Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
14. dec 2009

bris, janulka moc sa s vami teskam... 😉

janulka04
14. dec 2009

tak gratuujem, cheerly... 🙂 😉

janulka04
14. dec 2009

jee, a normal, ti cheer zavidim, ale v dobrom, ze uz ho mozes aj po mene volat, drobceka..a aky si mala pocit z toho UZV?

motylek17
14. dec 2009

cherly prepac, ja som si ta zmylila s bris... ☹ to malo byt tym padom na teba 🙂

brisilda
14. dec 2009

no kocky mna to caka zajtra 😀 dnes som bola zehlit a v tom zazvonil zvoncek a postarka mi priniesla tu hojdacku 😉 takze som ju skladala a vytesovala sa neni sice pekna podla mojho vkusu ale prakticka na skladovanie 😀 co uz 😒 ked to co je prakticke nemoze byt zaroven aj pekne 😀 no vzhladom na to ze casto cestujeme som tentokrat zvolila tuto variantu
cherlady tak to mas super ze to bude chlapcek 😉 hlavne aby bol zdravucky a tatino sa isto naramne teraz vytesuje co? 😀
jani skoda ze male je hanblive to zvyknu byt chalani 😀 dievcata su v tomto smere priam ukazkove 😀

janulka04
14. dec 2009

😀 ahoj, bris, no dufam..mne sa male ukazali az v 7.mesiaci, takze by som sa na to nespoliehala...a aj to bolo iste, ze bude dievca, len u jednej 😀
tak uz dorazila, viem si predstavit..mne maju prist tehu rifle, som si cez net z H&M-ka objednala...tak cakam
a drzim palceky na zajtra

brisilda
14. dec 2009

jani no mna hlavne zaujima ci je vsetko OK 😉 na pohlavi nezalezi v nasej ronine maju stale bud 2 ch alebo 2 dievcata az tretie je ine 😀 takze je 80% sanca na chlapceka 😉 no kebyze mame parik bolo by to take zlate mala slecna by uz mala velkeho ochrancu 😀 brasku

brisilda
14. dec 2009

motylek inak neni pravda, ze mozem spat kedy sa mi zachce 😒 jedine tak mam narok na oddych a vychutnat si chvilku za netom alebo pri TV a popijat bezkofeinovu kavicku 😀 dnes si idem mrknut jeden sterilizator od mothercare 😉 tak som zvedava vyzera ako ufo zaujal ma dizajnom 😉

janulka04
14. dec 2009

no, bris, u nas maju vsetci prvu dceru a potom chlapca...nikto nema tri deti, iba sesterka a ta ma tiez dievca, chlapca a tretie chlapca.takze, ja mne sa dvojicky rataju, ako jedno...dievca a druhe MUSI byt chlapec 😀 😀 😀
inac, baby, viete, ake divadlo tam ten nas Copperfield stvaral?
mrnus si pekne oddychoval, normalne lezkal, pokojne....a doki sa pomaly priblizoval, blizsie a blizsie....a v sekunde, ked uz mohol aj vidiet, co to tam ma...male zmizlo...DOSLOVA...sme nachapavo pozerali, ja na lekara a on na mna...a urobil to este raz, proste v sekunde sa premiestnil...to je darebak, co? 😀 😀 😀

janulka04
14. dec 2009

gate dosliiiii, idem ich pozriet a nastvat sa popripade 😀

janulka04
14. dec 2009

tak je to uplne ok, baby...mne az rit stiahlo, lebo som si odklikla velkost 38 a to som sice mala pred tehu, ale akoze moj obvod sedu 104cm...nooo a neuverite, mne su akurat a su uplne super matros, riflovina, ale akoby taka zamatova aj ten pas cez brusko...juuuj, ani som ich nechcela vyzliect a su super trendy, taky trosku zuzeny strih a seda farba...normalne sa tesim jak mala, tak sorry, ze vam tu o riflach ody vypisujem 😀 😀

brisilda
14. dec 2009

janka no co cakas chalanisko male uz teraz rado hraje skrivacku 😀 zvykaj si 😉

brisilda
14. dec 2009

janka hod foto 🙂 az sa pokochame spolu s tebou a inak tvoju radost si viem predstavit ja sa tesim s kazdej malickosti co kupim 😀

cheerlady
14. dec 2009

dakujem 🙂 no jasnacka,hlavne aby bol drobec zdravy 😵 tatino sa vytesuje,aj ked on asi do poslednej chvile cakal,ze to bude dievcatko,ale ja som tusila chalana,tak som ho na to pripravovala 😀 najprv to bol trosku sok,ale uz som si zvykla 😀 konecne mozem ist nieco kupit bez toho,aby som rozmyslala,ci sa to hodi aj pre dievca aj pre chlapca 😀

jani super,ze je vsetko ok 😉

motylek17
14. dec 2009

jani to sme rady, ze su ti ok...

janulka04
14. dec 2009

oki, bris, dam...ale bez mojho kombajnu...ale slubujem, ze raz bude aj s nim, ked zase budem brusko fotit, dobre?
cheerly a co meno...hm?
😕

cheerlady
14. dec 2009

jani no to meno bude este zaujimave,lebo pre chlapca som nevymyslala 😲 a chlapcenskych sa mi ani vela nepaci,tak som zvedava ako to nakoniec dopadne,mm dnes povedal,ze by mohol byt Timotej,no to sa nam absolutne nehodi k priezvisku 🙄 takze musim najst krajsie,aby na to zabudol 😀

janulka04
14. dec 2009

s chlapom mojim, to ja ani nebudem debatovat...on si stoji naVeronike, normane sa skoro nas..., ze ju nechcem dat 😀 a pre chlapca chce Michal po svojom tatovi, alebo Jacob....No nejdes z tej vody? JA MU DAM!!! a na moje len kukal, ze hahahaha, ze strasna sranda 😠 😠 😠 , vidim to tak, ze nebude pri porode 😀 😀 😀

cheerlady
14. dec 2009

som uz dala fotky,tak mrknite,ci to vyzera na chalana-je tam nejaky "vybezok",no ja neviem 😖

janulka04
14. dec 2009

jeee, cheeerly, to ti je krasa...ako je to vsetko vidno...i ked pohlavie tam ja osobne nevidim 😀

cheerlady
14. dec 2009

no je to trosku horsia kvalita,lebo som to musela odfotit z fotky fotakom,ale jak su nohy,tak v strede su take male vajka a nad nimi taky "vybezok" a to by mal byt pipik 😀 len neviem po kom je,ked je taky maly 😅 😀 😀 😀 ale zas stale je to len utz a to vlnenie nezobrazuje uplne presne 🙂

janulka04
14. dec 2009

cheerly 😀 😀 , ved on dorastie, neboooj 😀 😀 😀 😀 😀

cheerlady
14. dec 2009

jani to dufam! 😀 😀 😀

janulka04
14. dec 2009

esteze my take problemy nemame, ci nam to vyrastie, ci nie... 😀
😀
si v praci?mm bol s tebou?

cheerlady
14. dec 2009

nie,do stredy som este doma-od tej choroby z minuleho tyzdna.za hodinku idem na kontrolu k obvodakovi a aj ked by ma este nechal doma,musim ist uz do roboty,lebo kolega je tam sam a takto pred vianocami.. 😒 mala by som sa ucit na zajtrajsiu skusku,ale mam myslienky niekde uplne inde 😀 ano,mm bol so mnou,sak on na to cakal jak male dieta 😀

cheerlady
14. dec 2009

stale kukam na tu fotku s pohlavim a uz si pripadam jak uchyl! 😀 😀 😀

janulka04
14. dec 2009

neboj, cheerly, ved este sa toho nakukas live, ked budes plienky menit 😉 😀
no mas to perne, aj do prace a aj skolu, tak drzim palce....skusku mas zajtra?

cheerlady
14. dec 2009

hej,zajtra vecer,ale este som videla len 4kapitoly z 10,takze vecer budem biflit 😝

miskahryzka8
14. dec 2009

caute kocky 🙂 , normalne ste mi chybali 😵 , tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, mrska bola mila a pockala aspon do nedele do rana, ale aj tak som bola uplne rozbita, z nej a zo zumba vikendu som este isla vecer zumbovat do astry, aj som babam povedala, ze budeme mat zumba balet 😀, ale bola plna telocvicna a to je taka uzasna energia z kociek, ze sme od tretej pesnicky uz isli rychlo 😀, inak som spala u maminy v meste, lebo astra je desat minut od nas 🙂
Dnes mi je tak nejak smutno, to sme mali pol roka co sa nedari..., uplne som vedela, ze mrcha pride ale uplne som tak dufala, ze nie 🙂, plus sa neviem zbavit tych osem kil navyse, je to tak strasne nespravodlive, lebo inak sa citim bez cig skvelo a mam najlepsiu kondicku na svete!!!! Aj som chcela zase zacat fajcit, som cez vikend skusila cigu - 4 krat, ale zvladla som len par krat potiahnut, mne to uz vobec nechuti 😠.
Plus, ja sa asi nehodim na rodinny zivot ☹ ☹ ☹ ☹ , ja som jedinacik a mam len maminu a super babku osemdesiat rocnu a uplne zlatu 🙂 , no ale teraz ako byvam s poloviciakom, vsetci riesia vianoce tak inak, ja som do nasej obyvacky dala malinky stromcek, vianocne sviecky, a par ozdobok, je to strasne mile a tak akurat a u tety dole su sam venceky, gulicky, anjelickovia, mrazikovia, proste je toho moc, plus kazdy riesi co chceme a chcem na vianoce a podla mna to je o geste a prekvapku, aj ked nie sme teda uz mali 🙂, a ja furt musim riesit, ze co chcem od poloviciakovej mamin, poloviciakovho braska, jeho zeny a nemozem povedat, ze nic, plus tak som teda poloviciakovej mamine povedala, ze chcem knizku, mam rada twilight sagu od stephanie meyersovej a ona ma teraz aj knihu hostitel, kt. stoji cca 20 eur, proste podla mna to staci a ona furt, co chcem este a ja nic nechcem a nevie to pochopit, ved to sa nerata cenou alebo co, tu knizku chcem, urobi mi radost, nepotrebujem nic viac...
plus haluz najvacsia, poloviciak miluje taku tu urcitu slobodu vo vztahu ja tiez, mne sa na nom paci, ze ma svoje konicky a beha kade tade a ja som taka ista a mi to toleruje a on si na ten nas spolocny zivot zvykol uplne v pohode, je mily zlaty, vsetko... no a dnes mi "vycital", ze on mi cez vikend volal 3 krat a ja jemu nie 😕 😕 , no chapete!!!!! A to na mna cakal 30 rokov 🙂 , dovtedy mal najdlhsi vztah tak 3 mesiace a mne sa na nom paci, ze je "drsnak" 😀 a mozem mat svoju slobodu, ale cim viac teraz ako spolu byvame niekam lietam, tak miesto aby sa tesil, ze ma volno, tak tusim ani nie 😕 a pri tom on mal tiez svoj program!!!! Ja neviem, co ked nie som vhodna na rodinny zivot 😒 , juuuj musela som sa vykecat, ma depku ☹ ☹ ☹

brisilda
14. dec 2009

cherlady tak to je jesny chalan 😀 dievcatko by naisto taky vybezok nemalo 😀 😀 😀 a schovat sa to uz neschova no mozes este dufat, zo to je pupocna snura 😉 daj muzickovy este nadej 😉
janka super rifliky ja uz som hodila aj foto sterilizatora 😀 je uzasny uz aj odskusany este ho odfotim v realnej podobe no velmi sa mi paci dizajnovo 😉 je iny ako ostatne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre