Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
11. dec 2009

to je dzou, hlavne, ked mam aj poradnu v pondelok, mal byt pri UZV a mam nas sbalit na svk...ale zase on ma narocnu pracu...tak mu to musim tolerovat, tiez uz koko nebol prec a zozaciatku jazdil stale....teraz uz dobre dva mesiace pracuje len tu v okoli...tak kaslem na to...idem to predychat.... 😀

dzou
11. dec 2009

jani tak predychavaj 😀 jeee a v pondelok ides na uzv to je super

janulka04
11. dec 2009

hej, dzou, idem...chcem vediet, ci to ma vajka...alebo nie 😀 😀
no, bris, experti, ti chlapi...a zehlit si to oni vedia... 😀 😀
idem, mm chce ist na FB farmarcit 😀 😀
este dojdem, ked pozbiera, poorie a posadi 😀 , dufam, ze tu nebudem sama 😀 😀 😀

dzou
11. dec 2009

ja tu budem jani 😉

lucialen
11. dec 2009

Jani a on nieje v mafiawars? 😀 Lebo moj je zase stale vo vojne 😀 Farmacenie ho nebavi, toho ma dost doma 😀

dzou
11. dec 2009

jaj to je hra? a ja ze co ide orat 😀 😀

dzou
11. dec 2009

akurat kukam jeden z mojich najoblubenejsich filmov marlie a ja 😵 ja o psoch a detoch 😵 krasa

brisilda
11. dec 2009

jeeje kocky aj mne to az teraz zaplo ze FB je facebook 😀 tiez mi bolo divne co teraz v decembri moze orat a sadit 😀 ja s vas odpadnem ja neviem co vas na tych hrach tak zaujima 😀 moj ma hru nainstalovanu v PC tiez o vojne a bojuje o 106 a maleho to tiez zaujalo

lucialen
11. dec 2009

Ja na FB hry nehravam, tie ma nebavia. Ja som vzdy hravala Sims 😀

brisilda
11. dec 2009

no mna vobec take blbosti nezaujimaju no maly dnes objavil nejaku hru na nete kde operuje ludi 😀 hroza a strach chudak pacient on mu normalne amputoval nohu v kolene 😒 tak som mu tu hru zadrhla 😀

xena1
11. dec 2009

jani tak vravis ze s dvojickami...celkom pohoda...baby su asi kludnejsie...inak minule som na nete len tak pozerala ako vlastne vyzeraju kociky pre dvojicky...to su riadne vozy 😀 no nic,idem nohami na zem... 😀
luci a ty si neskusala testnut v podstate si uz mala dostat,nie???

lucialen
11. dec 2009

Xeni ja som tiez 27DC, ja mam cykly tak 26 - 28 DC, takze do pondelka pockam, ci sa nestal zazrak 😀 Ale to je sanca tak 0,1%

kkatkaa
11. dec 2009

babule aj ja si inak myslim ze xena je nadejna tehulkaaaaaaaaaaaaa

kkatkaa
11. dec 2009

jani tak ti v pondelok drzim palce na utz aby si sa dozvedela co cakas
luci aj tebe budem drzat palce ved nevies co sa moze stat ake prekvapko
mna dnes zacalo boliet brucho ale ziadna slava tak predmrchovsky ☹

cheerlady
11. dec 2009

ahojte babule,co nove? 🙂 ja mam za sebou dalsi den blbec a este sa aj ucit musim na skusku v utorok 🙄 zajtra ocakavam rovnako blby a pozajtra tiez a potom uz je pondelok a 3D-tak som sa na neho tesila,no teraz mi je to nejak jedno,kedze s mm je to rovnako na figu ako aj bolo ☹

kkatkaa
11. dec 2009

ahoj cheerly no asi ani nic nove hlavne ziadne nove tehulky a 1 smutna sprava od sisky, teraz dalsia aj od teba a cakame na vysledky nadejnej groky a xeny
a je mi luto ze ty to mas stale s mm na draka, co ti to stale vyvadza ze ta tak trapi?

xena1
11. dec 2009

kati,tak sa to dobre pocuva.... 😀 cita 😀 ale neboj mna si mrcha najde.... 😝
luci drzim palceky....nech to vyjde....

kkatkaa
11. dec 2009

xeni urcite nie ja tomu verim si na dobrej ceste tak tomu ver aj ty 🙂 ok

cheerlady
11. dec 2009

ahoj kati,dakujem za zhrnutie 😉 no o siske,som tak narychlo citala.. 😔
tak groke a xene drzim palceky! 🙂
aale,nonstop hadky,ktore stale vyvolava on,mna uz to nebavi,nemam na to energiu sa stale za nieco dohadovat,uz som z toho unavena 😔
kati a ty ako sa mas,co nove v skole? 😀 za chvilu mate prazdky,tak si oddychnes 🙂

xena1
11. dec 2009

tak ja budem verit ze to vyjde tebe...lebo sebe co sa tohto tyka je naozaj problem....mozno tomu chvilu verim ked mi nic nie je ale ked ma pobolieva brucho a krize,hned to vnimam ako PMS asi cakam ze ked budem tehu nebudem citit ziadnu bolest...neviem...

janulka04
11. dec 2009

ahojte, hlasim sa spat, mna nejaka depka popadla, mi priso smutno za rodinou, tak som tu revala, mm ma musel ukludnovat, boozinku aj s tymito naladami posr...mi!!!
cheerly, chudatko...ty sa len nenervac, mysli na mrnuska, ja idem tiez v pondelok, ale len na obyc a mozno mi uz povie, baby, tu v Nemecku mi tak povedali, ze im zistili v 17tt, budem na teba mysliet
xeni, su to take tanky, tie kociky, ale zase aka machrovinka, vozit si dve, hec! 😀 ja som vzdy chodila horenos, ze co vy s tym jednym, ja mam dve 😝 😝
bris, lucka, dzou, ja to tiez nemusim, to mm je hrac, on famarci, aj mafiu hra..a este cosi, ja som tiez hravala volakedy mafiu, ale kedze ako som vam uz pisala, stale som v kontakte s exom, on ju hra tiez a vyhlasil vojnu mm a zabil ho akoze...no pre mna hovadina, ale neviete si predstavit, ako to mm niesol a aka hadka z toho bola 😀 😀 😀 😀 , tak uz nehram

dzou
11. dec 2009

baulky moje akurat som dokukala marlieho fajne som si poplakala 😅
cheerly joooj tak ma to vzdycky zaboli ked napises ze sa hadate s mm 😒 ☹

janulka04
11. dec 2009

akoze, ja sem vzdy dojdem, a vy zdrhente??? 😠 😠 😠 😀 😀 😀

xena1
11. dec 2009

jani to musi byt sila popisit sa dvoma malymi uzlikmi ,inak niektore tie kociky boli pekne...chcem sa ta este opytat kym si zistila ze si tehu ake si mala priznaky?citila si brusko,krize a tak?viem kazda sme ina,ale no nespytaj sa ked katuska an man stavila... 😀

dzou
11. dec 2009

ja som tu 😉

janulka04
11. dec 2009

ja som nevedela, ze som tehu do nejakeho 8tt, mala som normalne mrchu...aj som zo zaciatku fajcila, malo, ale fajcila a zrazu ma z cigariet napinalo a ked som si zapalila, tak ziadna chut, tak som ich zahodila...a na druhy den som si robia testik a bolo to tam...a ze su dvojky, mi povedal doki v nejakom 15tt, dovtedy tam videl len jedno 😀 😀

cheerlady
11. dec 2009

ja som tiez hrala chvilu farmu a potom este akvarko,ale ma to bavilo vzdy len chvilu 😝
jani aj ja budem na teba mysliet,o kolkej ides?ja som na deviatu.
dzou no najhorsie je,ze ked sme teraz u nasich,tak mm sa neovlada a hada sa aj pred nimi a potom ja zase od nich pocuvam dohovaracky a stale mam vysluchy preco hento a toto a nasi su potom z toho na nervy a ja este viac 🙄 a mm si len odide prec a ma svaty pokoj,ale ja sa len tak zobrat prec nemozem,lebo su to moji rodicia a vsetko by ma aj tak pockalo,ked by som sa vratila 😖 no co uz,snad sa casom ukludni,ked uz bude dom dokonceny,za tyzden by sme sa mali stahovat..

kkatkaa
11. dec 2009

vdaka cheerly za opytanie to vies si asi predstavit ze meliem z posledneho a na prazky cakam ako na spasenie uz sa fakt tesim, ale ono to aj tak rychlo ubehne ☹
fakt ma moc mrzi ze ti to mm robi teraz take tazke ked by ta prave mal na rukach nosit a ofukovat, verim ze ta to unavuje a hlavne ti to neprospieva, ale ak si dobre pamatam to ti robi uz dlhsie vsak? nezistila si alebo ta nenapadlo nic, co by mohla byt pricina?kedy to asi zacalo, preco, ake situacie to vyvolavaju? nechcem ti moc do toho vrtat, lebo ti to urcite nie je prijemne, ja len ze ma to mrzi a myslim na teba a zelam vam, aby ste si to co najskor vyriesili a boli v pohode 😵

xeni diky ze na mna budes mysliet, kiez by som ta nesklamala 😀

janulka to su tie hormoniky a ta predvianocna nalada, neboj to prejde
😀 😀 😀 ta vojna medzi tvojim ex a sucasnym

kkatkaa
11. dec 2009

janul ale xena asi myslela toto tehotenstvo 😉
jasne xeni si moj kon 😀

dzou
11. dec 2009

jan i az teraz som citala ten prispevok vyssie 😀 ze ho zabil 😀 😀
cheerly no aj ja ti moc zelam aby sa to ukludnilo ked uz sa budete stahovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre