Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
11. nov 2009

cheerly, verim, ze cim skor tieto problemy prejdu... 😒
a inac, mne sa nepaci vobec nic, co mm, lebo jemu sa pacia take nemoderne veci spred desat rokov....alebo si mysli, ze je to dobre, lebo je to lacne....takze prrrr!!!! budem ho asi usmernovat dost... 😀

cheerlady
11. nov 2009

dzou no ja som bola vcera 1.krat u toho noveho dokiho 🙂 a k tomu staremu pojdem pre kartu aj s mm,lebo on lubi robit bordel,ked si niekto pyta kartu,ale vydat mi ju musi,lebo mam papier od toho noveho,ze ziada o zdrav.dokumentaciu 😉

janulka04
11. nov 2009

inac, tu vsetky menime lekarov... 😀
ja som mala super, teraz sa mi to komplikuje trosku s papiermi zo SVK 😠 😠 , tak dufam, ze uz cimskor sa to pohne, abysom mohla aj ja ist k novemu!!! 😠

dzou
11. nov 2009

no inac hrozne s tymi kartami ved v podstate je to nas majetok je to o nas a oni sa tvaria ako keby to bolo ich so mnou 😠 vtedy po kartu bol tiez mm... aby dr nerobil az taky bordel 😀 jaj tak to som mala viac ako 18 asi 20r. som mala 😉 ...

janulka04
11. nov 2009

ideme do obchodu, tak zatial...

dzou
11. nov 2009

paaaaa jani
inac ostatne babulky krasne grafy musi sa to tu uz rozbenut poriadne 😉 to by bolo aby to nebolo 😀 teda min, 3-4 tehulky tento mesiac 😀

cheerlady
11. nov 2009

no a este my vytocil,lebo najprv chcel nad vchodom do domu spravit len striesku,ze aby na nas neprsalo a teraz sa uz z toho vyklula veranda s oknom!!!!!! jak keby tam byvala nejaka 80-rocna babka!!! 😠 😠 😠 no toto budeme musiet este prekonzultovat,lebo z pekneho prerobeneho domu sa skrz jednu hentaku haraburdu stane otrasny dedinsky dom 😠
baby ja uz letim pomaly,este na wc-ko a tiez idem do obchodu s maminu-chce kuknut umely stromcek na vianoce-uz za neho bojuje u ocina 10rokov 😀

dzou
11. nov 2009

teda cheer aj my budeme robit striesku ale asi o 100rokov 😀 ale povodne sme chceli verandicku ale to sa da pekne spravit 😉 nemusi to vyzerat ako uz babky 🙂
tak kupujte umely sak treba chcranit zive stromceky 😀

tea333
11. nov 2009

baby ahojte,akurat som sa vratila zo skoly a z nakupu, idem varit kapustnicku, tu moj chlap velmi lubi, doobedu sme este snazilkovali 😉 keby to bola ovu dnes 😎

dzou
11. nov 2009

ajoj tea a asi uz miliontykrat sa ta to niekto pyta ale teda ake dlhe cykly mavas?
my si kapustnicu uz nechavame na vianoce 😉

motylek17
11. nov 2009

ahojte, vidim, ze dnes preberate lekarov.... ja som mala tiez kravu, ale uz asi 4 roky mam jednu uzasnu pani doktorku, je mlada a aspon mi rozumi.... 🙂
dzou pripravena na ovu???

dzou
11. nov 2009

ahoj maji 🙂 jasne pripravujem sa pomaly 😉 zachvilu vam uz aj budem hadzat grafik...
a kde mas foto 😕

motylek17
11. nov 2009

dala som prec, neskor dam.... 😀 tak drzim palecky....

dzou
11. nov 2009

a preco? ja som najprv skoro rozmyslal ze kto to je 😕 😀
diki za drzanie 😉 snad si dam darcek k narodkam ale tak nejak uz nedufam...ze tot eda vujde este tento rok...

motylek17
11. nov 2009

co to pocujem??? nejake negativa???? 😠
treba verit a mat pozitivnu energiu 😉
mna caka pravda buduci tyzden.... keby to vyslo, ani nerozmyslam nad vianocnymi darcekmi... 😀
v praci ako?

dzou
11. nov 2009

ja nie ze negativa ale min, cyklus som si bola taka ista ze som tehu a nic... tak nejak neviem sa nechcem presvedcovat ze to vyjde este tento rok...
tak moc drzim palceky som videla tvoj grafik ovu bola pekna len nech sa to takto pekne drzi hore 😉
v praci no dnes menej ani nie som az tak unavena 😉 ale inac po starom sak ako v robote 😀 uz aby som sla na matersku 😀 😀 😀

tea333
11. nov 2009

dzou predtym 24dni, posledne dva 26 dni.. 😉
a ziadne negativne reci dzou, mozno to nevyjde tento rok, ale v januari 🙂

motylek17
11. nov 2009

dzou aj ja by som sla.... 😀

dzou
11. nov 2009

no tak to uz by aj mohla vyt ovu dnes tea 😉 ... no ja neviem proste este ani vou nebola a ja nejak neverim ze sa to podari tento mesiac, ale inac myslim pozitivne 😀

groka
11. nov 2009

Ahojte sme doma,mame po veceriy,neviem ake iy 😀 ,zbuchala som palacinky,boli ma sakra brucho na mrchu,ale krcok prekvapujuco dole a tvrdy jak beton 😅

dzou
11. nov 2009

grokaaaaaaa to je dobre znamenie 😉
hmmm ja si akurat robim toasty som dnes bojkotovala varenie a mm vseko zozral 😠 tak zajtra si bude sam rovit cestoviny a varit budem az vecer 😀

groka
11. nov 2009

som si kukla ako to bolo so mnou minuly mesiac,co som vam pisala a to iste tento cyklus na den cyklu boli ma brucho ako aj minuly den cyklu na 10 ci 9 DPO

dzou
11. nov 2009

takze si myslis ze to je dobre ci nie

groka
11. nov 2009

dzou,uz to chcem mat za sebou,nech pride hned aj dnes,neznasam toto natahovanie,pozorovanie a vsetko ostatne,si mapatam ze v den svadby minuly mesiac som mala sakra bolesti tiez aj v slabinach,zajtra by ma nemalo boliet uz,neviem ci mam testnut alebo nie

groka
11. nov 2009

hmm,neviem,keby mi nebolo zle,tak si poviem ze zle,neviem a ako sa pise do grafu krcok?

dzou
11. nov 2009

groka radsej pockaj... aku dlhu mas lf?

dzou
11. nov 2009

to das enter period signs a potom secundary a uz tam budes mat 3 policka jedno bude poloha ... druhe ci je trvdy makky a tretie ci je otvoreny ...

groka
11. nov 2009

dzou 14 dni,uz som nasla a vyznacila

dzou
11. nov 2009

tak este radsej pockaj aby si nebola sklamana 😔

dzou
11. nov 2009

ja mavam tvdry krcok a dole tiez a oide hore 2dni pred mmrchou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre