Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
13. nov 2009

Nadi a to kazdy rok menis farby stromceka? Nieje to drahe?

sharmana
13. nov 2009

nadi. pekný kočík 🙂

motylek17
13. nov 2009

ahojte babulky..... vidim, ze si chcete dat pozriet kociky, mozete aj mne pozriet????
nadi zufat mozes az po 15-tom, cize klud a mysli pozitivne... 😉

janulka04
13. nov 2009

nadi, ja som mala na SVK taku limetkovu obyvacku v kombinacii s ciernou a tmavo hnedou.... 😉
teraz chceme obyvacku vinovo cervenu...a s cierno bielou nakombinovat....
ale limetkovu budem mat kuchynu, taku viac zelenkavu...teda steny, kuchyna je tmavo hneda...ze vraj v zelenej kuchyni dobre chuti... 😀

lucialen
13. nov 2009

Sharmi, no ja som asi bola potajomky ockovana proti tehu 😀 No bodaj by si mala pravdu, lebo pomaly uplne zosediviem 😀
Inak ste pozerali teraz v spravach o tom kociku macleren, ti tak nejako, ze odsekol detom konceky prstov?? 😕 😲

dzou
13. nov 2009

hej no vsetko to si budem drazit tak podla toho ako sa podari 😉 ale matrac kupime novy asi...
sharmi chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

janulka04
13. nov 2009

my budeme mat tento rok nadenka stromcek taky zeleno...medeny...taka skoricova farba, ci ako to nazvat, kedze nase zdobenie mam u mamy v Povazskej 😠 , inac by som nekupovala...

sharmi, ja to tiez vidim, na lucku, nadenku, groku aj majku...a majka2?

janulka04
13. nov 2009

lucka...coooooo???? 😕 😕 😕 😕 😖

motylek17
13. nov 2009

hej, davali o buginach.....

motylek17
13. nov 2009

ktora to idete do toho polska????

sharmana
13. nov 2009

tfuj tfuj, nech sa vám to už podaríííííííííííííííííííí všetkým babule🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a inac s tým chlapcekom, môjmu kolegovi sa snívalo a to ešte nevedel že som tehu, že som porodila syna.. a aj tá salute mi vyveštila syna... tak ak sa mi narodí chlapcek, tak to by bola sila 🙂 ale ja sa poteším aj copíkom a sukničke 🙂 😵
a už sa teším na kúpu kočíka, len my s tým počkáme až do budúceho roka....
jani, ty sa kedy chystás kupovat kočík?

lenka2112
13. nov 2009

ahojte,

tak ja som nevydržala a sparvila som si test.teraz o 19:00 a iba / ☹ a taaak veľmi som dúfala.ale aj tak sa necítim na mrchu.tak som z toho taká sklamaná,ja som vedela,že ten prvý test je nejaký divný. ☹ 😢

dzou
13. nov 2009

maji lucka ide do polska 😉 no ja som bola kuk mm v dielni zachvilu bude kocit takze asi aj ja 😀

motylek17
13. nov 2009

leni ktory DPO si??

dzou
13. nov 2009

leni ale ved je vecer... najlepsie je tesotvat rano 😉

motylek17
13. nov 2009

ak pojde vsetko dobre, tak ja budem testovat vo stvrtok rano, mala by som byt 11DPO

motylek17
13. nov 2009

luci pozres mi na ten kocik??? please...

janulka04
13. nov 2009

sharmi, my asi tak na prelome januar februar spravime invaziu do obchodov, rozpisema Za a Proti a potom si nechame kupit bud od svokry v Polsku alebo sez e-bay, kde bude lepsia cena...
nakolko stale vaham, kvoli tym malym vanickam, neviem ci sa mi tam drobec zmesti celu zimu, alebo ako to budem riesit....a ty?
ja chcem vlastne vsetko kupovat az po tom januari, kedze to uz budeme vediet(aspon dufam) , co to je....peknych veci nieje nikdy dost a tu sa da v H&M a C&A nakupit velmi lacno a super moderne veci...

dzou
13. nov 2009

maji a ty ktory chces?

sharmana
13. nov 2009

no babule, nemusíte testovat ráno, ja som testovala ráno a ten najcitlivejší rapiclear a nič, len tien, potom som testovala poobede modrú správu a dve čiarky ako dialnice 🙂

sharmana
13. nov 2009

jani. presne aj ja, asi až niekedy koncom januára, vo februári začnem, dovtedy by ma to nebavilo, kým nebudem vediet, čo to bude... nechcem totiž kupovat len neutrálne veci...

motylek17
13. nov 2009

dzou tento ... http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S... .. pokial v roku 2010 nebudu ine farebne kombinacie, tak zostanem pri ciernej

dzou
13. nov 2009

hej sharmi... ale tak teraz je uz dost neskoro na test podla mna ci nie?

motylek17
13. nov 2009

jaaaaaaaaj, tak vam zavidim, uz budete nakupovat, kraaaaaaaaasne...
ja si to zatial vynahradzam na susedovych malom.... ked daco vidim, hned kupim.... 😀

janulka04
13. nov 2009

sharmi, potom ti budem liezt do albumu, obdivovat pidi vecicky.... 😀

dzou
13. nov 2009

tak ten je tiez pekny... a preco cierny tieto farbne kombinacie co su teraz sa ti nepacia?

motylek17
13. nov 2009

ja neviem dzou, cierna sa mi paci, doladim nejakou farebnou dekou a mozem pouzit aj pri jednom aj pri druhom pohlavi.... ako ked budu krajsie kombinacie farieb, tak sa nebranim.. este to je daleko....

dzou
13. nov 2009

a preco nechcete neutralne sak babetko je take pekne v takych bielych a kremovych vecickach ako anjelik 😵 no ja budem tak u mna sa moc kochat nebudete 😀

motylek17
13. nov 2009

dzou 😀 ty si neco 😀

dzou
13. nov 2009

hej sak kazdemu sa inak paci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre