Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
9. dec 2009

Idem ja reklamovat mop a pozriet kamosku, poobede sa ozvem 🙂

rhodosbb
9. dec 2009

Sisuska nasa 😢 😢 😢 ale nevesaj hlavu, este nic nie je definitivne. mas zlateho muzicka, ze ostal s tebou, aj my sme tu s tebou...

rhodosbb
9. dec 2009

Jani, este som mm aj sofii stale vravela nech mi davaju pozor na teplomer, ze ho mam na nocnom stoliku polozeny, nech mi ho nerozmlatia, a nakoniec som si ho rozbila sama 😀 uvidime, ci mi to prinesie stastie...a nadenka je ako na tom, nejako to tu flaka 😀 mala nedostat mrchu teraz niekedy nie?

janulka04
9. dec 2009

tusim tak..ja uz nemam ani prehlad, nejako to tu viazne 😖
ale este treba, veronika, nakupit mega balenie vloziek a dufam, ze vas nakazim...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

miskahryzka8
9. dec 2009

ahojte, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, som vedela, ze teplotka bude trosku nizsia v dome, ale inak rano od desiatej som mala 37 😀 , ale uplne neskutocne to kopiruje grafku minulomesacneho grafu, len o ten den posunutu 😕

idem citat 🙂

miskahryzka8
9. dec 2009

dzou, no fakt to vyzera, ze ovula uz bola 😕

groka, ty mas teplomer aj s polstupnami 😕 🙂 ? Juuj no ja neviem groka, ale o kole som pocula 🙂 , mne pomaha jablcko bey supky, ale nastruhane, nie nakrajane...

motylek super, inak sranda, ako je kazdy organizmus indivindualny, mas naraz ovu s dzou, ona na deviaty den a ty na devatnasty 😅

juuj groka, drzim palceky, jj radsej k doktorke!!!

bris, tehulky mozu tu injekciu na zuby na milion percent, to uz mam zistene, ja mam problemove zuby - krcky, tak som to zaregistrovala 😉

rhodos, mozno znamenie s tym zaseknutym teplomerom 🙂 😉

juj groka, drzte sa!!!!

luci a ovulku teda nemas podla dokiho ci podla grafu?

siska ☹ ☹, ale este stal treba dufat 🙂, juuj drzim palceky, nech to dobre dopadne!!!!!

brisilda
9. dec 2009

miska to vazne? mne pri prvom nechceli dat injekciu pre istotu no to som bola 1 trimestri tak asi aj preto neriskovali 😉 asi si vybavim zubara tu v PB lebo svojho dobreho mam az v Mi ☹
rhodos nadenka uz asi zarezava v novej praci cize nema cas 😀 nezeby som bola skodoradostna ale kiez by otehotnela toho mesiaca 😀 to by bol zakon schvalnosti 😉 no ono to tak po vatsine byva 😉 aj ja som ostala tehotna pred dovolenkou 😀 a to som si myslela, ze si budeme uzivat romantikus pri mori a nakoniec sme grcky upratovali 😀 😀 😀

cheerlady
9. dec 2009

ahojte babule 🙂 co mate noveho?

miska uz som ti odpisala 😉

siska juuuuj,velmi ma to mrzi... 😔 😔 😔 posielam objatie...

nadenkaaa
9. dec 2009

caute 😉 este nezarezavam v praci finisujeme s uzavierkou casopisu 😝 takze nemam cas na nic -co sa tyka novej roboty idem v pondelok vybavovat papiere aby som uz 4.1 mohla ist hned na oddelenie a nie behat este kde tam po vselijakych ludoch v nemocnici co treba v ramci prijmu do zamestnania.
ani neviem ako je to s cyklom teda ktory som den cyklu nestiham to sledovat ale mrcha by mala prist 15-16.12 tak uvidime .Inak vcera som si pozerala podla ff kolky to bol pokus od jula toto je teraz 5 pokus kedze toto je este stale ten novembrovy cyklus ktory skonci 16.12 a potm zacne decembrovy a to bude 6 cyklus 😉 a to osm si myslela ze to uz bude viac takze nejak som v pohode a tesim sa do roboty na deti 😀 😅

A inak co tu mate noveho?
Sisus posielam aspon virtualne objatie a pohladenie snad to nebude anembriomola 😢 😔 😖 drzim palceky

cheerlady
9. dec 2009

nadi menis pracu?nejak som mimo 😅

nadenkaaa
9. dec 2009

cheer nemenim len sa mi konecne podarilo zamestnat v nemocnici na mensich detoch nie su to sice novorodenci ale su to male deti 🙂 takze sa velmi tesim 🙂 a moentalne ani nejak nesnazilkujem 😎
a ten tvoj poklad v brusku bude tusim baba ked sa tolko hanbi a nechce ukazat 😉 😀 mala Linda 😉

groka
9. dec 2009

Ahojte

siska moja ☹ 😢 neviem co napisat,drz sa...


maly mi uz navracia od 9:00 vtedy tusim najviac vracal v aute...
teraz spapal trosku rohlika,ani sa mi nechce pisat... 😒

cheerlady
9. dec 2009

nadi aha,tak potom super 🙂 a na akom oddeleni? ked sa na to nebudes sustredit,tak prave vtedy to pride 🙂
no to som fakt zvedava,ci bude take zvedave dievcatko alebo chalan 😀 ale v pondelok ideme na 3D,tak uz to hadam odhalime 😀 a meno uz zase nevieme 😠 nekonecny pribeh s tym menom,hrozne 🙄

nadenkaaa
9. dec 2009

a co sa stalo s tym menom?kto ta odhovoril respektive ovplyvnil? budem na detskom mensie deti 😉

janulka04
9. dec 2009

no, baby, mne mm oznamil, ze by chcel tieto Vianoce stravit u svokrovcov..tak som zvedava...nakolko si s nimi vychadzam velmi dobre, je mi to viacmenej jedno.... 😵 , zalezi od neho... mozno je to aj lepsie, ako trcat tu... 😀

cheerlady
9. dec 2009

nadi no mm,ze jemu sa uz nepaci a nasim sa tiez nepaci,no des 😠 takze to bude este dllllha story 😖
jani ked s nimi dobre vychadzas,tak potom fajn aspon budete mat veselsie 🙂

janulka04
9. dec 2009

cheerly, nic si z toho nerob, ja bojujem proti muzovej Veronike...mne sa to meno nepaci a on si na nom zaklada, ze musi byt, ze to je jeho sen od puberty..Veronika, prepac, moja, nic osobne..ale mam setsernicu Veroniku a aj naj naj kamaratku,,,tak akoze fakt nie 😠
a Stellu, co som si vyberala by tu oslovovali ako `Stelu...nejde mi makcan nad S, tak snad chapete 😀 ...
a pre chlapca sa mi nepaci uz ani jedno z vybratych 😀 😀

cheerlady
9. dec 2009

jani ja mam tiez sesternicu veroniku 🙂 a tiez sa riadim tym,ze nechcem aby to meno uz bolo v rodine alebo v okruhu blizkych znamych - tak som sa musela vzdat aj michaely ☹ ta sa mi vzdy hrozne pacila,lenze teraz mam svagrinu michaelu a kazdy jej hovori michala alebo michalka 😝 a este aj mm sesternica je michaela ale s nou sme velmi malo. no a chalanske nemam ani sajnu 😠

lucialen
9. dec 2009

Ahojte 🙂
Ja idem piect meovnicky podla Nadenkinho receptu, uvidim, co z toho bude 😀

brisilda
9. dec 2009

kocky preberate mena? tak ja som rozhodnuta stale pre Sebastiana-Jana 😀 aj manzelovi sa paci no a nasim tiez len dufaju, ze to bude dievcatko 😒 takze este nevieme ci nahodou nebudeme musiet vymyslat dievcenske meno 😕 no mam to poriesene ak nahodou sono neodhali pipika tak dam nasim za ulohu aby kazdy navrhol dievcenske meno a ja si vyberiem 😀 tento recept uz ma osvadceny lebo uz nam vyberali takym sposobom meno pre psika 😀 a vysla nam Jessynka 😀

brisilda
9. dec 2009

jeeej naokolo sa pecu medovnicky a ja stale cakam asi na zazrak 😀 😀 😀 ale idem sa asi aj ja do toho pistit nakolko mi cesto musi stat 24 h v chladnicke 😀 a zajtra mam aspon o zabavu postarane 😉 aj s malym
groka tak to je super, ze ho to uz preslo 😉 isto to ma len take chvilkove u nas to bolo na dennom poriadku ked sme boli mensi

lucialen
9. dec 2009

Bris a stale myslis ze to bude chclapcek? 🙂
No toto je nejaky recept, ze to cesto oddychuje len 2 hodinky 🙂 Ale ked budu tvrde, pojdu na stromcek 😀

nadenkaaa
9. dec 2009

no ja by som veroniku nedala lebo ked by jej niekto povedal Verona tak to je podla mna otrasne a rovnaku averziu mam aj voci michaele este michaela ako tak ale akonahle sa povie miska alebo michala tak to te o nicom 😀 😀 a okrem toho michalela bola mm prva zena takze to by sme nedali ani nahodou 😀 😀
rozhodne som pre mena ktore nie su privelmi caste 😉 ale zasa s mierou a s ohladom na priezvisko 😉
tak drzim palce luci boli makke ked sa upiekli potm stvrdli ale ked som tam dala jablcko tak zmakli 😉
a zajtra som si vyhliadla v mmb recept:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19342
tak uvidim ake to bude lebo uz neviem co varit 😉

lucialen
9. dec 2009

To vyzera tiez dobre nadi 😉

kkatkaa
9. dec 2009

ahojte kocky moje zlate prisla som vas mrk
idem precitat a potom do sprchy ale este sa ukazem

zatial co som stihla: aj ja zboznujem pina colaaaaaaaaaaaadu a velmi

kkatkaa
9. dec 2009

siska ☹ 😔 😢 to ma moc mrzi , uvidis zajtra co vysledky ale tak nadej tu este je budem s tebou a drzat ti palce a bud silna

groka
9. dec 2009

ahojte

maly nevracia,nehnackuje,ale v skolke vracaju aj ine deti 😠 a nic mi nepovedali 😠 sme nahnevane aj s tetou 😠 kurnik tam...a este aj spoja deti a na co?boze

mna inak strasne bolia prsia,nechcem nic vraviet dopredu,ale minuly mesiac ma skoro vobec neboleli,teraz sa tesim z toho ze ma bolia 😀 sem tam aj boli brucho na mrchu,ale zas nie az ako minuly mesiac to som mala cisty PMS teraz to je ine,dufam,ze to vyjde,velmi si to zelam a verim tomu 😉

groka
9. dec 2009

ozaj baby ani som vam nenapisala vcera mi pani sestricka volala o vysledky prisli dost skoro a su vsetky v poriadku 😉

lucialen
9. dec 2009

Medovniky napecene, teraz len cakam, kedy stvrdnu 😀

kkatkaa
9. dec 2009

ahojky groka a luci
groka to je super s tou skolkou su normalni? 😠 a drzim palce aby ti tvoje tusenie vyslo 😉 gratulujem k dobrym vysledkom
luci ty si sikulka, ale nemala by si cakat ci zmaknu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre