Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
11. nov 2009

jarka ja nemeriam a mrchu mam dostat 14-15.11 teda ak bude tych 14 dni lf tak 15 😉 maji to aj ja som mala take pocity minuly mesiac tento nie tanto mam tie hnusne krce 😖

motylek17
11. nov 2009

tak bolesti to mam aj ja... ale uz sa daju prezit... len taky neprijemny pocit... uz to trva piaty den... ☹

nadenkaaa
11. nov 2009

dnes je to v pohode ale posledne tri dni boli o nicom 😒 som zvedava tentokrat pojdeme vsetky tak postupne az na dzou a veroniku tie su az neskor tie budu mat teraz niekedy ovu 😉

motylek17
11. nov 2009

som zvedava ci vystrelime vsetky, alebo aspon niekto z nas...

groka
11. nov 2009

baby poslite mi niekto tu pozvanku na ff lebo dnes mi konci vip napisem do ip kde ,len mi napiste,dik

motylek17
11. nov 2009

ako neviem co sa deje, ale nejde mi tu pisat... ☹

monikapd1
11. nov 2009

ahojte babule, tak dnes sme boli na poradni, babatko krasne rastie uz sme v norme ten strateny tyzden sme dobehli, uz sme pozadu len dva dni 😉 a to je uz nic 🙂 . babo malo pekne rucicky za hlavickou a krasne si vyskakovalo a stikutkalo 😵 😵 som veelmi pysna na nasho drobceka. NT mame v poriadku a aj krvne vysledky, len na krvnu skupinu mi musia zopakovat bo sa pomylii a vypisali mi tam meno za slobodna a neprisli im ci co. mam zapal posvy, ale to zo zvyseneho cukru tak mi nico dnu naliali a premili a malo by to byt uz ok. v pondelok nastupujem do prace a ak by som mala dalsie problemi tak idem na pn.

motylek17
11. nov 2009

.... monika gratulujem, drzte sa.... 🙂 len tak dalej....

groka
11. nov 2009

monika gratulujem

rhodosbb
11. nov 2009

groka, aj mne dnes konci vip na ff, tak som si poslala sama sebe pozvanku ako minule ale ma odhalili a napisalo mi, ze preco sa chcem zaregistrovat znovu, ked uz som 😀
tak posli ty mne a ja poslem tebe, idem ti napisat ip 😉

groka
11. nov 2009

rhodos ale mna musis navigovat lebo ja to neviem

monikapd1
11. nov 2009

dakujem babule 😀

motylek17
11. nov 2009

a v com je vyhoda VIP???

rhodosbb
11. nov 2009

groka, vlavo dole na liste mas invite a friend, tam vpis moju mailovu adresu a potvrd invite.
mne pride mail a ja sa uz zaregistrujem a to iste urobim aj ja, ked mi posles tvoj mail 😉

rhodosbb
11. nov 2009

monika, len tak dalej, gratulujem 😉 drzkajte sa, ani sa nenazdas a budes drzat krasne vonave babatko v naruci 🙂
motylek, ja ti ani presne neviem, od zaciatku som mala vip zadarmo (teda uz dvakrat), takze neviem, co presne mame navyse 😅 som ti pomohla, ze? 😀

janulka04
11. nov 2009

ahojte babulky, ako?
neda mi, aby som sa s vami nepodelila....

Laura sa chcela okram svojho mena naucit, ako sa pise slovo BALIK...tak som jej nad obrazok maleho balicku napisala....a ona mi potom ukazala papier z oboch stran, na jednu stranu napisala LAURA a na druhu balik...a ze: Mami, to je pre Jeziska, aby vedel, kam ma poslat balik!!!! Xixixixi 😀 😀 😀

groka
11. nov 2009

janul ahoj,no to je mile,sikovna

motylek17
11. nov 2009

jani ahojky, mileeeeeeeeee.... 🙂 tie male deti su uzasne....

janulka04
11. nov 2009

ale strasne podarene to bolo, ake su tie deti prefikane, ze?
Ona je velmi sikovna, uz vie napisat 7 slov, to sa 4 naucila za vikend 😨

groka
11. nov 2009

kde je nasa sisa?

motylek17
11. nov 2009

no to by som aj ja rada vedela.... v pondelok a utorok mala inventuru, ale dnes neviem...

lucialen
11. nov 2009

Baby, tak toto je sila 😠 V duhej teme jedna baba, myslim, ze pisala aj do nasej temy, je 8tt, v pondelok na poradni zistili ze babo nezije, nebije srdiecko, takze dnes isla do nemocnice na kyret a dala si tam urobit este jedno kontrolne sono a normalne tam bolo srdiecko 😵 No tak tyto doktori, to uz je v r... 😠

motylek17
11. nov 2009

luci normalne mi prislo zle... toto je svinstvo ☹

cheerlady
11. nov 2009

ahoj moni,gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 ja som bola vcera prvy krat u noveho dokiho,tak mi spravil aj kultivaciu (pre istotu,lebo nejak sa mu to nezdalo) aj cytologiu,potom morfo-sono a vsetko vyzera ok, a aj my sme ten tyzden dobehli 😀 ale nevedel mi povedat pohlavie,najprv sa mu zdalo,ze je to chlapec,ale ked sa potom pozeral dokladnejsie,tak uz to nevidel,lebo male stale kopkalo 🙂 takze musime pockat na 3/4D na 14.12. 😉 len mm sa dovtedy asi zblazni 😀

baby mne hovorila vcera jedna znama,co ej v 3.mesiaci,ze ju dokonca sestricka u dr.prehovarala,aby isla na potrat!! 😠 a ked jej povedala,ze urcite nie,ze nech jej o tom ani nehovori,tak ona jej este povedala,ze ved aj tak mozte do 6.mesiaca este hocikedy potratit!!!!! 😠 😠 😠 tak tomuto fakt hovorim svinstvo,co sa tu uz deje!!!

rhodosbb
11. nov 2009

jani, ty teraz zazivas s dvojickami take iste veci ako ja s mojou sofiou 😀 tiez sme pred tyzdnom pisali list jeziskovi, ktory som uz zobrala do roboty, aby som ho akoze poslala postou a odvtedy ma kazdy den prosi, aby som do listu este dopisala taku a taku hracku, ktora jej prave zide na um, tak jej hovorim, moja mila, ty si nemysli, ze jezisko ti donesie vsetko, mozes byt rada, ak ti z tvojho zoznamu donesie aspon jednu...
a ona mi vravi, ja viem, mozem byt rada, ze mame teplu vodu, lebo deti v nepale nemaju ani len studenu ☹ (moja sestra bola pred dvomi mesiacmi v nepale, tak jej rozpravala o navsteve v sirotinci, ako tam ziju take male deti, tak sofia teraz stale porovnava ich zivot s tym jej...) to len tak od veci 😀

lucy, tak to je sila, zazit take stresy, to ani neverim, ze v dnesnej dobe sa take nieco moze stat 😠
cheer, tak isto no comment 😠

janulka04
11. nov 2009

tak to je sila, baby, co tu pisete....Oni su normalni, ti zdravotnici, preboha?
inac, ja mam podobnu skusenost s jednym gyndosom, ked som bola tehu s malymi, nasilu mi tvrdil, ze tehotna niesom, ze ja nikdy nebudem, testy klamu...robila som si asi sest....a neurobil mi ziadne vysetrenie, ani odbery, nic, bol nechutny, odmerany......len, ze:Sup sup z ordinacie!!! a ked som si nasla druheho, prisla som si po kartu,ze som sa prestahovala, normalne mi ju odmietal dat a v poslednej sekunde ma napadlo, ze prestahovala som sa do Povazskej..a on: Sestra, dajte jej kartu, nech uz je prec...!!! sila, niekedy....

miskahryzka8
11. nov 2009

Ahojte slniecka 🙂 , tak idem do dalsieho kola 🙂: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 🙂 , od piatku do utorka ideme na lyzovacku, tak zacnem merat az potom, to staci, nie 🙂 ? A asi sa prihlasim cez iny mail, aby som mala VIP a udaje si tam prepisem, viem ze su v nom "zbitocnosti", ale len tak pre dobry pocit 🙂 😵

Inak ked som bola davnejsie u vestice, tak mi hovorila, ze sa mi ma pomaly zacat uz snivat o mojom buducom synovi, tak sa mi snivalo dnes, videla som take rozkosne chlapca v perinke 🙂 , plus rytiera na koni ako v naruci nesie babatko 🙂 , tak niekomu ho nosi bocian, k nam asi rytier 😀 , inak poloviciak robi roky historicky serm ako hobby, aj jazdil na koni aj take vselijake rytierske oblecky ma a tak, tak by jeho bojovnici mohli byt tento mesiac mali rytieri a posnazit sa 😀 😀

Idem citat, dnes musim stihnut 🙂

janulka04
11. nov 2009

no, veronika, deti su podarene, mne minule Linda, na margo Jeziska...som im vysvetlovala, ze Mikulas nosi sladkosti a Jezisko darceky a Linduska, ze: Tak ja si prosim Jeziska.. 😀 😀 😀

motylek17
11. nov 2009

baby vy mate zazitky s tym detmi... 🙂
ako keby sa taketo daco stalo aj mne (myslim s tym lekarom) tak hned ho zalujem... alebo sa stazujem, ved to nie je normalne... ☹

janulka04
11. nov 2009

Majka, take veci si zapisujem, to je niekedy doma rehot...ake su deti vycurane, ze az

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre