Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
23. nov 2009

malalady - tiez myslim, ze to bude baba, ked sa schovava. chlapi su vacsinou exhibicionisti uz v brusku 😀

lenka2112
23. nov 2009

ahojte,tak u nás je už všetko o.k.malý bez teploty,môžem veselo koňovať 😀 😀 😀

malalady-ale nezúfaj,hlavne,že ste obaja v poriadku. 😵 😵 teraz by ste asi viac hcceli dievčatko však?

sisa-ale never tomu,nás malý naťahoval 30tt. 😠 😀

lenka2112
23. nov 2009

brisilda.jéj ja mám 21.12.narodky 🙂

sisa2
23. nov 2009

leni - to fakt? co mam v okoli kamosky, tak chlapi sa vsetci veselo otrcali 😀
super, ze ste uz zdravi!

lucialen
23. nov 2009

Caute, tak som trosku pocitala 🙂
Vidim ze kazda tu mame nervy z niecoho 😒 U mna pokracuju nervy zo skusky, dnes to vrcholi, boli ma brucho, za chvilu letim na zachod a samozrejme nic neviem, drahy ma ide teraz skusat 😀
A cakame kym nam donesu to drevo konecne 🙂

brisilda
23. nov 2009

luci tu vetu ja nic neviem doverne poznam 😀 neboj nakoniec to zvladnes na jednotku clovek nevie ako mu dokaze mozog fungovat ked mu hori pod zadkom 😀 😀 😀

lenka2112
23. nov 2009

lucialen-no viem si predstaviť to skúšanie 😉 😀

sisa-no a ja zvedavá osôbka,musela som si počkať.inak kamoške povedali v 18 tt.,že to bude chalan,tak už mali sem-tam aj niečo modré a v 32 tt,že nie baba.tak majú Emmu. 😀

babule,inak vy ste tu už skoro všetky tehuľky alebo jednou nohou tehuľky. 😵

my sme si povedali,že tento mesiac sa to už musí podariť.a podľa čínskeho horoskopu,by to mala byť od novembra-januára baba. 😉

brisilda
23. nov 2009

leni ak to je super ak nezabudnem tak ti zagratulujem ked pojdem na sono 😀 a podla cin. horoskopu sa neriad je to blbost ak sa stretnu cerstve spermie s vajickom tak je viac nez iste, ze to bude chalan ako hora 😀

lenka2112
23. nov 2009

no veď aj Matúško je podľa čínskeho baba 😀 o tích čerstvých spermiách počujem prvý krát. 😕 ale ak bude tak ako plánujeme,že vytrvalooooo celý týždeň, tak to bude zase chalanisko.no čo,aspoň nebudem musieť meniť výbavičku. 😉 😀

petafr
23. nov 2009

baby, tak som volala, hgc velmi nizke, len 50, takze ja fakt neviem... to asi nebude normalne az take nizke.
mam ist nanovo na odber az v piatok ☹ 😢 a nanovo ultrazvuk a takze sa mozem stresovat dalsi tyzden...
ja neviem, preco sa to takto deje ☹

janka911
23. nov 2009

Ahojte tak dnes mi stuplo HCG z 353 na 620 a strdedu idem zase takze to stupa ale moj gyn.stale nie je spokojny som zevaj v 5.tyzdni. a v stredu pojdem aj na ultrazvuk tak dufam ze to stupna na 1000...

brisilda
23. nov 2009

peti a to ta akoze objednali az na piatok??? to je divne kedze si v 6tt tak na sone by uz mimi malo byt vidiet dokonca aj srdiecko nechapem preco ta tak natahuje jedine, ze si mala ovu neskor to by inak vsetko vysvetlovalo a to hcg neviem ake ma byt kedze mne krv brali az v 10 tt

cheerlady
23. nov 2009

peti juuuj,drzim palceky,nech fazulka zabojuje 😔 😉
janka911 fajn,ze stupa,snad bude vsetko ok 😉

inak baby teraz ma napadlo ako si to mimco vypocitalo - dnes mam 22 a som v 22tt 😀 😀 😀

malalady nam tiez nepovedali v 20tt a mala si vidiet aky bol mm z toho smutny 😒 ale nevadi,aspon bude na 3D prekvapko 😀

lenka2112
23. nov 2009

peti-a neskúšala si si robiť ďaľší test,či silnie čiarka?a čo ti povedali u dokiho na HCG?jáj keby sa niekedy vžili trošku viac do našej kože.som zvedavá,či by oni čakali do piatku v neistote. 🙄 ale hlavne sa nestresuj i keď je to tažké teraz,lebo drobček to cíti. 😉

janulka04
23. nov 2009

peti, mozno naozaj k oplodneniu doslo neskor...ved oproti minulemu HCG to stuplo, ci nie?

lenka2112
23. nov 2009

cheerlady-ty máš dnes narodeninky?tak všetko naj naj naj a ten najkrajší darček už máš v brušku. 😵 😵 😵

tea333
23. nov 2009

Baby tak tomu neuverite, ale ja som sa tohto mesiaca uz dockala...

Prisla Mrcha, prave teraz, o 3 dni skor ! 😖 😠

petafr
23. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 tu je graf, ale keby som mala ovulku neskor, tak by som nemohla mat pozitivny test tak skoro...
V sobotu som bola 12 DPO - hcg 20, v piatok som bola 18 DPO, hcg 50, to urcite nie je normalne, uz by malo byt okolo 300 aj viac, nie?
test som nerobila, lebo sa bojim sklamania, takze nie, nic nejdem robit, je mi z toho vsetkeho aj tak nanic.

cheerlady
23. nov 2009

jani ja som v tomto opatrna - kociky pojdem pozerat az v januari alebo ferbuari a asi ho pojde mm kupit,ked uz bude drobec na svete,este uvidim...ani vecicky som moc nekupovala-iba 2bodynka,ciapocku a ponozticky.ale asi aj preto,ze na vianoce pre mimco nieco podostavame a este nevieme pohlavie,tak nekupujem.

lenka2112
23. nov 2009

tea-pri tvojej prvej vete,som si myslela,že si si našla//. juj tak predsa dorazila. 🙄

peti-ja by som si spravila test.takto budeš mať pochybnosti celý týždeň.urobíš test a buď tam budú dve silné čiarky alebo...ale na nič ťa nechcem nahovárať 😔 .iba mi nejde do hlavy,že ti nič k tomu nepovedali.

cheerlady
23. nov 2009

leni dakujem a s tym darcekom je to jasne 😵

brisilda
23. nov 2009

peti tak teda skus ist na pohotovost ak krvacas lebo to tvoje spinenie uz neni normalne nechapem preco sa tvoj doktor tak zachoval .Ja by som nemohla byt v takej neistote na tvojom mieste ak by bolo treba tak by som si za sono aj zaplatila len aby som bola kludnejsia a nemusela stresovat este 4 dni moj nazor je taky, ze ak si za to zaplatis tak ti ho bezproblemov a reptania spravia

tea333
23. nov 2009

takze dnesny graf ☹ :

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

Tak idem do dalsieho kola, a predstavte si, len tak zo srandy som si akurat dnes vypocitavala taku tu jonasovsku tabulku, ze kedy budem plodna, a vyslo od 2-4 decembra, 4. najviac..
a ja na to kukam, a hovorim si- ved to nesedi..
a hadajte co?? uz to sedi, a presne 😨
tak ked uz aj tabulka plodnosti aj moj fertilitykamarat oznamuju to iste, ze 4. bude ovula, tak to aby to nevyslo 😀
bude sa znasilnovat u nas poriadne 😎

lenka2112
23. nov 2009

cheerlady-len mysli na to,že ak nechceš výstavný kus,tak kočík treba objednať. 😉

tea333
23. nov 2009

Petka suhlasim s bris 😒 A velmi ti drzim palce!!

lenka2112
23. nov 2009

tea-a máš nejaký link na tú jonášovskú tabuľku?tak ideme spolu do ďaľšieho kola.tento mesiac v hesle "ani kvapka na zmar" 😀 😀

nadenkaaa
23. nov 2009

petka zlatko urob si test nechem ti nahovarat nic ale to hcg je nizke respektive malo vystupilo oproti tej sobote mas fotky tych testov co si si robila?bolo by dobre ich porovnat

brisilda
23. nov 2009

cherlady ja mam pokupene vsetko az to cert vezme 😒 ja proste nemozem odolat a nakupujem vsetko co mi padne do oka 😖 tak ci tak vybavicku mam este po malom a tak isto mi aj sestra po malej z GB poslala a tak isto uz mam aj antialergicky matrac do postielky + cestovnu postielku a kosik na spinkanie

motylek17
23. nov 2009

tea ☹
baby prave som si citala o sarapise.... zevraj vela bab po nom otehotnela.... asi si ho kupim aspon na mesiac.... je sice drahy, ale ked to ma pomoct... tak kaslat na peniaze...
nepoculi ste o tom niektora???

janulka04
23. nov 2009

peti, babue maju pravdu...tiez by som zbehla na pohotovost, za to nic nedas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre