Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
15. nov 2009

kati - teda teba ta mrcha tiez dobre natahuje 😠 kedy budes znova testovat???

sisa2
15. nov 2009

maji - teplota super 😵 uzite si nakupy!

sisa2
15. nov 2009

luci - kde mas grafik?
kokos, som pozerala ako puk, ze ti zozrala 3 ponozky a rukavicu 😕 ja som nikdy ziadne zviera nemala, tak mi ani nenapadlo, ze este aj taketo veci robia 😔 😀 dufam, ze jej bude rychlo lepsie!

sisa2
15. nov 2009

xeni - a aka bola dnesna teplota???

sisa2
15. nov 2009

a kde mame groku??????? som zvedava na grafik 😵

xena1
15. nov 2009

ja som dnes mala 37,4....ale ja inak nemeriam...

sisa2
15. nov 2009

xeni - to na pokles aj tak nevyzera 😉

lucialen
15. nov 2009

No moj pes nam taketo veci robi, co ja som z nej uz povytahovala 😀 A ponozky ma velmi rada 😀 Nastastie ich aj vygrca, a nemusime chodit na operacie 🙂
PEtka, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂
Siska, mozem hodit moj graf, ale rano som behala a upratovala grcky, potom som si lahla asi na pol hodinku a o 7h som vstala a mala som 36,7, takze nemyslim, ze tato neplota nieco znamena a normalne meriam 8.30h, tak uvidim co bude do zajtra 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

xena1
15. nov 2009

siska,som v ocakavani,vcera som citila podbrusko,tak som sa aj vyrovnala ze zas mrcha pride...ono sa vsetko moze raz dva zmenit....tak sa necham prekvapkat...ked nie,caka nas IUI...uz som aj premyslala maternicu mam opacne,krcok trosku otoceny...mozno sa tie rybky nemaju tam ako poriadne dostat...ktovie....

kkatkaa
15. nov 2009

peti tak ti drzim palce do konca tyzdna aby ms nedorazilo 🙂
ja som si robila mamatest ten 2v1 strip a ani tienik
xeni bez mucenia sa priznam ze posledny keksik sme mali 2.11 lebo mm bol potom prec tak ja neviem a to podla vsetkeho malo byt uz davno po ovulke tak ja neviem a tato choroba ma chytila az den potom ako som mala dostat ms tak snad to neovplyvnila

groka
15. nov 2009
kkatkaa
15. nov 2009

sisus 🙂 ved som si aj na teba spomenula ze asi som uz na tom s cyklami ako ty ale ja na to nebudem mat nervy a trpezlivost ako tyyyyyyyyyyyyy ☹ a hlavne ja take dlhe cykly nemavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😢
a testovat tak lahko asi nebudem a nechcem lebo ten v piatok mi na sklamanie bohato stacil
alebo kedy by ste mi odporucali testnut? asi skor ako o tyzden ani nie ze?

xeni inak to je dost dobra teplotka si myslim len tak dalej 🙂

groka
15. nov 2009

xeni ty mas teraz neikedy dostat nie?a mas teplotu 37,4? 😕 😕 😕 😕

kkatkaa
15. nov 2009

ahoj jarka este nezufaj, kedy si naposledy testovala? snad zajtra teplotka ukaze lepsie 😉

groka
15. nov 2009

ja som sa rano zobudila s upchatym nosom,kaslom,teraz je dobre,len kasel+do toho som este viac nervozna ako vcera,chlapi isli zaniest babke lieky,ja varim polievocku

inak cakam mrchu,zajtra alebo dnes vecer ma prist,inak ma prist dnes,ale kde su moje poklesy?ved mi to mali klesnut aspon na 36,6

groka
15. nov 2009

katka ja len cakam cakam cakam,vecer ledva zaspi a uz si zelam rano aby som mohla odmeriat,dnes som pre istotu 2 krat merala,co som dufala ze pojde hore,a zasa musim cakat na zajtra

mna ani prsia nebolia tento mesiac ine ma bolia strasne,a terraz? 😕 som jasna

groka
15. nov 2009

ale zacnem mesirat az nejake 3 dni pred ovulaciou najblizsie chcem pauzu

xena1
15. nov 2009

groka ano,ale ja som merala ia dnes ja inak uz nemeriavam.....a mam dnes 26DC a 15DPO,mala by som dostat v utorok

kkatkaa
15. nov 2009

baby opravujem svoj posledny stav prave ma zacalo nechutne mrchovsky boliet brucho a vajecniky tak snad sa uz ta pliaga spusti ked uz teda ma prist 😠

petafr
15. nov 2009

luci, zaujimava ta tvoja teplota... podla mna to este nie je smerodajne, uvidis zajtra, som netrpezliva aj za teba... Groka takisto, zajtra uvidis, zatial je to v poho... citis podbrusko? Ja obcas hej, vzdy sa mi rozbucha srdce, mam pocit, ze sa kazdou minutou nieco spusti a bude zle... 😒
xeni a merala si pred vstanim? lebo teplota skvela, aj keby si mavala inac vyssie teploty, si myslim, tak drzim palce... Mamatest by ti uz mal nieco ukazat, ale clovek nikdy nevie, ja som mala vcera omnoho slabsiu ciarku ako predvcerom, ale znamenat to moze vselico, aj to ze sa to neuchytilo... ale nejdem zbytocne spekulovat...
Dnes dam kludny den, ani sa nepohnem z domu, vecer maju prist kamarati, chceme sa hrat spolocenske hry, tak budem mysliet na nieco ine a nie, ze zajtra ma byt mrcha, boze uz nech je buduci vikend a budem vediet na com som...

petafr
15. nov 2009

sisa, bodaj by to tak bolo, mat male v naruci... Dnes sa mi snivalo, ze som brala na ruky babatko mojho brata, maleho chlapceka - on ale zatial ziadne babo nema, tak uz si asi predstavujem svojho 😉

groka
15. nov 2009

xeni ale ak si 15DPO tak mrcha by ti mala prist ,vcera,dnes zajtra maximalne a teplota je velmi vysoka,co ti pisali v bazalkach ?som tusim ta tam videla

groka
15. nov 2009

petka mas notebook?alebo sedis za pc? 😠

malalady
15. nov 2009

sisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ostatné ako ste na tom?? 🙂

lucialen
15. nov 2009

No neviem Peti, dnes som pozerala krk a ani som ho nenasla, takze dufam, ze sa to uz spusti, som pripravena do boja 🙂
Xeni, inak dost vysoka teplota 🙂

tea333
15. nov 2009

moj graaaf, teplota stupla 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

groka
15. nov 2009

luci aj ja ho tazko nahmatam uz,ale tvrdy je stale a mne v den mrchy klesne dole,a je otvoreny a teraz ho tazko nahmatam a aj ked tak je zatvoreny uz od vcera

malalady
15. nov 2009

groka,ale však ti teplota až tak neklesla aby si už vešala všetko za hlavu 😉

tea tak len stupa xi 😀 😀

xena1
15. nov 2009

baby....ja som mavala ked som meriavala taketo BT nad 37...aj v den mrchy mi este stupla...skusim zmerat este zajtra...je to tazko posudit ked nemeriavam...
aj predtym ked som mala ovu na 11-12DC tak ako teraz dostala som MS na 26DC,tak mozno dnes...
Petka drzim ti palceky,nech to dopadne co najlepsie...

groka
15. nov 2009

tea,som zvedava na tvoj prvy cely graf,hadam to bude tehulkovsky

baby ja varim,periem,po yte pracem hracky a podobne a este aj sem ku vam chodim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre