Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

spanihelka
23. júl 2009

tak si to nadi užite 😀 dobrú noc

brisilda
23. júl 2009

spanihelka nebooj daj tomu cas ja viem je to tazke ja som taktiez netrpezliva ale treba len verit ved predsa zazraky sa deju 😉

spanihelka
23. júl 2009

som z toho smutná ☹ ale ja veľmi verím na zázraky 😀
tak budúci mesiac pôjdeme ako vy...každý deň...a som zvedavá na vás potom daj vedieť čo a ako, prajem vám to z celého srdiečka

spanihelka
23. júl 2009

dobrú noc všetkým...zajtra si popíšeme

brisilda
23. júl 2009

spanihelka a ako dlho sa uz snazite??? 😒 ono obcas treba vypnut odreagovat sa a uzit si sex tak ako sa patri nelen sup sup a plodme 😉 uvidis niekedy vela robi stres co sa potvrdilo uz v nejednom pripade

nadenkaaa
24. júl 2009

dobre ranko babulky 😉 😀

monikapd1
24. júl 2009

dobre ranko nadenka, no co aka bola noc?? 😀 bola horuca ako si pisala?? 🙂 xi xi plodili ste o 106. ja mam teraz mrchu, som vcera dostala a tak som sa tesila, ze budeme mat pekny vikend s manzelom, ved aj bude ale bez postelovych radosti 😔 noo nemvadi, budu o tyzden 😀 😀

andzi
24. júl 2009

ahojte baby, si predstavte zháňam kvapky Femi a nikde v lekárni ich nemajú ☹

nadenkaaa
24. júl 2009

no noc bola horuucaaaaa 😉 😀 asi trikrat 😀 dne bude pauza lebo neviem neviem ako by som to rozchodila 😅 😀 na buduci tyzden vypadneme na taku mensiu dovolenku tu po slovensku tak tam to este len zacne kedze ma byt ovulka 😉 moni neboj ved ono da sa spravit pekny vikend aj bez 😀 mne akurat predvcerom mrcha skoncila tak dufam zze uz dalsia ani nema ambicie prist 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

andzi femi?a to je na co?

andzi
24. júl 2009

nadi - to je na podporu činnosti vaječníkov aby ovulka prišla tak ako má

andzi
24. júl 2009

nadenka - to si mala ty takú veľkú chuť alebo manžel? Lebo 3x za noc by som ja nezvládla. 😀 😀 😀

nadenkaaa
24. júl 2009

aha uz rozumiem andzi mas problemy s cyklom?
no asi najskor manzel a potom ja 😀 😀 no ale potom uz som padla jak hnila hruska 😀 a ddnes musi byt pauza 😝 😝

monikapd1
24. júl 2009

noo ved ano, spravime si nejaky pekny vikendik a v sobotu nam maju pristr este gratulovat k svadbe s manzelovej rodiny co neboli na svadbe, takze bude veselo a aj tak budeme unaveny

nadenkaaa
24. júl 2009

no vidis a nakoniec to bude este pekny vikend 😉 no my pojdeme v neelu zasa gratulovat svokre kedze ma meniny 😉 najhorsie je vobec vymysliet darcek 😅

monikapd1
24. júl 2009

my pojdeme tiez gratulovat tete a starkej a dnes ujovi a bratrancovi a zaroven svagrovi 🙂

biancarv
24. júl 2009

dobré ránko, no moja svokra mala včera meniny, a ja som na to zabudla 🤐 , díky že ste mi to nepriamo pripomenuli, no som jej napísala teraz sms, tak dúfam že nebude smutná, že sme včera na ňu zabudli 😅

biancarv
24. júl 2009

a ešte v nedelu musíme gratulovať manželovej tete k meninám a manželovej starkej k narodeninám 🙄 , no riadne nabitý je tento týždeň 😖

nadenkaaa
24. júl 2009

ahoj bianca no co uz clovek sa tomu nevyhne 😉 inak ako sa mavas? 😎

andzi
24. júl 2009

baby, vy si chodíte gratulovať aj s takouto vzdialenejšou rodinou, ako je manželova teta a pod.? Ja napr. sa musím premáhať ísť gratulovať aj švagrinej, lebo sa moc nemusíme a nieto ešte vzdialenejšej rodine. 😝

andzi
24. júl 2009

bianca: už si si robila TT?

nadenkaaa
24. júl 2009

andzi to nastastie nemusim chodime len blizkej rodine

biancarv
24. júl 2009

andzi jeho teta je jeho mamy sestra a ona je akurát tu na dovolenky, inak žije v BA, takže len preto jej budeme gratulovať lebo je tu

a nie ešte som nerobila test, ale mám už kúpeny tri testy 🙂

nadenka mam sa super, chcem už mať v rukách tehu knížku a bude to paráda 😀

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca tak to verim a uvidis ze uz to nebude dlho trvaat a budes ju mat v rukach a k tomu este aj fotku svojej fazulky 😉

andzi
24. júl 2009

bianca: a načo tri? Tebe stačí len jeden a budeš tam mať čiarku jak vyšitú! 🙂

nadenkaaa
24. júl 2009

😉

biancarv
24. júl 2009

no andzi pre istotu 😉

ellit
24. júl 2009

nadenkaa a niesi ty uz tehu? alebo ja uz stracam prehlad

biancarv a ty ako?

mne zatial mrcha nedorazila, tak si zajtra spravim druhy test

biancarv
24. júl 2009

ahoj ellit dobre je veru, dobre a už si dala do albumu ten prvý test? 😉

ellit
24. júl 2009

dam az ked mi zajtra vyjde dobry ten druhy, dam tam oba....teda ak vyjde

a ty si uz preco nespravis???? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre