Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. nov 2009

Jarka, vsetko je len docasne, neboooj, ja som na tom bola uplne podobne, ale na vsetko sama....
drzim palceky, aby toto obdobie cim skor preslo... 😉 😵
papa, majka, aj mm je uz doma, ze uz stihol aj v byte kuchynu novu namontovat... 😀

xena1
13. nov 2009

ako sa citis?kedy to necakas mrchu?prepac stratila som prehlad...
a co podbrusko?mna uz preslo nateraz...

groka
13. nov 2009

xeni nervozna som strasne...vrazdila by som...som v napäti,co bude zajtra s teplotou a nasledne s testom...ale od babky ideme na kafe ku kamaratovi,tak tam sa ukludnim a vecer sme pridem s dobrou naladou 🙂

groka
13. nov 2009

podbrusko?co ja viem,boli,ale nie tak vyrazne s krcmi na mrchu,citim podbrusko

janulka04
13. nov 2009

baby, ja to tu vidim na babyboom... 😉 😵

groka
13. nov 2009

idem,pridem vecer 🙂

xena1
13. nov 2009

ok cakame ta...

xena1
13. nov 2009

kde ste vsetci zmizli?

petafr
13. nov 2009

ja som tu; groka, tak vestecka poradna, co??? 😀
Sisa, ja som povedala, ze som tehotna a mohla som si vybrat 23 alebo 24 mi ponukol, tak neviem, mozno sa im nieco uvolnilo. Zdvihol mi to tam nejaky mlady, asi doktor, ci co... fakt neviem...
groka, xeni, dakujem za gratulacie... tesim sa na zajtrajsie ranne ocikavanie...
Inac mam pocit, ze ma zacina pobolievat podbrusko, uvidime ako bude zajtra. Vecer ideme s kamaratmi na sushi, ja to sice nezjem (fuuj, to nemam rada), ale pojdem autom, aspon budem mat vyhovorku, preco nepijem... boze teraz to bude furt tak, som zvedava, kedy ma kto vystriehne.
Inac som si bola kupit aj vitaminy, v lekarni mi dali Calibrum Babyplan, tak mi o tom nieco povedzte ak viete...

petafr
13. nov 2009

xeni, ty si ktory dpo? zajtra testujes s grokou a so mnou?

xena1
13. nov 2009

peti,ja som 24DC a 13-14DPO...mam doma sice jeden test ten vysoko citlivy rapiclear ale uz ho mam doma treti mesiac a cakam az do MS,nejako si nechcem este brat nadej aj ke dty si ma navnadila ale som len aj tak 24DC..
prave som dojedla siestu,ryby,banan a zapila pivom,uz ani podbrusko necitim len ma naduva ako zabku,no ale z takych kombinacii sa niet co divit...peti ako sa ty citis???

xena1
13. nov 2009

peti ja beriem femibion 800,je tam metafolin co je uz hotova kys.listova,ktora sa nemusi spracovat v tele,bolo zistene ze 50%ludi nedokaze spracovat kys.list. a toto je uz ta hotova forma...ja som s nim spokojna...a verim mu...

sisa2
13. nov 2009

peti - tak si mala asi stastie. neva, uz to nejako vydrzim. vsak december bude o chvilu 🙂
ja beriem femibion, pri danielkovi som brala calibrum. v podstate to je asi jedno, su to vitaminy, ma to aj kyselinu listovu ... hlavne, nech je babulo zdrave.

zajtra bude tusim testovaci osial 😀 este aj lenka testuje spolu s vami. dufam, ze vsetky vycikate // 😵

janulka04
13. nov 2009

aj ja douzivavam femibion 800 a zajtra idem kupit 400...lebo uz mam ukonceny 12tt...
xeni, ty mas teda chutky...juuj, baby, budem na vas zajtra mysliet.... 😉 s testovanim

xena1
13. nov 2009

jani dlho si bola snazilka???ake si mala ty tie najsamprvsie priznaky tehu...?

janulka04
13. nov 2009

siska, aj sa som pri malych brala calibrum...
tentokratt to xeni, prislo necakane, v mesiaci, kedy sme sa moc nesnazili a samy stres ;) a snazili sme sa necele tri mesiace, normalne som bola v soku, pri malych rok...
a priznaky....bolesti ako na mrchu, citlive prsniky...tocaky, napinaky na zvracanie...

majuska7979
13. nov 2009

baby, ahojte, viete mi vyshttp://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4vetlit moj graf???

xena1
13. nov 2009

jani,tak to is mala stasticko....my sa uz dlhsie nesnazime,nemeriame,sexujeme ked je chut...chodim na folikulometriu a tento mesiac som dokonca mala dva folikuly dominantne...

xena1
13. nov 2009

majuska ja tam graf nevidim...alebo is to neviem klik...

majuska7979
13. nov 2009
sisa2
13. nov 2009

majuska - no ovu zrejme este nebola. ake dlhe zvyknes mavat cykly?

xena1
13. nov 2009

myslim ze ovulka prebehla....nie som velky znalec...

sisa2
13. nov 2009

jej jani, tak ty uz si z najhorsieho vonku 😵 super, tesim sa!!!

sisa2
13. nov 2009

xeni - kedy myslis, ze mala ovulku? mne tam chybaju zvysene teploty

majuska7979
13. nov 2009

baby pravdu ja som z mojich teplot totalny jelen 😖
mavam 29,30.31 dc ako kedy?? 😕

nadenkaaa
13. nov 2009

Maji podla mna mas ovu dnes zajtra uz teplota u teba vystupi nad 36,5-co je u teba taka pomyselna ciara 😉
sisa co sa tyka mna kontrolovala som si krcok a uz som mala na prste taky veelmi slabo ruzovy hlien takze zajtra dojde spinenie ☹ 😖 😢
ach jaj co som komu spravila ze sa nam nedari tak strasne tuzim po drobcekovi a on si dava na cas 😢
chce sa mi plakat

xena1
13. nov 2009

ja myslim ze tam bol vyrazny pokles a myslim ze ten 14-15DCaz tak sa nevyznam...teploty nemusi mat moc vysoke ale vzostup tam je viditelny...alebo sa mylim???

majuska7979
13. nov 2009

nadenkaaa, este nieje nic stratene 😉
neboj maly pride ak to budeme asi najmenej cakat 😵 😵 😵 co dufam coskoro
fakt som zvedava co mi teplomer ukaze zajtra?? nikaje vysoke teplotky necakam 😖 ja som asi z doby ladovej 😵

sisa2
13. nov 2009

majuska - no ak ti zajtra stupne teplota na ca. 36,7, tak bola ovu dnes

nadenkaaa
13. nov 2009

majus pokial mas LF 14 dni a ovu je dnes tak budes mat 32 dnovy cyklus ..vzdy to zavisi od toho kedy pride ovu potom uz lutealna faza sa zvycajne nemeni zostava rovnaka takze sa to da lahko vyratat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre