Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
12. dec 2009

jaj no tak za sa rychlo vyliec ty chudatko.... a inac nechces ist k dr ze byvas casto chora? ved to je uz asi 3alebo 3 x za posledne mesiace

janulka04
12. dec 2009

ahojte, groka supla som ti tie fotky krajinky, tak rychlo kukni, mazem za chvilku...
niesu tam ale vidiet Alpy, lebo v pozadi hmla sada, ci co to je...ale proste nevidno "za roh", tak Alpy, az bude jasno 😉

dzou
12. dec 2009

jani naaaaaaaaaaaaaaaaadheraaaa tu poslednu fotku by si mohla vytacit aj ako pohladnicu ja taaaaaaak zboznujem byvat tu a nie v tej zasmradnutej BA 😵 my sice nemame sneh ale tiez sa to da 😉

janulka04
12. dec 2009

diiik, dzou 😉
ale skoda, ze tie Alpy nevidno...to je len taka ceresnicka....mas pocit, ze sa tycia az k nebesiam...a vidis skaly, hore haldy snehu a jeden spic prekryva druhy...to je len krasa..ved pockajte do jari...potom vyfotim 😀 😀
ale aj to je pekne, ze vsade zelene, len hore na Spitzingsee vidno sneh a tu dole uz maj 😀 😵

dzou
12. dec 2009

no musi to bt nadhera my byvame blizko asi jedineho narodneho parku v UK 😀 tak tiez mame pekne
no nic padam ja do obchodu a na postu lebo za chvilu zatvoria 😅

janulka04
12. dec 2009

ja milujem krajinky....takze verim, ze aj u vas je prenadherne...groka nikde, idem ja het,najprv zmazem

groka
12. dec 2009

janul uz som kukla

dzou no co si spomynam,mavam casto anginu,naposledy ma bolela ta hlava,inak akurat sople,ale ze by to bola nejaka chorba,nie,toto co mam teraz je choroba,chripka ako usita,proste som to dostala a aj viem kde,v robote...

ja mam velke mandle od malicka,to je moj problem a zapal pluc som maval od 2 rokoch pravidelne,naposledy v 17 rokoch obojstranny,ale anginy na dennom poriadku,no keby som si dala vytiahnut mandel,bude to este horsie,a potom by som len zacinala byt chora,takze v celku,ja som v poriadku,toto som mavala takeho stavy ked som bola slobodna a bezdetna,na to mi lekari hovorili,ze po porode sa to vsetko zmeni,pravda bola taka,ze zapal plus ci zapal priedusiek ustupil a mozem tvrdit,ze moja imunita stupla,lebo pred tym ja som byvala chora kazdy mesiac

groka
12. dec 2009

janulka je to krasne,ja sa tesim z vas,ze mate sneh

janulka04
12. dec 2009

dakujem, chudatko, groka...tak to mas teda pech, ze si stale chora...na mna liezlo nieco na zaciatku tehu a odvtedy klop klop klop nic...
no idem sa ja natiahnut, mne krom lenivosti nic ine nieje 😀 😀
a ty sa daj do poriadku, groka... 😉 😵

groka
12. dec 2009

a babule inak ved kazda vieme,ze chripka je vsade,takze nie je sa co cudovat...

sharmana
12. dec 2009

groka chripka je svina, ja ju síce nechytávam, skôr tú angínu, ale ked ma raz za pár rokov chytí, tak to len ležat... a aj ty by si mala ležat, aby si nechytila ten zápal plúc, lebo mat chrípku a aj zápal plúc naraz je životu nebezpečné 😒

sharmana
12. dec 2009

cheer. ja som ani nemyslela, že boli v tomto rovnakí, len že ma tiež za všetko kritizoval a narozdiel teda od tvojho mm, bol ešte aj nezodpovedný a nič nerobil poriadne, len vymýšlal kraviny...

no môj mm by mi teraz ked som tehotná v živote nevyčítal, že nič nerobím... práveže naopak, stále sa pýta ako sa cítim... a aj teraz maká a ja mu pomáham naozaj minimálne... jediné čo robím, je že varím, periem a ked sa dá upratujem... ale prerábka bohužial, ved my tehotné nemôžeme nič ťažké nosiť.. toto by som nezniesla.. dúfam že si mu to aj riadne vytmavila, ked ti takéto niečo vytkol, nesmieš sa nechať 😉

kkatkaa
12. dec 2009

ahojte babulky co nove? xeni ako?
groka chudatko tak ti prajem skore uzdravenie nech mozes zarabat peniazky
aj ja som bola uz tento rok chora v polke novembra zatial sa drzim klop klop a potom mi aj meskala ms ako si spominala ty groka

co inak porabate zienky?

sharmana
12. dec 2009

ahoj katka, ja som práve dojedla a pôjdem potom držať vysávač ked bude mm zase vrtat 😀 ale dnes som inak nejaká slabá, prišlo mi aj zle, asi mám nízky tlak alebo čo 😒

kkatkaa
12. dec 2009

ahoj sharmi tak si davaj pozor
inak mne je tiez dnes totalne na prd - boli ma hlava a zaludok mam ako na vode, mam zlu naladu - krasny pms, boli aj brucho takze mam naladu pod psa a nic sa mi nechce robit

my este stale u nasich kedze so stahovanim sa to skomplikovalo a sere ma tu hlavne to ze tu sa vsetci tvaria, ze do vianoc je este minimalne pol roka a co nejake pecenie alebo zdobenie a tak no na nervy potom tu zacne matka stresovat ze nic nestiha 😠

sharmana
12. dec 2009

a staviate dom katka alebo do bytíku sa budete stahovat? nejako nemám prehlad..

groka
12. dec 2009

baby a viete co je cudne?ze pri chripke ma clovek aj sople a kasel a ja nic,len teploty a na vracanie mi je,kurnava,keby som tak vedela co mi je

groka
12. dec 2009

a minuly rok som mala tiez chripku,ale aj kasel....a bolest hlavy,inak mozem povedat ze teraz mi neni az tak zle,akurat tocaky a na vracanie,ale tak by som isla spat,no bojim vecera ze sa mi zhorsi v robote

baby plakala by som...prave teraz,som z toho nestastna,strasne si prajem aby som bola zajtra uz fit

groka
12. dec 2009

babule opustam vas,idem sa obliekat a do roboty

dnes uz nepridem,ale zajtra pobede

sharmana
12. dec 2009

groka. držím palce nech sa čo najskôr vyliečiš 🙂

dzou
12. dec 2009

groka no ja som to skor myslela tak ze ci by si nechcela ist k imunologovi ze ci nebude problem v tom ale ako chapem ta ja ked som bola mladsia som stale mala anginy kazde 3 mesiace tak ked som mala 18(inac tyzden pred 18-tymi narodeninami) mi trhali mandle... a odvtedy mam pokoj aj mm trhali to sme uz boli spolu ste mali vidiet ako umieral 😀 a v nemocke podpisla reverz ze ide domov ze on tam tie ich sracky zrat nebude 😀
no a teraz ked som chora citim ze mi to ide na priedusky ale vzdy pijem cajiky(tu mam zasoby asi na 3 roky kdyby neco 😀 )a mm ma pokoj uplne to on ked ochorel alebo celkovo tu v UK ked sme boli chori VZDY vtedy ked nietko z jeho kolegov bol doma na svk a sa vratil vacsinou chory(z letiska klimy neviem z coho) a mm to chytil a potom ja od neho ale ja to mam vzdy horsie ako on... a teraz ked uz skoro vsetci isli domov na stalo a mm s nimi nepracuje tak sme ovela ovela zdravsi 😉 klop klop klop normalne by som uz asi aj mala nejaku chripajzniu za sebou ale zatial nic no teraz co bol mm stahovat segru tak svagor je chory tak dufam, ze to mm nechyti od neho ale tak ladujem do neho tie vitaminy na spermijky a vlastne je to aj C-cko a zinok tak snad to nejako zaberie a inak aj musim povedat ze my celkovo multivit. sme jedli uz davno predtym ako take klasicke a tiez to pomahalo a boli sme ovela menej chory...
no nic idem nieco robit ak sa este mm nevrati a budem mat cas tak kuknem ak pride asi sa budeme kropackovat sak ovula sa bliiiiiiiiiziiiiiiiiii 😀

tea333
12. dec 2009

Ahoj babule,
ja teraz nemeram lebo nestiham a spim uplne inak a este aj u kamosky som bola cez noc 😕
anovulak to asi nebol lebo naposledy teplota stupala, no uvidime zajtra rano co sa to tam objavi 🙂
inak sa musim ucit a tak, takze sem teraz nemozem tolko chodit 😒

janulka04
12. dec 2009

ahojte, babulky, trosku som sem este nakukla...
groka, babiúla, ty sa setri, prosim ta, taketo prechodenie chorob, vsetko sada na srdiecko....radsej ozeliet pracu, zdravie je prednejsie 😉
sharmi, ja som dnes tiez ko, asi tlak, zato brucho mi potapac natahuje, ako sa da 😀
pozeram si Charlie a fabrika na cokoladu a relaxujem...som robila len vajcove kolienka a dovi dopo, ved kto ma stale varit, ne? 😀
ale mm este isiel za kamaratom pre nejake naradie a potom ideme do obchodu a upeciem jablckovy mrezovnik, mnaaam...som mu slubila, ze aj na cestu mu dam, ked sa vcera tak "tesil" 😀 😀
nadi, som rada, ze si sa tu zastavila....sice len na skok...ale potesi..
tei, ako sa ma macicka?
kati, nic si z toho nerob, ja posledne dvoje Vianoce nejak nemam tu naladicku spravnu, chybala mi atmosfera, no hadam buduci rok uz budu ako maju byt 😉 😵

sharmana
12. dec 2009

ahoj jani, tak malé ta natahuje? to je zlaté... ja som dnes tiež niečo cítila, už sa z toho niekedy smejem,ale to moje je taký spachtos a mám pocit, že má určitý režim, vždy niečo cítim doobeda, potom tak okolo obeda a navečer 🙂 v noci ešte nie, ale už sa teším na kopance, veeelmi... dnes som začala na takú vianočnú pesničku tancovat, akože hýbala som sa len jemne z boka na bok a hovorím mm, že idem malého pohojdať... mm sa tak smial 🙂

lucialen
12. dec 2009

Aj ja som na skok, idem robit nejaku parizsku tortu, taku nepecenu s piskotami. Zacinaju ma jemne pobolievat krize a asi aj brucho, takze mrcha je za dverami a pondelok letim k dokimu 🙂

sharmana
12. dec 2009

no práve môj mm roztavil vrták, takže super, a to má hiltku vrtačku z požičovne, takže dnes už nedokončí čo začal, bude to musieť kúpit a ešte aj v pondelok zaplatit o deň požičovného naviac... do prčíc... a tak sa nám to darilo, už sme mali skoro hotovú konštrukciu na znížený plafon... toto sa nam muselo stat akurát pred finišom 😠

sharmana
12. dec 2009

no teda luci, tak parížsku tortu.. čo by som ja dala za to, keby som mohla niečo vôbec piecť.... dnes máme úplne zapratanú kuchyňu 😀
babule Vianoce za dverami.. to je sila... ale nemám velmi Vianočnú náladu.. dúfam že to príde, ked zmizneme z Blavy na sviatky preč.. potrebujem zmeniť vzduch 🙂

dzou
12. dec 2009

ahojte no ja este na skok mm uz mam na ceste domov konecneeeeeeee uz sa aj tesim na nho 😀
ja mam na dnes uz hotovo 😉
no ja uz doma mam taku vianocnu atmosku dnes som aj balila mm darceky kedze nie je doma aspom nemohol spehovat 😀
sharmi a to mate pozicane naradie? my mame vsetko svoje nastastie ako mm postupne kupoval lebo on furt daco majstruje 😉

sharmana
12. dec 2009

dzou. vela vecí máme kúpených, máme aj vrtačku, ale potrebovali sme do panela riadnu a potom mm ešte rezal panely a tá vecička stojí okolo 800 eur, takže to sme nekupovali, niektoré veci už v živote robit nebudeme ako to búranie priečky v kupelke, takže to sa neoplatí kupovat... jasné, hiltka by sa hodila, ale tá je tiež riadne drahá... bohužial sme boli odkázaní na požičovnu..

lucialen
12. dec 2009

Sharmi, ta torta je nepecena 😀 Ale uz vidim, ako zajtra poleti do kosa 😀 Mrcha uz je tu vo velkom, zase nemam nijake bolesti 😉 a volali mi kamoski, ze mame babsku jazdu, tak idem 😵 Aspon trochu poklebetime 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre