Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
17. nov 2009

peti ja neviem,taky kalendar som nepozerala...

sharmana
17. nov 2009

dobré ránko babule, teraz sme sa naranajkovali a pozeráme telku s mm...
peti. to spinenie som mala aj ja, ale určite je to len že sa čistíš, hlavne musís oddychovat, rovnako ako sisa...
s tými spermijkami som čítala aj ja, mužské spermie sú Y, ženské X, mužské sú rýchlejsie, ale kratšie žijú, preto kto chce chlapca, tak by mal keksikovat v den ovu, dokonca je vtedy vraj aj lepsie ph prostredie pre tieto spermijky... a ak dievčatko tak aj dva dni pred ovu, lebo na vajíčko vraj počkajú už len ženské spermie... ale môj názor je, že to záleží aj do konkrétnych spermií a životaschopnosti...
no som zvedavá čo sa narodí mne, kedže ja som mala keksík 2 az 3 dni pred ovu, takže by to malo byť podla tejto metody dievčatko... ak nebude, tak je tá metoda na prd 😀 😀

sharmana
17. nov 2009

groka. je mi lúto, že ti mrška došla, ale nevešaj hlavu, jedno mimi máš, takže určite budeš mat aj druhé, len niekam spermijky zablúdili asi... v ktoré dni skúšate keksík? je to vždy rovnako, na ovu, pred ovu, alebo vždy inak, ako vam to vyjde? ja som čítala, že je dobré každý druhý den, ja som to tak robila... ale posledné dva keksíky pred ovu som mala den po dni...

tea333
17. nov 2009

Dobre ranko, moja vysoka teplota je stale vysoka,ale dalo sa to cakat 🙂
graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

Groka ta mrcha 😠 ale hlavne ze je to s usmevom, buduci mesiac bude vydareny 😝

sharmana snad bude ta baba 🙂 ale hlavne ze to bude zdrave krasne babo 😀

motylek17
17. nov 2009

minuly cyklus bol 34-dnovy... ovu na 22 den, cize LF 12 dni....

sharmana
17. nov 2009

ahoj tea. graf sa ti vyvíja dobre, tak nech už zostanú teplotky len hore 🙂
presne, nech je to len zdravé bábo a poteším sa aj dievčatku aj chlapčekovi 😉

motylek17
17. nov 2009

groka mrchu necakam v piatok....

tea333
17. nov 2009

motylek ja ti drzim palec aby si sa ani nedockala 😉
sharmi aj mne sa paci, ale je to moj prvy graf, tak neviem ci je to zvycajne alebo nezvycajne, ked sa v nom nieco stane 🙂

motylek17
17. nov 2009

tea aj moj graf je prvy... 😀 tak dufajme, ze pre obe bude uspesny.... 🙂

sharmana
17. nov 2009

tea. tvoj graf je ukažkovy, takže super 😉 inač na markize davaju takú "rozprávku", že ozaj nie je vhodná pre malé deti, hlavne že ju dávajú doobeda...

tea333
17. nov 2009

moja mrcha ma prist buduci strvrtok, kedze mam 26 dnovy cyklus, a tento mesiac ju nechcem nechcem cakat 🙂

tea333
17. nov 2009

sharmana ozaj vhodne, podla mna takych je kopu, pocnuc pokemonmi az po niektore stare slovenske rozpravky ako mahuliena zlata panna alebo perinbaba, ja som v detstve tie rozpravky nemusela, lebo boli komplikovane, nasilne a mam pocit ze ked si precitas dobsinskeho zbierku rozpravok je to skor horor, same prisery a odtinanie hlav a podobne..ja som z toho mavala nocne mory ako mala..

tea333
17. nov 2009

motylek ukaz graf 🙂

tea333
17. nov 2009

ale inak bambulka, bol raz jeden zivot, pat a mat alebo matko a kubko, su super rozpravky 😉

sharmana
17. nov 2009

veru, ale v tých knižkách je to aspon podané inak, dobro vítazí nad zlom, ale toto ked vidím tie moderné, tak hrúza...
my sme s mm minule spomínali na tie pekné rozprávky ako Lolek a Bolek, Macko Uško, Matko a Kubko.... také milučké, nenásilné... a mnoho dalsích..
no tea verím že ti mrcha nepríde, takže ju nečakaj 🙂

ozaj taká anketa, čo hovoríte baby na tie nové látkové plienky, čo teraz znova propagujú?

tea333
17. nov 2009

latkove plienky som pozerala ako alternativu v temach na konikovi..zistila som niekolko faktov:

- su setrne, ale musis ich prat, co znamena aspon jedna pracka denne pri malom babatku
- uskladnit ich musis, a to napr. v specialnom kosi aby to nesmrdelo
- ked nechces prat ako sialena, musis ich mat viac, a su neskutocne drahe ak chces naozaj kvalitu
- su zdravsie a pohodlnejsie, dietatku sa v nich nepari ritka
- maloktora mamina ich pouziva same, skor kombinuju s pamperskami

z coho mi vyplynulo, ze aj ja by som si dala povedat,ale iba ked bude babatko malinko starsie, a ak ich budem kombinovat, to zn ze ich budem mat malo, a budem ich pouzivat len napr. na polovicu s pamperskami, pricom si kupim nieco kde ich mozem skladovat a nebude to citit :D

motylek17
17. nov 2009

tea graf mam na strane 775 - dole.... 😉

tea333
17. nov 2009

Ja sa mam celkom rada a mam rada aj zivotne prostredie, ale podla mna je s tym vela prace, mat len taketo plienky, a nechapem ci stale susia, lebo to treba vyvesiavat, lebo ak by som mala pouzivat aj pracku aj susicku, co je u nas aj tak stale zapnuta tak by som asi prirodu velmi nesetrila.. 🙂

tea333
17. nov 2009

motylek ked necakas v piatok tak ten pokles si absolutne nevsimaj! predmrchovy pokles vyzera ako ten tvoj, ale prichadza tesne pred MS, den predtym..takze tvoja teplotka nic neznamena 🙂

sharmana
17. nov 2009

tea. súhlasím s tebou, je to trosku nedomyslené a finančne to podla mna je dost nárocné, aj ked píšu, že človek ušetrí, tomu neverím, okrem toho, dieta rastie, takže sa musia kupovat potom dalsie plienky s inou velkosotu, takže to aby som kúpila 50 plienok, potom elektrika, voda, prípravky na pranie, zehlenie, namáčanie....

moj mm to hned zavrhol, iba ked budeme malé učit cikat do nočníka, tak ich pár "možno" kúpim...

tea333
17. nov 2009

ja by som naozaj kupila 3 plienky, ako pises, napr. ked sa bude ucit na nocnik 🙂
ja uz by som tak nakupovala, len nemam pre koho 😠 zatial, baby pozrite napr. stranku babyology.com :D
ja som hotova z tych veci co sa dnes pre deticky robia..moje male bude musiet mat velku izbu,aby sa mu tam vsetko zmestilo 🙂

janulka04
17. nov 2009

ahojte babule....
mne sa tie latkove pozdavaju, ale az v neskorsom veku...kedze som to aj chvilu skusala pri malych,a le naozaj to nema zmysel, to aby sa jedna uprala...a navyse...nie vzdy ta plienka pusti, ja som ich namacala, predpierala a aj tak slo dobrych 30 do popolnice...Linda ich mala, ked sa odnaucala od plienok, ale vecne pretekla, pretoze jej vobec nevadilo, ked sa jej obsah kamsi bokom vysypal...a kolkokrat behala po vonku a doslova som ju musela nahanat na prabalenie...Laura sa odnaucila v necelych 18 mesiacoch a mala len pampersky a Linda bola v plienke este dva mesiace pred nastupom do skolky...takze ja si par kupim, ale zostanem pri neekologickych 😀

janulka04
17. nov 2009

groka... 😠 tak snad babule pomozu....musia....:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

siska, petka..ako?
babulky s mrchami, december to isti.....TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!

sharmana
17. nov 2009

vitaj jani, co robia tvoje malé? ja sa už teším, ked tu budem mat džavot detí okolo seba, juj 🙂
tea. neboj zachvílku budes aj ty nakupovat 😉

ináč mne zas ta brucho narástlo, váha sa mi 3 týždne nepohla, ale brucho narástlo, to je isla 🙂

sharmana
17. nov 2009

teda nie isla, ale sila 😀 😀

petafr
17. nov 2009

sharmi, super, ze brusko rastie. Majka, ja som mala LF 13 dni...
od rana dost spinim, aj teraz, tak som zacala byt trosku nervozna, ale asi je to normalne, nech to uz prestane, aby som mohla byt kludna...

groka
17. nov 2009

baby dakujem vam...ste zlate,som rada ze vas mam

no pobede za tatulom nejdeme lebo mam tam chorych bratov maldsich,to nebudem riskovat,maku vysoke horucky,tak sa pojdeme prejst do mesta a ja do bankomatu a do obchodu skocime kupit tatarsku len neviem ci je obchod otvoreny do 14:00 alebo dlhsie,kurnik

idem si s maym lahnut,mam krce,uz ma caka v posteli,naobedovali sme sa

dobru noc 😀

tea333
17. nov 2009

shami budes mat o chvilu balon 😉 🙂

sharmana
17. nov 2009

peta. neboj, aj tebe začne čochvíla rást 😉 ono je to trosku aj oštara, už sa mi zle zaväzujú šnúrky...
tea. no veru, mne rastie to brusko rýchlo, mimi si robí nejaký palác vnútri, lebo zas až také velké nie je 😲 😀

janulka04
17. nov 2009

😀 sharmi, mne narastie vzdy, ked sa najem, rano, hned ako sa zobudim nemam ziadne
dnes sa chcem ist zvazit, stopro som pribrala, to na sebe citim... 😒

inac, male vcera so mnou pozerali znovu jednu z knih o materstve a Laura nad obrazkom babatka v 10tt vyhlasila, ze take budeme este niekedy mat...tak som jej to chcela vyvratit, ze take uz babatko bolo, ze teraz je vacsie a chcela som aj obrazok ukazat...no Linda hned, ze: Neboj, Lauli, maminka take bude mat este styli..... 😀 😀 😀
ale mam mile deti, ze? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre