Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
24. nov 2009

dzou v piatok ide gynekologovi vo stvrtok na urad prace + vseobecny lekar,ked tam uz budem
aj mne vypadol kon
nesla by som ani vseobecnemu,ale ked ma tak dlho boli hlava radsej idem

dzou
24. nov 2009

hej radsej skoc toto netreba podcenovat

groka
24. nov 2009

dufam ze to nebude nic vazne,ziadny rak 😀
idem kuk ordinaciu a ja si idem asi spravit buchty,ja som strasne hladna

dzou
24. nov 2009

hej no aj ja dufam, ze to nie je nic vazne tak sa maj paaaaaaaaaaaa 😉

groka
24. nov 2009

a rozhodla som sa teda pre parky a nie len jednu,ale tri 😀

iinka
24. nov 2009

čaute baby🙂

dzou
24. nov 2009

ja akuratm papm to rizoto...
ahoj innka ako uz si bola dokyho?

lucialen
24. nov 2009

Caute 🙂 😵 😀
Konecne mam po, bola to riadna skuska, som tolko vypotila ako pri zumbe 😀 Vysledky budeme mat az o tyzden, no ale hadam bude aspon E 🙂
Vidim, ze dnes ste sa tu netrhali v pisani, ale aspon nieco 🙂

iinka
24. nov 2009

no ešte nie, práca mi nedovolí a dnes mi z účtarne povedali že nemám už ani paragraf ani dovolenku, ved kvôli tomu som všetko už minule cez rok...asi si to skúsim tak spraviť že na mamu si zoberiem paragraf....

sharmana
24. nov 2009

ahojte kočky, ako sa máme? pôjdem si prečítat, čo ste napísali..

možno si pamätáte, v auguste sa mi snívalo, že jem s kamarátkou kyslé uhorky, ja som otehotnela a dnes mi volala tá kamoška a je tiež tehotná 😀 a to sa snažia už 2 roky o druhé dieta a nedarilo sa im.. ja som iná bosorka 🙂

janulka04
24. nov 2009

no, luciiii....tak som zvedava....
sharmi....no pekne s tebou

sharmana
24. nov 2009

dakujem babule za uprimnu sustrast, pohreb bude v piatok, zatial mi to nedochádza, to až ked budem tam s rodinou, ale taký je už život... mne je lúto za všetkými ktorí odišli, ale aspon pekné spomienky zostanú 😔

lucialen
24. nov 2009

Miska, kludne mi napis do IP o tej robote, budem rada 🙂 A drzala si mi palce ku skuske 🙂
A Xena sa neozvala? 😕
A Petka sa tiez neozvala? 😕

janulka04
24. nov 2009

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it... kuknite...kraaasne, ze? Musite pozriet celu stranku, vsetky motivy...s tymi kamienkami....

janulka04
24. nov 2009

veru, uci...xena sa neozvala, nas natahuje....
a petka? mam docela aj obavy 😔 , dufam, ze je v poriadku, babulka

sharmana
24. nov 2009

ahojte jani, luci... ozaj čo je s petou? aj ja som zvedavá... včera mala mat výsledky tušim 😕

janulka04
24. nov 2009

a ja budem mat tieto:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...
a tento
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...
a este jeden petrolejovo modry bez obrazku
ale tie s kamienkami su tiez pekne....uz ma lamu 😀

janulka04
24. nov 2009

sharmi, vysledky nic moc, teda aspon co tu babule pisali, ja sa v tom HCG moc nevyznam....potom sme rozoberali, ci ma ci nema ist na pohotovost a uz sa neozvala....dufam, ze su obe v poriadku, aj petka aj omrvinka

dzou
24. nov 2009

luci tak verime ze si to urcite zvladla 😉
jani jeeeeeeeeeeezis tio je krasne tu som nic take nenasla na ebay teda nic take s takymi veselymi napismi 😠 a myslis ze by sa to dalo poslat aj do uk?
ahoj sharmi

dzou
24. nov 2009

jani pekneeeeee aj tie co si si ty vybrala 😉 no hned idem kukat na ebay co najdem ja 😀

xena1
24. nov 2009

ahojte mojeee...nenatahujem....v pondelok som bola na folik.ale musim ist este zajtra ci podrastli a aka je sliznica a podla toho ma objedna na IUI alebo nie...zatial vsetko oki....takze vas budem informovat....

dzou
24. nov 2009

ahoj xeni tak moooooooooooooc mooooooooooooc drzim palce 😉

janulka04
24. nov 2009

ahoj, xeni, tak pripajam sa aj ja a dzim palce
dzou, ved ked si vyberies, tak ja som v Nemecku, tak ti to velmi rada poslem 😉 😵 ...ale mozno najdes aj u vas...
mne sa tie farebne lubia, lebo som ich este nikde nevidela, je to super vec...a co som pozerala mimibazar a obchody na SVK, tak cez 20€..tak papa akoze 😠

rhodosbb
24. nov 2009

ahojte, som tu len na skok...strasne ma boli podbrusko na mrchu a to som len 22 DC, to co?
dzou, teba nic neboli?
baby, videli ste album s nazvom sen? to co tam ma ta baba napisane v texte o tom kolegovi? 😕 cudne...
dnes ste vela nepopisali, ozvem sa zajtra, ocakavam pokles teploty, som zvedava 😉

dzou
24. nov 2009

nooo teraz som kukala a su tam len jednofarebne 😒 tak potom sa mozno dohodneme 😀 😀 lebo nic take zaujimave tam nie je 😉

xena1
24. nov 2009

dakujem babulky....sama som zvedava co bude zajtra ci sa nieco neskomplikuje a ci nas objedna...
dzou,a ty ako???teplotka hore??
jani dakujem....

dzou
24. nov 2009

no ja ndes takto ... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
a teda ja cakam pokles vo stvrtok a teda ma strasne bolia prsia ale brucho ani nie...

janulka04
24. nov 2009

veronika, ved este vyckaj..ono tie bolesti su dost matuce a podobne...ale nechcem ti teraz davat nejake faosne nadeje...podla teploty sa mi to nezda na mrchu...ved uvidime, kazdopadne, tfuj tfuj tfuj 😉

jasne, dzou, neni problem z mojej strany 😉

sharmana
24. nov 2009

jani viem o tých prvých výsledkoch, ale včera mala mat výsledky hcg... takže aj tie boli nízke?

xena1
24. nov 2009

necakaj pokles dzou...cakaj babo... 😉 a priznaky si moc nevsimaj... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre