUI,na mna si vzdy stastie pockalo dlhsie a vytrapilo ma do syta...

lucialen
2. nov 2009

Xeni, len aby sa to nezmenilo 😉 Ak najdem nieco, poslem ti to

xena1
2. nov 2009

dakujem....si zlata.... 😉 nuz nech sa stane co sa ma stat....

groka
2. nov 2009

xena ,moja mam ma 42 rokov a ked bola naposledy u dokiho robil jej sono a mala vela dominantnych folikulov,proste tie ktore beru clostik tym sa uvolnuju viacere vajka,ale aj tym ktore ich neberu sa zvykne tvorit viac,ide o to,ci rastu spolu alebo oneskorene,no u teba moze prasknut aj ten druhy,alebo z toho druheho sa stane vodova cysta,alebo neviem

xena1
2. nov 2009

dakujem groka,luci,ste zlate...vsak o 2 tyzdne bude vec jasna...len ma to zarazilo,s takym som sa nestretla....dakujem babulky a prajem krasne snicky....

petafr
2. nov 2009

sisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja som tak stastna za teba, pridem sem a co nevidim??? Kraaaasa! Nadhera! Tak ti to vyslo na druhy pokus, to je uplne krasna statistika!
Nadenka, treba prepisovat tabulku, konecne ju vobec prepisovat budeme!
Normalne sa tesim, ani co by som bola tehu ja! Aj mm sa pridava! Gratulujem este raz! Bravo!!!

petafr
2. nov 2009
lucialen
2. nov 2009

Peti, nie si sama o nicom, aj ja som 😒

lucialen
2. nov 2009

Xeni, zatial len toto: Kľúčovú rolu v tejto fáze menštruačného cyklu hrá tzv. žlté teliesko, ktoré vzniklo
z prasknutého dominantného folikulu potom, keď došlo k uvoľneniu vajíčka. Žlté teliesko produkuje po ovulácii hormón progesterón, ktorý pripravuje sliznicu maternice na uhniezdenie oplodneného vajíčka a zároveň zabraňuje dozrievaniu ďalších folikulov a následnej ovulácii.

sisa2
2. nov 2009

ahojte, ja som sa prave zobudila 😀
babulky, moc moc dakujem aj vam ostatnym a velmi vam prajem, aby vam to cim skor tiez vyslo. ja som s tym vazne neratala, este aj ked som test isla robit. a ked sa tam pomaly zacala ukazovat, myslela som, ze sa mi to sniva.
virusiky zatial neposielam, ale slubujem, ze ak tam bude aj o dva dni, tak vas tu oprskam vsetky. na vianoce uz budeme vsetky pod stromcekom hladkat bruska! 😵

sisa2
2. nov 2009

peti - no u nas to nevyslo na druhy pokus, snazilkujeme od ca. januara ...
ten tvoj grafik je dost rozlietany. kedy si merala na 6,9 a 12 den? ovu mozno este nebola, kedze si mala aj minuly cyklus neskor ... a aj teploty by tomu zodpovedali podla minuleho cyklu, hm?
hlavne, ze uz mas mm u seba. tak verim, ze to vyjde! 😵

miskahryzka8
2. nov 2009

caute 🙂 , hehe motylek zavedieme novu metodu otehotnievania - na lustry 😀

fuha kolko ste napisali 😲 , musim prebehnut 🙂

janiii 😀 , to je super vyrok, prisla zima...chlapi sa chcu pchat do tepla 😀 😀, to musim niekde pouzit 😀

fuuha, dosla som po 663 a uz sa mi krizia oci 😅, dufam, ze mi nic oodstatne neuslo, inak teraz sme na strane 666 😕, tak by mohol vyskocit nejaky plodiaci bojovnicek certik bertik 😀

jeeeemine, ja ze este uz uplne rychlo prebehnem a sisine, je taaaaaaaaaaaaaaaaam sa neda prehliadnut, jeeeeeeeej to ake super na dobru noc 😵 😵 😵 , sisa gratulky moc, moc, moc 😵 😵 😵

tak dobru nocku 🙂

dzou
3. nov 2009

bre ranko 🙂 ... ja len tolko ze aby ste si nemyseli ze som v depkach alebo co kvoli mrche ze tu nie som cca 2dni nejak vela.... to nieeeeeeeeee ale s mm sme sa trochu pochytitli kvoli konikovi tak sa teraz tvarim ze sem akoze nechodim 😀 😀 😀 ale to ho zachvilu prejde... no co chlapi nechapu 😒
tak siska dufam, ze // silneju este raz velka gratulacia... a zatial sa majte krasne 😉

motylek17
3. nov 2009

dobre ranko, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... vcera som si robila ovu test a na teste slabulinka aj druha ciarka, nechapem.... minulu ovu som mala 21DC... ziadne priznaky, nic... neviem co sa stalo, urobim aj dnes a uvidim....

petafr
3. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, dnes to trosku islo hore, ale nemerala som poriadne... zase.
Baby, ako je to s meranim tesne po ranajsom keksiku? Urcite to zvysi teplotu, nie? Lebo som sa zobudila dnes rano o dve hodky skor, mala som 36,8 a potom ked som mala merat, tak sme sa pomuchlali a merala som potom a bolo 37, tak neviem, ci to mam brat do uvahy... ale len aby nejaka bola.

lucialen
3. nov 2009

Dobre ranko, zobudila ma ta hnusna alergia 😒
Motylek, testni aj dnes, uz by mohla byt normalna druha ciarka a ovu teda bude za chvilu, nemusi byt ovulka v ten isty den 😒 Ja minuly 16DC a vyzera to ze tento mesiac to bude 20DC 😉
Peti, ta ovulka uz asi aj mohla byt, ved 2x ti to vyskocilo na 37, to uz su poovulacne teploty 🙂 Ale to je jedno, ved to mate dobre poistene 😉

motylek17
3. nov 2009

luci aku alergiu mas????
len ma zaskocilo, bo som chcela merat az od stredy... je dobre, ze som zacala merat uz od vcera.... aj teplotka mi klesla, tak uvidime dnes a zajtra....

groka
3. nov 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka ovu bola 😀 😀 😀

motylek17
3. nov 2009

ahoj groka, program ti sam zaznaci ovu???? ako vies ze bola ovu podla grafu???? poprosim este toto vysvetlit....

groka
3. nov 2009

motylek

=ovu mavam na 17DC
=najvačšie bolesti vajecnika/ov mavam na 16,17,18DC
=hlien je na 17DC
ja to viem podla tohoto,vela krat som pisala,ze ja mavam dost silne bolesti ovulacne,pre niektore zeny je to vyhra v loterii,nemusia meriat,testovat,ale kazdy mesiac mat taketo bolesti a to ja ich budem mat este tyzden,potom sa zacne PMS,potom chodim MS potom mam tyzden bolesti pri MS potom mam tyzden pokoj a potom zas to iste,takze ja z celeho mesiaca nemam bolesti len 1 tyzden

groka
3. nov 2009

a ano,ff znaci sam ovulaciu,po 3 po sebe stupajucich teplotach

motylek17
3. nov 2009

dakujem groka... ja zasa poznam ovu ze ma bolia prsia, ale zatial nic a vcera na ovu teste slabulinka ciarka, som z toho jelen... sice ma troska pobolieva podbrusko, ale to vse...

groka
3. nov 2009

motylek ak mas ovu na ten den,otestuj o den,alebo o 2,ak mas doma testy tak testuje kazdy den,uvidis

groka
3. nov 2009

no ovu este nemas,ked je slaba,

motylek17
3. nov 2009

ved to chcem aj robit.... budem testovat co najviac.... cize musia byt obe ciarky silne, vsak??? a ty ako dnes???

groka
3. nov 2009

musia byt rovnake a moze sa stat ze testovacia bude silnejsia ako kontrolna,ale spolu to zvladneme,pomozem 😀
ja ako?sorry za vyraz,ale taka som roz...ze chodim ako kacer 😀

lucialen
3. nov 2009

Motylek, mam na roztoce, najhorsie je to v posteli, vsetko ma drazdi ☹
Ja som dnes tiez merala, aby som vedela, kedy bude ovulka, lebo k dokimu idem az piatok 😉
Groka, gratulacia k ovulke, takze vsetko je tak ako ma byt a poriadne poistene 😉 🙂

rhodosbb
3. nov 2009

ssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, tak ti gratulujem!!!! strasne sa tesim, ze ti to vyslo, nemam normalne slov, az mi slzicky vybehli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak si prelomila nase zakliate obdobie a teraz ta uz budeme vsetky co najrychlejsie nasledovat 😉

groka
3. nov 2009

luci uz si dnes hadzala graf?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre