Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
10. nov 2009

nadi ja ocakavam toho 16-17 mrchu... myslim, ze ma LF 10-12dni....

nadenkaaa
10. nov 2009

luci mna stale boli to hnusne brucho uz ma to nebavi neviem co mam robit 😖
luci pokial si uz dpo tak uz mas veeelmi skore stadium nie? 😀 😀 ale podla mna sisa to spravne nastartovala a vsetky budeme v lete s bruchami a budeme nadavat 😉 a budu nam puchnut nohy 😝 😀 😀

nadenkaaa
10. nov 2009

aha takze ja som najblizise na rade? a este jarka nie? 😉

majuska7979
10. nov 2009

nadenkaa, uz som to tam hodila 😀
no to sme asi na tom rovnako, my sa snazime toto je 5 cyklus 😉 a mas pravdu co sa ma stat stane sa 😵

motylek17
10. nov 2009

presne tak nadi.... vy dve to tu musite roztocit.... 😀

groka
10. nov 2009

idem na chvilu odskok,o 16:00 mam teoriu,absolutne sa mi tam dnes nechce ist,vonku prsi a ja sa motkat busom,asi ma trafi,vecer domov a mala by som dlazky umyt a zehlit,ospala som stale,na teorii budem zas jak mrtva,co si mam dat na prebudenie?kava ma ocividne este viac uspava

lucialen
10. nov 2009

A potom Petka, ta uz testuje o 106 😉 😀 a uzavrieme to my s majkou. Ja ocakavam mrchu cez vikend, maximalne jej davam sancu do pondelka 🙂
Vylepsujem si zivotopis a uspesne sa vyhybam uceniu 😀

nadenkaaa
10. nov 2009

jarka netusim ja kavu vobec nepijem 😀
motylek-majka super vyhliadka na leto 😉 take leto som este nemala 😀
majka 79 super uvidime co zajtra dnes to este poistite 😀

nadenkaaa
10. nov 2009

ja ju ocakavm v nedelu 😀 ale uspesne odolavam testovaniu meraniu a tak uvidime slepy povedal hluchemu 😀 😎
luci ta obdivujem 😉 ja ked som sa mala ucit na statnice som mala taky vyglancovany byt ze az vsetko bolo zrazu zaujimavejsie ako ucit sa 😀 😀

majuska7979
10. nov 2009

nadenkaaa, jasne ze to poistime este aj dnes 😀
len som troska zdivena ze ovulka je tak neskoro, fakt som myslela ze ja ju mam tak 11,12 dc

nadenkaaa
10. nov 2009

majus ja som si tiez na zaciatku myslela ze mi chodi 14 den a ona chodi 15 az 17 teda to boli dni kedy mi prisla podla merania a podla ovu testov 😉 nie je dolezite kedy ale ci vobec 😅 takze hlavne ze je 🙂 😉

lucialen
10. nov 2009

Nadi, ja robim to iste, v maji ked som sa ucila na statnicu z angliny ma tak hrozne bavila zahrada, normalne som si davala prestavky v uceni aby som mohla nieco v zahrade urobit 😀 Uz som tolko veci pozerala na nete, uz neviem co este, tak som sa pustila do zivotopisu 😀 Ach, ucim sa manazment, take trapne, vobec ma to nebavi 😝 U

majuska7979
10. nov 2009

no nadenkaaa, tak hlavne ze je 😉
dnes idem kuknut bytik o 7 vecer to mi drzkajte palceky aby bol pekny a velky a zahrada tiez velka
😉

rhodosbb
10. nov 2009

nadi, teraz som docitala v teme stokke explory jedna mamicka tam pisala, ze ho ouziva uz mesiac a pise, ze kazdy na neho cumi 😀 , ze sa perfektne ovlada, velmi lahko sa sklada a je spratny, ale ako negativa uvadza, ze skoro vobec nie je odpruzeny, ze ked ide po nerovnom terene, tak chuda dieta len tak natriasa...a ze ked fukal silny vietor, tak kocik musela drzat, lebo ho prekacovalo 😅 😕 😒 no neviem do kelu 😖

nadenkaaa
10. nov 2009

veronika tak potom druha alternativa je mutsy slider u mna samozrejme zeleny a pripadne casualpaly S4 ako inak tiez zeleny cislo farby 191 😀 😀
ja som ho bola kuk aj nazivo len mna na nom odradzoiuje ze je cely umely-plastovy 😒
luci mnazment je hrozna blbost si pamatam z toho aj statnica a som si vytiahla otazku financny manazment tvorba rozpoctu 😝 😝

nadenkaaa
10. nov 2009

maji tak drzim palceky 😉

nadenkaaa
10. nov 2009

casualplay som chcela napisat 😅

motylek17
10. nov 2009

rhodo 😀 to fakt???

motylek17
10. nov 2009

majus a to ja mam ovu 20-21 DC... cize mozes byt kludna...

rhodosbb
10. nov 2009

nadi, to som dobre citala cenu za kocik mutsy 3688 € ??? 😅

lucialen
10. nov 2009

Nadi, aj casualplay som dnes stihla pozriet, aj mne sa paci S4 a cez polsky obchod to vychadza sportovy, vanicka playmon a sedacka do 600e 😉 🙂 U nas su teda dost drahe 😒 Popozerajte si : http://dino.sklep.pl/nowy/

nadenkaaa
10. nov 2009

to hadam nie 😅 pockaj idem kuk 😉

rhodosbb
10. nov 2009

casualplay sa mi nepaci ale mutsy je fajn...

lucy, premoz sa a uc sa 😉 ako sa mi lahko hovori, ale aj ja sa premaham a pracujem 😀

rhodosbb
10. nov 2009

hadzem link na mutsy s tou hroznou cenou

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=64530

nadenkaaa
10. nov 2009

mna casual sa mi nepaci ta strieska ale ta farba je uplne svetova 😉
v cechach stoji ten sportovy 13.280kc u nas nejakych 526 eur a este ktomu dorataj hlboku vanicku 😅

motylek17
10. nov 2009

ved budu nove kolekcie, tak potom si nieco vyberiete 😉

lucialen
10. nov 2009

Tak dobre Veronika, idem sa ucit 😀
To bude asi nejaka chyba 😒

nadenkaaa
10. nov 2009

v cechach stoji hlboke lozko na mutsy slider 4359kc

nadenkaaa
10. nov 2009

to ooni tam maju len tak cenu aby si sa informovala podla mna 😉
ja som aj tak uvazovala zeby som kocik objednala cez ebay

motylek17
10. nov 2009

nadi to mas riadnu odvahu, neviem ci by som kocik kupovala, keby som ho nevidela... ci si chces omrknut a kupit cez net???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre