Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
28. júl 2009

moni - jej, tak to ste fakt este novomanzelia 😵 GRATULUJEM! to odlucenie nezavidim, ja si to neviem ani predstavit, ze by sme takto boli. tak nech sa rychlo zadari a ste ako rodinka pekne spolu.

lucialen
28. júl 2009

Sisa, tak ty mas teda vysoke tatry 🙂 Mna to nechce zaregistrovat na fertilityfriend, neviem preco 😠 Uz nesnazilkujeme, musime nacerpat energiu 😉

monikapd1
28. júl 2009

sisa dakujem 🙂 no vies ja pracujem v PD teda lepsie v novakoch a on v BA a byvame u manzelovych rodicoch, ale len cez vikendy, pokial si nenajdem ja pracu v ZM a aj on, ale teraz je to tam tazke, ked som v praci tak byvam u nasich v PD. no mame to trosku tazsie, ale hadam uz nie dlho 😉

andzi
28. júl 2009

lucia: prečo ti nejde registrovať? Heslo si nedávaš sama, oni ti ho pridelia a pošlú do mailu

sisa2
28. júl 2009

luci - neskusala si sa zaregistrovat z ineho compu? lebo na jednu IP moze byt len jedna registracia. cize ak sa niekto u vas v office uz zaregistroval, tak ti to nepojde.

sisa2
28. júl 2009

moni - budete sa stahovat do ZM? s pracou to je teraz asi vsade tazke 😖 nevedela by si si najst v BA, ked tu aj poloviciak pracuje?

lucialen
28. júl 2009

Uz to ideeee 🙂

monikapd1
28. júl 2009

noo do Ba velmi nechcem, pretoze platime auto, poistku na auto, zivotne poistky pre oboch a keby sme este aj najom tam platili, tak by sme uz asi nemali za co papat

sisa2
28. júl 2009

luci - super, tak skus nahodit aj tam, uvidis, ci bude FF lepsi.

sisa2
28. júl 2009

moni - vecny problem s peniazmi 😖 najmy v BA su fakt o hubu, niekedy mi pride, ze ludia uz nevedia, co pytat.

monikapd1
28. júl 2009

ved to a takto tam budeme teoreticky vo svojom. fuj akurat mi prislo tak strasne zle, som kvocala na zachode, nejak mi ostal zaludok na vode, zas ma asi daco chyta 😒

lucialen
28. júl 2009
sisa2
28. júl 2009

moni - v ZM idete kupovat svoje? tak to je urcite lepsie, ako byt v podnajme. poloviciak si tiez hlada pracu v ZM? on je odtial?
pocuj, ty si nemohla ostat nahodou tehu este pred svadbou?

sisa2
28. júl 2009

luci - mne to nezobrazilo ... chod na home page setup a odtial skopiruj ten link

monikapd1
28. júl 2009

zatial byvame u svokrovcov, ale budeme asi stavat alebo nadstavovat a myslim, ze som nemohla byt tehu, bo min. vikend ma opili kamaratky a to by som, potratila a dnes mi navyse skoncila mrcha, ktoru som dostala tak ako som mala a ine priznaky ako to ze sa mi zvacsili trosku prsia a to ze mi byva obcas zle, ale nevraciam nemam nic, az na dnes co ma vyhnalo az nad zachodovu misu, ale nezvracala som, len ma drapovalo. myslim, ze nie som tehu

lucialen
28. júl 2009

Ja tam nemam link, len intro massage 😅

lucialen
28. júl 2009
pici
28. júl 2009

monika, z opice sa nepotratuje... a to ze mas kramy neznamena ze nie si tehotna...

monikapd1
28. júl 2009

pici noo neviem, mozem testnut, ale nedavam tomu velku nadej, mozno mi len prislo zle z niecoho 😅

sisa2
28. júl 2009

luci - super, tak FF to dokonca vyhodnotilo o den skor 🙂

biancarv
28. júl 2009

monika ty nie si náhodou tehu? 😀

sisa2
28. júl 2009

moni - to, ze si sa opila nemusi znamenat, ze potratis 😉 mrchu si mala normalnu?

monikapd1
28. júl 2009

myslim, ze normalnu, podbrusie ma bolelo ako vzdy aj tri ci styri ibalginy som schnapala, baby myslim, ze som neni tehu 😕

minka21
28. júl 2009

baby prosim neviete co to moze byt,mam spicky bradaviek take fialove,a ked som zmackla celu bradavku tak mi vyslo taka prisvitna az skoro mliecna tekutina alebo neviem co to je,len trosku,,,je to normalne? ja sa nejak bojim,

lucialen
28. júl 2009

Jasne Moni, a prve tyzdne plod nieje este napojeny na teba, teda nedostava este nic z tvojho tela.
Len skus testnut 🙂
Sisa, no tento graf sa mi viac paci 🙂

monikapd1
28. júl 2009

noo neviem neviem, moze mi byt tak zle ja neviem z pudingu co som rano mala, abo z natierky v crievku co som papala dnes, fakt si nemyslim, ze som tehu 😔

pici
28. júl 2009

moni, moja kamaratka mala do 14 tyzdna normalnu menstruaciu, zila normalny zivot , fajcila, pila az kym jej gynekolog nepovedal ze je tehotna. co ani netusila. a dnes ma 15mesacnu zdravu dcerku. v kazdom pripade nie je vylucene, ze tehotna si..

minka... uff.. tak to ti neviem poradit... nemoze to byt zapal?

lucialen
28. júl 2009

Minka, hlavne sa upokoj, a prestan mysliet na mimi. Ja som pocula aj o falosnom tehotenstve, ked si to zeny nahovaraju, dokonca zacnu priberat a urobi sa im mlieko aj ked nie su tehu. (Aj zvierata to maju, mam taku jednu doma, ale to nechcem prirovnavat)

monikapd1
28. júl 2009

a navyse sme sa milovali az o svadobnej noci, ked sme sa boli prezliect a to som uz nemala ani plodne dni, pokial teda dobre viem. nejak ma drzite babulky 🙂

lucialen
28. júl 2009

Moni, my len chceme dalsiu tehulku 🙂 Este ta presvedcime, ze si tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre