Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
22. nov 2009

caute, babule...kelu...vcera sme boli upratovat novy byt, mm zuril od rana, lebo on strasne zvykne za sprostosti stresovat, ze nestihne jeden obchod, chcel tam kupit rohovu lavicu do kuchyne...ja som chcela v drogerii nakupit veci na cistenie a v polke nakupu, ze sa ide na nieco opytat, tak som to donakupovala sama, dojdem k pokladni a on uz to mal nablokovane, tu polku, s ktorou odisiel a ze kde som tak dlho??? 😠 Viete, ako ma nas...!!!! Potom pindal, ze sa miulo vela, ze ci som normalna, dat za cistiace prostriedky do bytu 23€!!! Akoze, to sa este nekupilo vsetko, taaaak ma vytocil...vyplatu samozrejme ze nemal este, takze na lavicu som mu dala ja...ale som sa ho opytala, ci je to fakt teraz take surne, ci nejde radsej tu kuchynu robit...tak len zahundral a odisiel...ja som moha vycistit a vydezinfikovat len kupelku a WC, kedze vsade bol nabytok inde a ked dosiel a asi na siesty krat tu lavicu zlozil 😀 , zistil, ze sa tam nezmesti, lebo by radiatory boli za nou 😀 😀 😀 , obchod zavreli, bola z toho hadka, lebo potom vysvitlo, ze stolicky mame, on uz kupil a nepovedal...akoze chapete to???? Mna ide zozret ze som mala za cistiace minut len 15€ a on da za lavicu nehorazne peniaze a este je na h....!!!A samozrejme, ze sa uz nic nespravilo, lebo bol zmateny,vytoceny...siel do spalne, pri skladani postel rozbil 😀 😀 a ze on neni nervak
....akoze neriesim, ticha domacnost...
ale vam prajem krasnu nedelu a :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
22. nov 2009

Jani, tak tiez ste mali husto 😀 😀 😀
Xeni, pisala som ti vcera, ze Durkech je v pohode, ked sa dobre vyspi, trochu naladovy by som povedala, ale ok. Idem tam v stredu, tak uvidim, co poriesi 🙂

malalady
22. nov 2009

krásne dobré ranko vám želám žienky 🙂 ako sa máte? niečo nové ?? 🙂 😅

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

miskahryzka8
22. nov 2009

jeeej dnes vas stihnem docitat aj za vcera tusim 😀 , zacnem za dnes 😀, inak moj grafik poslucha 🙂:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 🙂, od dnes zacnem ocikavat ovu testiky 😅 a som robila taky pokus, som odmerala teplotu aj ked som sa zobudila o devaitej a ze 36,6 co je 0,3 stupna rozdiel 😲 , zaujimave 🙂

rhodosbb
22. nov 2009

sharmi, tak to muselo byt krasne na tej vasej oslave 😵
jani, juuuuj ste mali veselo doma, dnes sa udobrite, neboj 😉
moja teplota sa zrejme zasekla 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

peknu nedelu vam vsetkym prajem 🙂

xena1
22. nov 2009

luci tak drzim palceky...hlavne nech ti pomoze...potom daj vediet...ja idem zajtra na gyndu...

miskahryzka8
22. nov 2009

tea, ved zalesie je kusok odtial 😝 😀 , hehe fakt, no neviem preco som myslela, ze v zalesi 😅 , ale aj v moste mate plagatik v potravinach 😀 😀 😀

No my sme vcera boli na tej oslave, ale aj nepijem a poloviciak soferoval, ale tiez sme sa trosicku pochytili, lebo ked sme sa rozhodli pre babo, tak ze to nikomu nepoviem, ze ideme "miesit" kvoli povercivosti 😅 , no ale ja som sa o tom potrebovala rozpravat, tak som len 4 naj kamoskam povedala 😀 a som mu to ja truba povedala, ze som im to povedala a on sa na to paprci, je to zrozumitelne 😀?

sharmi to je ake pekne 🙂

janiiii, no chlapi 😠 , ja som prave konecne dosiahla naolejovanie dveri 😀 , mesiac cakam na podlepenie kobercov a dne ideme pozerat pracku, lebo sa pokazil a postel, juuuj to bude reci okolo toho 😀

luci a ty si ako dopadla s mrchou, bola alebo nebola ta ovula, co hovoril lekar ze nebolo vajko?

rhodos, supis, supis s grafikom 😵 , kolko mavas LF?

tea333
22. nov 2009

Dobre ranko baby, moj dnesny graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

Takze tak trosku nuda 😝 zatial, ale som zvedava co sa stane v stredu 😕

miskahryzka8
22. nov 2009

rhodos, ten vikend dopadol tak, ze sa nakoniec zrusil... vies co, ja som bola na tu organizatorku taka nasr..., ten prvy vikend s nou bol super, aj ked som organizacne nejake veci opravovala ja, foto z toho vikendu mam aj na stranke... A tento druhy uplne posr..., 4 krat zmenila termin, co odomna malo ist patnast bab, sa kvoli tomu niektore ani neprihlasili a tie nahlasene odhlasili, posledny krat, ked to isla menit, tak sme sa dohodli ze ostane 6.-8.11 termin a zmeni len hotel, ja som mala na vikend potom ist na lyzovacku s partiou... A ona uz poslala klientkam zmenu hotela ale aj terminu zase na 13.-15.11., az potom mne, tak ja som uz bola rezigovana, ze oki, uz som sa tam ani netesila a dva dni pred tym, ze ona to cele rusi, lebo mala nahlasenych 20 bab a jej zaplatilo len osem, sa cudovala, no krava. Som bola nakoniec aj rada a nastastie som mohla ist lyzovat a bolo super 🙂 .

Odteraz si vsetko okolo zumby organizujem ja, budem robit zumba vikend ja predbezne 11.-13.12. pri BA v hoteli hydrostav, predbezna cena bude len polovicna - 70 Eur a uz mam aj kocku na masaze a jogu 🙂 , hned ako sa dohodnem z hotelom, dam presne info 🙂

miskahryzka8
22. nov 2009

Tei ty mas tiez LF 14 dni 🙂 ?

dzou
22. nov 2009

dobre rano 🙂 jee sharmi az mne sa skoro spustili lzicky muselo to byt kraaaaaaaasne
jani 😀 ako keby som citala o svojom chlapovi 😀 😀 😀 ale nic neboj sak sa udobrite 😉
no ja zacinam vyzerat dooooooooooost zaujimavo 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou som sice len 8dpo ale tak zaujimave 😉
rhodos super graf 😵 radsej nech sa zasekne na 9 mesiacov 😉

tea333
22. nov 2009

dzou ako ti vyletelaaa 😀 😀

hej miska mam14,tak by to malo byt 😉

lucialen
22. nov 2009

Myska, tak moja mrcha prisla vo velkom 😀 Doki povedal, ze ovu nebola ale podla mojich teplot bola 😉 No trochu sa rozchadzame v nazoroch 🙂 Povedal, ze pocka na vysledky horm. profilu a ked sa nam teda nechce uz cakat, tak mi vyvola ovulku 😒 Tak neviem, ci v tom je problem, uvidime 😉
Dzou, no pekne ti to vystrelilo a na 8DPO, to vyzera dobre 😉

lenka2112
22. nov 2009

ahojte,

babule ja totál nestíham net.malý mal od piatka teploty,tak sme behali okolo neho.dnes je už lepšie,ale je ešte slabý.od včera večera je bez teploty 🙂
inak sme včera zahájili snaženíčko.mrcha odišla,tak treba využiť. 😉 😵

groka
22. nov 2009

Ahojte 🙂
hlasi sa super zena 😀
my sme dnes vstavali o 10:15 😕 takze maly spat nejde na obed,to je jasne,ale ja uz mam polievku uvarenu,uz sa malemu chladi a peciem kuriatko a pyre masielkove,mnam
my sme mali vcera este vecer taku neskoru navstevu a potom som isla s malym si lahnut a ja som chvilu testovala a aj zaspala
periem,poskadala som pradlo a pojdem zehlit,vraj mame ist aj k svokre,ale neviem ci pojdem aj ja 🙄

groka
22. nov 2009

dzou jej az mi ocu zaiskrili pri tvojom grafe,mala si uz taku vysoku teplotu?

rhodos pekne tak isto

tea,no som zvedava

tea333
22. nov 2009

Groka teraz som prva v poradi na cakacke na MS, tak je to taka cestna funkcia, ale z nejakeho dovodu mam pocit ze z toho nic nebude, okrem prechladnutia sa necitim nijak zvlastne, ani v brusku nic necitim, vsetko ako obycajne, tak si myslim ze tento mesiac nebude prekvapco 😒
uz nech je stvrtok nech to viem, lebo takto o tom zbytocne premyslam 😠

groka
22. nov 2009

tea tehotne zvyknu ochoriet,prechladnutie je prvy priznak,ale aj nemusi,tehotne stracaju imunitu,u mna to bol tak v oktobri,hnisava angina+plny nos+kasel

groka
22. nov 2009

tak pobede si ideme spravit nevstevny,ideme teda k svokre vsetci,uz som namalovana a potom este niekde behneme,asi ksvagrinej,domov prideme urcite az vecer

dzou
22. nov 2009

no ja som dnes tiez nejaka o nicom 😀 no groka este som nemala taku teplotu 😉 aj mne oci zaiskrili ale musim povedat ze tento mesiac nejak menej na to myslim som nejaka ovela viac kludnejsia i ked si to asi skonci s mrchou nakoniec...

cheerlady
22. nov 2009

ahojte babulky 🙂
jani jak keby si o mm hovorila! 😀 😀 😀 z neho naposledy vyslo,ze on si nepamata farbu dreva,z akeho dal spravit vstavane skrine a ci dal zrkadlo cez celu skrinu alebo len jedno do stredu alebo ako 😠 takze som veeeelmi zvedava a bude to prekvapenie dna v piatok ako vlastne budu vyzerat nase skrine,za ktore sme dali tolko penazi! no a potom nechaj nieco na chlapa! 🙄 ale uspech je aspon,ze sme nasli kupelnu,ktora sa nam obom pacila-taka bordovo-kremova a ozdobne kachlicky maju take vacie kvety (asi su to lalie) tiez v tych farbach. a dnes zadavame objednavku na kuchynu-vraj do vianoc urcite bude,ale pocitam,ze take 2tyzdne budeme bez kuchyne,lebo to sa uz budeme asi stahovat. no nevadi,hlavne,ze budeme mat na com spat-teda ked mm bude vediet poskladat tu novu postel,lebo on ma panicky strach z toho,ked ma nieco poskladat! 😀 skladal jednu jedinu vec v zivote-3suflikovy botnik a trvalo mu to 4hodiny!!! 😠 😀
inak ja som dotlacila prave majonezovy salat 😀 som myslela,ze budem mat az na vianoce,ale mamina vcera spravila 🙂 a dnes k nam pride babka a ujo so sesternicami-zajtra mam narodky,tak mamina,ze dnes to oslavime-aj ked ziadna velka party sa nekona,len chlebicky a torta 🙂

janulka04
22. nov 2009

No baby...tak je po burke...moj drahy, zduta huba sekal dobrotu, dokonca obed navaril...a potom chodil ako ublizene kuriatko... 😀 😀
ale nic sme nepredebatili zatial....mylsim, ze byt to bolo este skoro...on je strasny streser, takze hadam zajtra...
cheerly, este ze ich mame, asi by sme nudou pomreli 😀
prajem kraaaasnu oslavu a dopredu vsetko naj naj naj k zajtrajsim narodeninkam 😉
dzou...teeeda, to kam ti teplota vyletela, ha?
babule, tento tyzden sa idu sypat tehulky??? 😲 😕 😉 😵

cheerlady
22. nov 2009

a ktore su nadejne tehu okrem dzou? 🙂 nestiham to sledovat 😅
jani dakujem 😀

sharmana
22. nov 2009

ahojte, tak už som v ba, vo svojej fotelke 🙂 na strednom slovensku hmla, sem tam slniečko vykuklo a prídem do BA a hnusne sychravo, dážd fuuuj 😒

no dnes ste máličko popísali, ale asi máte lepší program 🙂

cheer. aspon že už máte nábytok objednaný, my ešte ani skrinu nemáme, lebo sme sa zdržali s prerábkou, čakám kým mm vymaluje spálnu a objednám skrine, aj tak to bude trvat nejaké 4 týždne kým nám to privezú..

tea333
22. nov 2009

Cheer ja mam dostat MS vo stvrtok, v piatok Rhodos a potom Dzou 🙂

cheerlady
22. nov 2009

sharmi my sme objednavali len tie vstavane skrine do spalne a kupili sme postel v akcii,inac ziadny nabytok,vela nas stala a este bude stat prerabka a mm to chcel spravit uz poriadne. clovek by neveril ake je to vsetko aj napriek krize drahe-teda hlavne robota-ta je drahsia ako material 😒 dnes je fakt vyhoda vediet nejake remeslo-murar,stolar alebo tak 😒 a este tu kuchynu objednavame. do obyvky dame sedacku,co sme mali. ale musime este pokupit pracku,sporak,umyvacku...to mali na byte domaci,takze sme to doteraz nemuseli kupovat. my budeme malovat tento tyzden.a akej farby si davas spalnu? ja asi zltu 🙂 ale skrine si mohla aj skor objednat,ked trva tak dlho,kym ich dovezu. my sme tie nase objednali asi pred mesiacom a pol a mal ich hotove za 2tyzdne a uz nam vyvyolaval,kedy nam ich konecne moze dojst namontovat,ze ich nemoze tak dlho u seba drzat,tak sa aspon veci pohnu a tento tyzden sa vymaluje a daju parkety do izieb 🙂

tea333
22. nov 2009

Cheer my sme sa stahovali nedavno a dobe si spominam na tie palky za kazdu pracu vnutri aj vonku, to su sialene cifry 😖

sharmana
22. nov 2009

ahoj tea 😉
cheer. no ja som chcela objednat tiez vstavané skrine, ale mm ešte nechcel, lebo teraz búral kupelnu a tá je pri spálni, ale už ho tlačím nech vymaluje spálnu, len tam musí opravit jednu omietku, lebo mu popukala... a chcem takú bledunko zelenú pastelovú, žiadnu kriklavú, velmi jemnú 🙂
my zas máme novú chladničku aj práčku, dokonca aj šporák je len ročný..aj ked to budeme menit, ked dáme novä linku, tak chcem keramickú docku a vstavanú rúru, ale to je ešte hudba budúcnosti... najskôr bude na rade kúpelka... no je toho dost, aspon že môj mm vie stierkovat, malovat, urobit zniženy strop a nainštalovat vodu a sanitu... inac by som sa nedoplatila..

cheerlady
22. nov 2009

tea dakujem za zhrnutie 🙂
no su to riadne palky a potom,ze robotnici su chudobni-figu borovu 😀

tea333
22. nov 2009

shami ja mam indukcnu platnu a je to stokrat lepsie 😉 😉
a pastelove farby tiez mozem 🙂
cheer no ja som pocula ze pekne zarabaju 🙂 asi sa im oplati sa nadriet aj manualne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre