Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
23. nov 2009

ach, som zabudla na cheer - VSETKO NAJ K NARODKAM!!!! 😵

sisa2
23. nov 2009

nadi - si dobra, ze si to vsetko pamatas 😕 😉
kedy zacinate so snazilkovanim?

sisa2
23. nov 2009

bris - drzim palce, nech su vysledky dobre. ja som mala pri danielkovi tiez zle, takze viem, co to obnasa ... dufam, ze sa ti tieto stresy vyhnu.
chcete kupit drobcovi kosik? akurat v sobotu som pozerala v mothercare take maju. krasne su 😵

motylek17
23. nov 2009

ale nalada uz lepsia.... 😀
mrcha konci, zajtra sa mozeme dat do snazilkovania...
bris poslala som ti linky na tie kose... (tych stranek je viacej)

michelle
23. nov 2009

sisik ahoj, ako? uz sa polepsilo? 🙂
veronika, aj ja drzkam palce, aj petke..
nadi, ked zacnes merat?

motylek17
23. nov 2009

sisus ak sa raz dockam tehulstva, tak urcite chcem...

nadenkaaa
23. nov 2009

sisa predtym som vas musela precitat 😉 aby som si to pamatala 😉 tak kedze mne chodi ovu tak asi 15 az 17dc tak este mame cas so snazenim 😀 uvidime ako sa bude chciet nechem to uz silit bude len tak ako to ma byt 😅

lucialen
23. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Nejako som sa nemohla zobudit, az teraz som sa vyhrabala z postele ale este som unavena 🙄 Ani neviem co som chcela napisat 😕

brisilda
23. nov 2009

jej kocky dakujem ste zlate
cheerlady pripajam sa ku gratulacii tak teda vsetko najlepsie a vecer si to poriadne z mm uzite a oslavte 😀
sisa ja som pri prvom nemala ziadne problemi a stresi uz vobec kedze internet sme v tedy nemali 😀 a clovek cim menej vie tym menej sresuje 😀 no dufam, ze ako pri prvom som to mala ok tak aj teraz no mudrejsia budem v piatok inak budem musiet ist na vysetrenie do ZA 😒
motylek dakujem ja taky kosik mam z GB no chcem si naho dat usit ine povlecenie a zhanam inspiraciu 😀

motylek17
23. nov 2009

bris drzim strasme moc prstiky aby vsetko dopadlo na jednotku.... 🙂
aj ja budem tento mesiac merat asi az 6.12., bo ideme na chatu a nechcem tam merat pred kolegynou.... to bude stacit...

fazulka1512
23. nov 2009

dobre ranko 😉
cher aj ja sa pripajam k blahozelaniu
dnes mam naladu na depku, uz rok sedim doma na zadku a namozem si najst pracu, ide ma s toho ........, babule neviete o nejakej praci trebars na doma, nepoznate kto tak pracuje, napr.na pc nieco prepisuje pre nejaku firmu a tak
budem vam velmi povdacna ked mi nejak pomozete, uz fakt neviem co mam robit ☹
dnes 16 dc, mrcha mi akurat vychadza ked budeme v zahranici, tak parada, uz lepsie sa ani nedalo, ach jaj ☹

motylek17
23. nov 2009

cheerly tiez sa pripajam ku gratulacii 🙂

nadenkaaa
23. nov 2009

michelle ja mam este cas predpokladam tak 11dc zacnem 😉 nech sa nestresujem 🙂
ja som este v poselti a dnes asi nevystrcim nos tu v za je otrasne pocko 😒 bris drzim palce aby si do za isla len za inym ucelom nie kvoli vysetreniam 🙂

brisilda
23. nov 2009

nadi dik inak kocky docitala som sa , ze vraj zenam ktorym sa nedari otehotniet odporucaju gynekologovia pokusat sa o babo v case mrchy ale zda sa mi, ze o tom tu uz rec asi bola 😀

motylek17
23. nov 2009

ja som to uz premeskala... 🙂 cize az v januari 😀

brisilda
23. nov 2009

nadenka inak mne mozes dat do tvojej tabulky pohlavie chlapcek 😀 lebo just to bude Sebastianko a basta ! 😀 a ked niet tak prve 3 mesiace bude naisto aj z dievcatka chlapcek kedze vsetko kupujeme v modrej farbe 😀 😀 a dievcenske meno nevieme a ani vediet tak skoro nebudeme 😠 kedze sa nam ziadne nepaci 😀

brisilda
23. nov 2009

no motylek tak hadam uz v januari mrchu nedostanes 😀 😀 😀

lucialen
23. nov 2009

Baby, tu je hmla uz treti den 😝
Fazulka, skus si precitat temu tu na konovi praca na doma, vcera som to tu nasla 😉 Inak aj ja som nad tym rozmyslala, ale vacsinou su to len take klamstva 😉
Cheer vsetko naj naj k narodkam 🙂
Bris a Petka, drzim palce na vysledky 🙂
Ahoj Michel 🙂 Ako sa mas? Pubertacka poslucha? 🙂

cheerlady
23. nov 2009

ahojte babulky, DAKUJEM vsetkym za blahozelania,ste zlate 😵
my sme mali doma vcera tu mensiu oslavu,ale aj tak som sa prepchala s chlebickami a tortou 😀 ale bez mm,lebo bol v praci,dnes ma volno,ale teraz odisiel na dom,tak som zvedava kedy pride ☹

fazulka1512
23. nov 2009

lucialen, dakujem, napisala som nejakym ludom aj priamo do fora tak som zvedava a budem cakat kym sa niekto ozve

petafr
23. nov 2009

cheer! gratulujem aj ja... takze uz si nam o rok starsia, co? pekne poslavuj este aj dnes...
Nadenka nam premenovala sisusku na susicku 😀 😀 😀 (na minulej strane, ale to je len mne smiesne) 😀
baby diky, budem informovat hned ako sa bude dat. Sisus, ono musim volat poobede, lebo medzi pol tretou a tretou su na linke, aspon tak mi bolo povedane... Z toho co som pisala si nic nerob, ja si myslim, ze su mili, len ja som otravovala, tak sa na mna naschval ani neusmial, ale baba, co isla predo mnou, to bolo krasne privitanie "dobry den kristinka, co vas k nam dnes vedie?"atd, co som zapocula vo dverach, ja som mala komentar stylu, "ja nie som pohotovost", proste som mu vtedy nesadla, ale inac mam pocit, ze profesional, vysetrenie bolo fajn, nic som necitila, takze je zrucny 😉 uvidime, ked tam pojdem v piatok, ak teda pojdem, uvidime vysledky poobede, boze uz sa to blizi...
Bris, ty budes mat fajn vysledky neboj, ja sa o teba nebojim, vyzeras neuveritelne v pohodicke, takze urcite to vydrzi...
Maji, to som rada, ze mas lepsiu naladicku uz...
a ostatnym prajem krasny den, aj ked je hmla, kaslite na nu...

petafr
23. nov 2009

sisa a ten byt je kde v petrzalke a aky je velky? Lebo uz sme uvazovali aj o tom, ze keby to bolo niekde pri rusovskej ceste, tak by to bolo celkom fajn tiez, mam tam kamarata, byvaju v novostavbe, vyzera to tam celkom dobre..

janulka04
23. nov 2009

ahojte, babeny snazilky a babeny 2 v 1 a ahoooooj michelle!!!!
nadi, dakujem, mm to nevydrzal a uz vecer sa mi ospravedlnil, vydiskutovali sme to a celu noc sa tulil a hrkutal 😅 ...
bris, aj ja drzim palceky na vysledky
aj petke 😉
siska, chudatko...tak mas stresy teraz, super, ze si si kupila veci, mne mm cez e-bay objednal tie pasy, tak sa tesim....ze az tri...povedal, ze to len zatial... 😀
aj som ti tu dala linky, ale cez vikend si tu nebola 😵
veronika, dzou, grafiky supeeeeer...
fazulka, tak nech cim skor najdes nejake zamestnanie 😵
majka....nebooj, dockas sa
groka, prijemne jazdenie
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nadenkaaa
23. nov 2009

inak ja ked som byvala v ba tiez som byvala v petrzalke a ja nemozem povedat zle slovo o petrzke lebo ked bolo pekne hned som bola na hradzi a tak 😀 😀

cheerlady
23. nov 2009

jani no vidis aki vedia byt ti chlapi pritulni! 😀

janulka04
23. nov 2009

ja viem, cheerly, on toho ma moc teraz aj so stahovanim, aj vybavovaciek vela...a je strasny streser....viem, ze ho to vzdy prejde...
teraz cakam v stredu mi ma prist karta poistenca a ide sa hladat nemecky gyndos, ale mam z toho strasne nervy....

petafr
23. nov 2009

jani, no to udobrovanie vzdy stoji za to... mm bol tiez cely vikend ako med... dnes rano mu je uz lepsie, tak dufam, ze to bola len taka kratka chorobka zo vcera vecera... dnes rano hovorili, ze najlepsie znamenia na dnes su blizenci, levy a panny, no ja som blizenec a mala fazulka v brusku bude levica, tak dufam, ze to je predzvest dobrych vysledkov dnes poobede... 🙂 😵
nadi, petrzalka je fajn, mam tam dost kamaratov, co tam byvaju, no tu v ruzinove som si pekne zvykla, ale ved uvidime, pokial najdeme nieco zaujimave, radsej pojdem aj do petrzalky, len nech mame nieco pekne a slusne a v dobrej lokalite...

cheerlady
23. nov 2009

jani to stresovanie poznam-mm 2mesiace pred stahovanim stresoval,ze sa budeme stahovat,ze treba zacat balit,no chapes? 😠 asi by sme potom spali 2mesiace na krabiciach 😀

janulka04
23. nov 2009

jaaaj, tie nase polovicky...teda, pozeram a divim sa, ved cheerly, ty uz si za polkou, fuuuha....kocik kedy ides vyberat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre