Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
15. nov 2009

groka. to je tým, keby si mala, tak tam sa to dá tou kvetinkou zaostrit a podla mna by sme to určite lepšie videli 🙂 ale to nevadí, hlavne že tam tá druhá je 😉

lucialen
15. nov 2009

Dzou, no ten co kupila kamoska, je vlastne taky isty ako ten co mas v albume, len v inych farbach 🙂 To je babyactive jet piccasso 🙂
Barborka, ked ti tak zvykne meskat a videl cystu, tak ti tam asi nieco blbne. Ved ked ti robil sono, tak on mal vediet lepsie 😒

xena1
15. nov 2009

groka krasny tienik...potisku gratulujem...

dzou
15. nov 2009

no sak ja som vcera pisala ze mne sa pacil 😀

dzou
15. nov 2009

luci ale nechapem sak toto je ten tako 😕 aj ona ma tako?

barborkark
15. nov 2009

dzou vdaka za stranku, prestudujem..
lucy no aj ja si myslim ze by tam nieco mal vidiet, ale mne to praveze nezvyklo takto meskat nikdy max. 3 dni ale minuly mesiac aj tento su uplne divne a blbne mi to, mam z toho nervy

dzou
15. nov 2009

barborka a ako dlho sa snazite?

barborkark
15. nov 2009

a od tej injekcie mam dost nafuknute podbrusko, dokonca viac ako mavam pred menzesom, moze to byt z toho ze uz dostanem? ten agolutin som dostala prvykrat a dufam ze mi to nerozvrati cely cyklus aj na dalsie mesiace

dzou
15. nov 2009

a nie je tu nejaka tema na ten alogutin? ze by ti nietko poradil kto ho uz mal

barborkark
15. nov 2009

dzou my sa nesnazime, ale nevadilo by mi keby som bola.. len taketo kiksy mi menzes nikdy nerobil az teraz a mam z toho dost nervy

barborkark
15. nov 2009

dzou nieco som uz citala aj na inych strankach, ostava mi len cakat, ale vdaka za info, drzim palce pri snazilkovani

dzou
15. nov 2009

no ale tak ako dlho sa nechranite... myslim brala si predtym hak alebo ste prerusovali a uz nie.. neviem ako to mam podat tu otazku 😅

lucialen
15. nov 2009

Barborka, neboj, pri najhorsom ho pojdes navstivit aj buduci mesiac a povies mu, nech nieco robi 😉 🙂
Dzou, praveze ten babyactive jet piccaso, ale vyzera tak isto ako tako, ved si ich porovnaj 😉

dzou
15. nov 2009

dakujeme za drznie palcov ale ja som ta nechcela vyhnat do inej temy 😅 sorry ak tot ak vyznelo len ze ci ti niekto neporadi viac ako my 😉 co sme to este nemali...

petafr
15. nov 2009

groka, ja ju tam vidiiiim! Taka ako moja vcerajsia, neboj, je tam. Zajtra testujeme!!!

janulka04
15. nov 2009

ahojcek, babizne.... 😉 😵

dzou
15. nov 2009

jaj uz chnapem luci ... mo nechce sa mi to hladat a tebe sa teda ten kocik ako pozdaval?viem ze si pisala ze sa im nezmestil do auta ake maju auto?

barborkark
15. nov 2009

dzou my sme spolu tri roky a robime to neprerusovane 🙂 kondomy nemame radi a antikoncepciu som brala pol roka pred niekolkymi rokmi ale nemala som s tym dobre skusenosti, a uz by som to ani nechcela.. takze tehtona mozem byt ale neviem, zda sa mi to nepravdepodobne

lucialen
15. nov 2009

No veru, ked som isla dalej od monitoru, tak som zbadala // aj na prvej 😵

motylek17
15. nov 2009

groka ked ja tu druhu ciarku vidim, tak tam urcite byt musi.... 😀

sharmana
15. nov 2009

ahoj janka, čo nove, ako sa citis?

barborkark
15. nov 2009

preklep prerusovane 🙂

dzou
15. nov 2009

takze v podstate mate 3roky nechraneny sexik a este nie si tehu?
ahoj jani 🙂

janulka04
15. nov 2009

ja sa citim veeelmi dobre, ale dnessom zhresila, som si dala 4dcl takej coly, lebo som mala priiiisernu chut...a ty, sharmi?

xena1
15. nov 2009

groka--------------------------------------
--------------------------------------

barborkark
15. nov 2009

dzou asi tak, bud sme taki sikovni alebo neviem, uz som sa aj dokiho pytala ci som plodna lebo je to teda stastie ze som doteraz este neotehotnela, ale som v tomto smere zdrava a nemam nikdy nejake gynekolog. problemy az teraz

dzou
15. nov 2009

no sak sa mi to hned nezdalo 😅 ze ta to netrapi ze po 3 rokoch nie si tehu... tak uz chapem 😉
groka moc drzim palceky na rano skoda ze si to preciam az vecer 😠

lucialen
15. nov 2009

Dzou, to pisala Xena, ze jej kamoske ktora kupila ten isty sa nezmestil do auta 😀 Mne sa pacia trosku ine kociky, ale bol pekny, no vsetky boli tej istej znacky tak sa nedali porovnat, ale myslim, ze za 270e trojkombinacia bol super. Ja by som len nekupovala v takych farbach alebo vzoroch, lebo o 2 roky uz budu nemoderne, ale ty chces len jedno baby, takze super 🙂

lucialen
15. nov 2009

Ved vo february napisen aky je ked ho zacne pouzivat 🙂

janulka04
15. nov 2009

groka...co to citam??
Ale ja ti zagratulujem zajtra moja, oki? Budem ti celu noc palce drzat 😉 😵
luci, ta mrcha hnusna protivna.... 😠 😠
dzou, kocik kraaasny...
majka, Malacky, poznam, ja som zila 7 rokov v Stupave...diera a draha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre