Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
11. dec 2009

dzou take reci profakov mam najradsej - mne jedna profka na gympli tvrdila,ze ake budem mat hrozne problemy s matikou,ze budem rada,ked neskor prelezem a ja som pritom bola jednotarka,len u nej som pochytala aj 3-ky,este aj sesternice som doucovala,no a potom odisla a hned som mala spat jednotky,tak ju by som tiez rada stretla a ukazala jej vyvedcka 😀

janulka04
11. dec 2009

neviem, ci tatovi strykovia boli jedno, ci dvoj vajecni....netusim....
myslela som si, ze postup vies... 😀 , no, ja som rada, ze cakame jedno 😀 😀

dzou
11. dec 2009

hej on potom nastastie odisiel po 1.rocniku ale potom mi tu anglimu tak zhnusil ze ja som sa ju uz ani nechcela ucit potom som mala tak 3-jky obcas 2-jky... aj som mame tvrdila ze ja sa anglictinu nikduy ucit nebudem a ze ju NIKDY nebudem potrebovat 😀 😀 😀 😀 no na tomto je presne vidiet ze clovek mieni zivot meni 😅 😀

janulka04
11. dec 2009

aj ja som mala problemy s matikou...ledva mi dal na strednej 4, to som sa dusovala, ze poctom sa budem vyhybat a ja robila veducu v obchode a objednavky a trzby 😀 , by ho porazilo, chudaka 😀 😀

dzou
11. dec 2009

sice sa hovori ze panboh meni ale ja som ateista takze som si to zmenila 😅

lucialen
11. dec 2009

Ja som bola tiez debil z angliny a nakoniec ju ucim 😀

janulka04
11. dec 2009

lucka 😀 😀 😀

lucialen
11. dec 2009

Ja som myslela, ze jednovajecne su dedicne 😅

dzou
11. dec 2009

luci inac co si si pisala so samoiu v grafoch tak to je ta babula co mi pisala co byva v UK to o nej som pisala ze podla bt aj ovu testov ovu mala ale nakoniec jej zistili ze neovuluje

xena1
11. dec 2009

cheerlady aj ked som sa uz rozlucila neda mi nenapisat ti...je super ze sa nevzdavas...ja ti drzim palce nech ti ten boj stoji zato...este ma napadlo ,pises ze predtym bolo ok,mam pocit z toho ze mu pravdepodobne nie je prijemne byvat s rodicmi...a nevie ako to povedat,tak ´to prejavuje takymto spravanim...nepoznam vasu situaciu to len dedukujem...mozno ty to tak nevnimas lebo si vo svojom...skus aj takto nad tym pouvazovat a ak s ada,hlavne sa o vsetko porozpravajte...komunikacia je zaklad....prajem ti stasticko....

a teraz uz naozaj dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

lucialen
11. dec 2009

Hej Dzou? No je to nejaka haluz, ja tiez neviem, co si mam mysliet 😒

dzou
11. dec 2009

luci tusim hej jednovajecne su dedicne ale nie som si ista... a teda dvojvajcene to je len ako nahoda?teda tak ako u xeny ze ma 2 folikuly?

janulka04
11. dec 2009

luci, ja neviem, mne je to teraz aj fuk, hlavne, ze su 😉 😀

lucialen
11. dec 2009

Dobruuu Xeni 🙂

dzou
11. dec 2009

no sak jasne jani 😉

janulka04
11. dec 2009

moze byt, lebo ja som pred tehu rok snazilkovala a nic...a predtym som brala HA, to mi aj doki povedal, ze dva foliky mohli byt kvoli tomu...hlavne, ze sme ich stihli 😉 😀

kkatkaa
11. dec 2009

dzou aha no vidis aka si dobra ze si dokazala opak 🙂

dzou
11. dec 2009

jani no peskne ste och stihli 😉 a to az rok si mala pozostatky z HAK?

dzou
11. dec 2009

noo kati ale este stale ta anglina je taka noooo mohla by byt aj lepsia 😉 hlavne casy mi robia problem ale to nevadi hlavne ze sa uz viem normalne dorozumiet a aj po telefone to bol velky problem 😅

janulka04
11. dec 2009

co ja viem, ja som ten rok mala divne aj cykly..asi satelo davalo do poriadku po tych hormonoch...len mi vtedy doki povedal, ze je bezne, ze zeny po vysadeni HAK mavaju dvojky...
dzou, ja mam vselijake pozostatky 😀 😀 😀

lucialen
11. dec 2009

Kati, tak to by som ta mohla prist zastupit 😉 😀 Mna uz nebavi toto vysedavanie, potrebujem vzruso a to v skole urcite bolo 😀

kkatkaa
11. dec 2009

aha luci a co by si chcela ist ucit a kam?

tak cheerly drzim palce prajem pevne nervy vela pokoja 🙂

lucialen
11. dec 2009

Kati, uplne hore som pisala 😉

kkatkaa
11. dec 2009

jasne dzou proste mas taku survival english 😉 a to je dolezite

luci keby sa to dalo tak sa s tebou hned dohodnem na tom zastupeni, bez vahania. si pis, ze to je vzruso a ziadny den nie je rovnaky - len teraz neviem, ci je to dobre alebo zle 🙂

dzou
11. dec 2009

baby inac je mozne ze aj okolo ovulky mam citlive prsia? 😕

kkatkaa
11. dec 2009

luci som si uz vsimla diky

dzou asi je to mozne lebo ja to tak mavam skoro kazdy mesiac

dzou
11. dec 2009

jaj hej no ja prvy krat vacsinou az po ovu no sak furt sa to meni uz ma z toho slahne 🙄

janulka04
11. dec 2009

babule, idem spat, mm uz ma volal, ze sa "tesi "😀 😀 😀

kkatkaa
11. dec 2009

jasne janul tak to bez ved aj ja uz asi pojdem tak dobru nocku

lucialen
11. dec 2009

Ja pozeram na hodiny a stale nieje 22.00h a az teraz som si uvedomila, ze zastali, blba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre