Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
9. nov 2009

luci. to male vyzera velke, lebo som tu fotku odfotila z blízka, ale si zober, že to ma 5,57 cm, takže krpec 🙂
brusko mi vyskočilo asi v 6 tt, ja som už vtedy mala také opuchnuté, že som nohavice nosila odopnuté... teraz sa mi ustalila aj váha, už 2 týždne som na tej istej váhe, takže chvalabohu hádam nebudem ako slon 😀

brisilda
9. nov 2009

shami tak aj ja uz som hodila foto mojho brusiska 😀 😀 😀 ved treba mat aj zasobu tuku az malemu neni zima 😅 zatial som pribrala 3 kg ale predpokladam, ze kym male uzrie svetlo sveta este takych 15 kg namne pribudne 😉

sharmana
9. nov 2009

bris. ale kdeze brusisko, más také akurát, ved si už 15 tt 🙂 inác fotky velmi skreslujú, vzdy záleží aj od typu postavy, kto mal už nejaké to brusko pred tehu, od výsky postavy atd... a ja som spokojná, mne nevadí, ak budem mat aj brucho veličižné, nech sa malé aspon netlačí.. a radšej nech nepriberiem do stehien a zadku 😝 😀
no idem ja hajat, už som unavená... tak tehulky krásne tehulkovanie a snažilky nech sa k nám rýchlo pridajú
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

dzou
9. nov 2009

dakujeme sharmi chytaaaaaaaaaaaaam
a apropo obe mate super brusina k tt tak co vysilujete 🙂

brisilda
9. nov 2009

no tak mne brusisko narastlo pocas posledneho roka ☹ musela som sa pripravit na tehulkovanie 😀 ale zatial sa nekotulam po zemi 😀 😉 a do stehien a zadku priberies 😉 mozno nie vela ale priberies ja som pri prvom pribrala do stehien 62 cm obvod a to som predtym vazila 55 kg 😉 inak bru noc ja idem tatiez asi zalahnut a kuknut nieco v telke 😉

motylek17
10. nov 2009

dobre ranko, moj graf ... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... konecne vyznacena ovu 😉

motylek17
10. nov 2009

www.brendon.sk, ten obchod sa bude otvarat niekedy v decembri..... co sa tyka bolesti, tak neprestava, niekedy lepsie niekedy horsie... toto som este nemala... neviem si to vysvetlit.... ☹

brisilda
10. nov 2009

ahoj motylek no hadam sa vysvetlenie dozvieme na koncy cyklu 😉

brisilda
10. nov 2009

ahoj motylek no hadam sa vysvetlenie dozvieme na konci cyklu 😉

motylek17
10. nov 2009

ja nic neocakavam, uvidime co z toho bude... 😒 ved aj daslsi mesiac pred nami, aj ked by to bol najkrajsi darcek pre vsetkych... 🙂
vidim, ze ti narostlo brusko, moc ti to pristane.... 🙂

brisilda
10. nov 2009

no tak to brusisko bolo uz aj predtym 😀 ja sa len neviem dockat kedy aj vam zacne rast 😀 az sme vsetke ako balon 🙂

motylek17
10. nov 2009

prosim tak, ved si chuda, kde si mala brusisko??? neblazni...

petafr
10. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ahojte, nic nove, stale hore zatial, od rana ma neboli brucho vobec, a mm vcera vyhlasil, ze tehotna nie som, lebo vraj budeme mat skorpiona, no tak to ma vobec netesi, lebo to znamena, ze by sme sa museli snazit este minimalne tri mesiace... 😀 no ved uvidime, kto ma lepsi siesty zmysel...

motylek17
10. nov 2009

... skorpiona??? ved skorpion je na prelome oktobra/novembra a tebe by vychadzala asi panna, nie????

petafr
10. nov 2009

motylek, zatial to vyzera na leva, mne by sa lev celkom pacil, skoro vsetky moje naj kamaratky su bud blizenci, ako ja alebo levy, takze to by mi vyhovovalo. Ale mm je skorpion, tak neviem, ci chce aby bol ako ok 😀 no to by som sa este nacakala, v kazdom pripade ma to "nepotesilo" ked mi to povedal 😀
baby, sharmi, bris, taaaaakeeee kraaaaasne bruskaaaaa mate, nadhera, neviem sa na vas vynadivat!!! A ake ste stihlucke, ja mam uz teraz vacsie brucho ako vy a este nie som ani tehotna... Boze na mne to ani do dakeho piateho mesiaca nebude vidiet 😀 😀 😀
majka, aj ja som uz kukala ten obchod, v mama a ja maju reklamu na celu stranku, super, to bude akurat pre vsetky nas...

lucialen
10. nov 2009

Dobre ranko, takze moj anovulacny pokaracuje takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂
Mna uz dnes len pobolieva podbrusko, ale lepsi sa to 🙂 No na druhu stranu sa mi hrozne zhorsila plet, vsetko sa mi zapaluje ako pubertacke a to uz som mala asi pol roka pokoj 😒

rhodosbb
10. nov 2009

ahojte 🙂
motylik, pekny grafik s ovu 😉
dzou, ja cakam ovulu v sobotu alebo nedelu (13.,14. DC) takze budeme ovulkovat spolu 😀 som rada, ze to vyslo na vikend, mozme sa snazit cely den 😀 😎
nadi, dakujem aj tebe za nazor o ockovani proti chripke...vcera som nad tym rozmyslala, ja nebyvam chora, sofia nebyva chora (klop klop klop 😅 ) a bojim sa, aby sme si skor nepokazili imunitu ako jej pomohli...a sofia mi vcera vyhlasila, ze ona sa neda ockovat, ze ju ockovali pred dvomi mesiacmi a viac sa pichat neda, ze oco ma vratit vakciny tam z kade ich zobral 😝
sharmi, bris mate uz riadne brusiska 😀 krasne 😵
ak otehotnieme teraz, tak budeme rodit v auguste a budeme mat male levicatka 😵

petafr
10. nov 2009

veronika, aj ja sa tesim, kebyze to je levica... taky maly mrnus... Luci, vyzera to fajn, takze ovulka urcite bola, joj, vsak casto sa doktori mylia... no a este k tomu nam mladnes... 😀 😀 😀 inac ja mam tiez ten problem, ako som vysadila HAK tak mam stale vyrazky, hlavne po ovulke, na nervy, fakt ako pubertacka...

rhodosbb
10. nov 2009

motylek, ten brendon bude super, na 2000 m2 sa vyblaznime tahet 😀 ale pisu tam, ze tam budu mat veci pre mlade mamicky, to akoze my menej mlade nic? 😕 😀

petafr
10. nov 2009

uz si viem predstavit tu reklamu, pridte k nam, mame veci pre mlade a aj stare mamicky 😀 😀 😀 no ale som vtipna dnes rano...

lucialen
10. nov 2009

Peti ja som vzdy mala problemy s pletou, ale teraz asi tristvrte roka chodim pravidelne ku kozmeticke a pekne sa mi to zlepsilo 🙂 , no ale posledne dni, katastrofa 😝
Motylek, ako zaujimavo ti zaznacil tu ovulu 😒 Ale aspon ju uz zaznacil 🙂

rhodosbb
10. nov 2009

peti 😀
ja sa vyhadzem vzdy pred mrchou, to je neklamny dokaz toho, ze pride 🙄
lucy, mne velmi pomohla mary kay kozmetika 😉

motylek17
10. nov 2009

luci zaujimavo??? preco??? nieco sa ti nepozdava????
rhodo, dnes su zeny mlade este v 40-tke, cize ziaden strach.... 🙂
luci ako graf vyzera super, kiez by este par dni vydrzal.... 😉
peti aj ten tvoj graf vyzera nadejne.... jupiiiiiiiiiiiiii 😉

vcera som skusala krcok a myslim, ze este stale bol tvrdy.... 😕

petafr
10. nov 2009

luci, nestras nam majku! maji, zaujimavo preto, ze ti to hodilo na styri dni dozadu (ak sa mozem pochvalit, ja som si aj tak myslela, ze si ju mala na 20DC) 😉
a este ziadne jupi... skakat budeme o par dni, alebo skakat vobec nebudeme 😠
krcok budes mat tvrdy az do MS, makne tesne pred, ak sa nemylim...

motylek17
10. nov 2009

peti 😉 dakujem....
jaaaaaaaaj, keby sme na buduci tyzden vsetky co sme mali ovu skrikli je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!! 😀
sokli by sme ako sisa nas.... 😀

nadenkaaa
10. nov 2009

ahojte kocky 😉
maji podla mna si ovu mala 21 den ale ff si mysli nieco ine 😀 😀
baby ja mam stale take krce som sa v noci budila a prehadzovala na posteli sa mi o babencoch snivalo z roboty ktore som mala u babky v byte(babka uz nezije)
veronika dzou to rozbalia cez vikend naplno super 😉 nemas za co veronika to bol len moj nazor 😅
peta u nas su skoro vsetci zasa aprilovy a u mmm zasa februarovi takze ak by sa nam poklad narodil v lete by bolo super len uz bay sap odarilo uz je to jedno kedy nie? 😉
nasa bris tehulka prva majovka este ze uz nemavas tie nevolnosti 😉
inak baby ten obchod to zasa bude lakadiel na minanie prachov 😀 😀

motylek17
10. nov 2009

jaaaaaaaaaaj nadi jak by som nakupovala.... 😀 vsetko co len pre deti existuje.... by som sa konecne vyblaznila, ale to si este pockame....
je jedno kedy bola, hlavne, ze bola 😀
tie bolesti mam aj ja, z nedele na pondelok som pomaly nespala... ☹

tea333
10. nov 2009

AAACH dobre raaanko,
vyzera ze ta ovula predsa mohla byt predvcerom 😠

kuk graf http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

nadenkaaa
10. nov 2009

no vidis maji a to si sa bala ze hadam ovu ani nemas 😀 😀 baby uz by sa to mohlo pretrhnut to vrece s tehulkami 😀 😀 lebo v juni nie je nikto v juli len sisa takze sup sup uz aby boli fazulky v brusku 😵

motylek17
10. nov 2009

nadi keby to bolo take jednoduche.... si povies a mas to v brusku... 😉 v nedelu budes kolky DPO????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre