Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
17. dec 2009

Este som nechcela odoslat do riti 😠
Miska a aj ked ti ovu testy ukazuju krasne dve ciarky, tak to neznamena, ze ovu nastane 😉 A tiez sa moze stat ze folik praskne ale je prazdny 😉 Ja sa teda BT velmi nemozem riadit, lebo moje telo je nejake divne 😀

janulka04
17. dec 2009

ahoj, luci, uz sa nam to krati a mm mame doma!!! mne pride uz zajtra velmi neskoro v noci, baby, taky je zlaty, ako vola x-krat denne, ze mu chybam... 😵

motylek17
17. dec 2009

babulky buduci urotorok by mala dorazit....

motylek17
17. dec 2009

groka citala som co sa ti stalo... moc ma to mrzi... ale nie si jedina komu sa taketo nieco stalo, teda okrem tych policajtov, kedze sa na to neprislo... v tomto zhone je clovek osprosteny a nevsima si urcite veci... ale je nechutne od toho sbs-kara ako sa zachoval... idiot... 😠

janulka04
17. dec 2009

no, dufam, maji, ze nedorazi... ☹

lucialen
17. dec 2009

Motylek, odomna uz ma tvoja zakaz dorazenia 😠 To by od nej fakt nebolo pekne pred vianocami 😒
Jani, ved aj moj vola kazdy den, ako mu chybam, on sa vzdy tesi domov, ale potom je smutny ze tam nie som a ked tam som, tak sa hadame 😀

motylek17
17. dec 2009

zacina ma pobolievat podbrusko, podla mna pride... ale ako ja to uz akosi neriesim, boli by to krasne vianoce, ale tak zivot je uz taky....

motylek17
17. dec 2009

a navyse nemam ziadne priznaky... cize nic z toho tento mesiac....

janulka04
17. dec 2009

majka, zabudas mysiet pozitivne....
no, lucka...aki vedia byt mili...taaak sa tesme, ze sme to zvladli, mna bude cakat to balenie sa na SVK

lucialen
17. dec 2009

Maja a navyse je este skoro na priznaky 😉 A ani nemusis mat ziadne 😉

janulka04
17. dec 2009

maji, lucka ma pravdu, ja som toho mesiaca mala priznaky, ale na mrchu, preto som si aj kupila to megabalenie vloziek a este aj ked sme boli v tom nakupnom centre v Cechach, tak ma chytila taka krc...ze som bezala na WC...boli inac priserne, v celom komplexe len jeden zachod v MC Don., smradlavy a spinavy...fuuuj, ale mrcha sa nekonala 😵

motylek17
17. dec 2009

ved to nechame na osude... 🙂

janulka04
17. dec 2009

jasne, ja len, ze niekto vyciti, ze tehu je, ja napriklad nie 😀

motylek17
17. dec 2009

groka na siedmy DPO 😀
ako ja som zmierena s tym co bude...
jani kedy sa chystas na SVK?

janulka04
17. dec 2009

maji, mm zajtra neskoro v noci dorazi, v sobotu ideme na firemne posedenie, neviem preco je to doobeda od desiatej, ale aspon bude skor klud...
a potom uvidim, ze ako pracuje, dufam, ze uz nie...aby sme sa do 2.1. vratili, kedze 4.1 mam ten UZV velky

lucialen
17. dec 2009

Musim ist do mesta 😒 Vobec nie su posypane cesty, tak som zvedava, ako daleko sa dostanem

miskahryzka8
17. dec 2009

Ahojte, tak ja som vcera sa doma kurirovala, ale uz neobsedim 😀 , uz som v BA, vybavujem veci a dnes uz aj cvicim 😅
pekny grafik dzou 🙂
majuska, super, ze teplotka sa drzi 😵
tea drzim palce na skusku 🙂 , my uz vyzdobene mame 🙂
rhodos a sofia to ako zobrala? To sa da este nejako supnut saj na jeziska, napr. ze je kriza, tak jezisko nosi len cast darcekov a ostatne si treba podokupovat 😀 , ale nie, to ako zart 🙂 , tak napr. ze darceky nosi jezisko, ale ti co nas maju radi mozu aj sami kupit darceky 😉
motylek super grafik zatial 😵
luci a doki ti povedal, ze to preco? Inak som si aj myslela, ze ani teplota ani testy nie su spolahlive, ja uz ovu testy asi ani nebudem kupovat, mam pocit, ze proste otehotnenie je aj tak o tej spravnej konstelacii hviezd
🙂 , len teplotku pomeriam pred cakanou ovu a po...
janulka, luci to bude romanticke zvytanie sa 🙂
a co sa stalo groke, to som necitala 😕
motylek, ved zatial mas super grafik 😉
no ja ked som mala tehu pocity, nic z toho, tak ked ich nebudem mat, vtedy budem podla mna tehu 😀

majuska7979
17. dec 2009

no myskahryzka, neviem ako dlho sa udrzi 😠 ale ja jej len tak lahko nedam spadnut 😀

brisilda
17. dec 2009

misi to by si si musela cele precitat aby si pochopila jednanie SBS-kara ☹ groke sa nechtiac stalo, ze nezaplatila za rozky a acidko 😖 horsie ako keby ukradla milion je to hrozne co uz ☹ treba to hodit za hlavu
inak motylek este stale mas sancu nenechat nasu groku samu v auguste cize mrcha nech sa naopovazi prist !

lucialen
17. dec 2009

No veru, sa cudujem ze SBSkar nevolal aj markizu 😒
Miska, to to doki nevie preco, lebo hormony su ok 😅 Asi su to len lenive foliky. Ked som sa ho pytala,ze ci je to ok, ze lavy vajecnik uz tri mesiace nic neprodukuje, tak povedal, ze ok to nieje, ale ani nic vynimocne 😕 Tak hadam tabletky pomozu 🙂

motylek17
17. dec 2009

ako keby to teraz vyslo, tak mm by mal krasny darcek k tridsiatke, kedze aj on je augustovy... 😀

lucialen
17. dec 2009

Maji, tak to by bol krasny darcek 😵

motylek17
17. dec 2009

to hej... ale ved vieme, netreba sa spoliehat..... 😀
a ty ako???

lucialen
17. dec 2009

Ja ok Maji 🙂 Musim ist este na postu, lebo u nas na dedine, je tazko najst ju otvorenu 😀

motylek17
17. dec 2009

🙂

groka
17. dec 2009

ahojte baby

dnes sa necitim velmi dobre,trosku ma pobolievalo brusko na ms,ale len trosku,potom pichanie vlavo ,v pravo,dufam,ze sa to len maternica rozahuje

teraz som prisla domov z roboty,dala som si gulas,3 sladkosti a idem sa na hodinu vyvalit,lebo som strasne unavena,ked pride mm domov,ideme do mesta,uz len cakam kedy zadrichemem vecer,som kaput totizto a zajtra som v robote do 16:00 mna asi porazi 😠

dnes musim este utiret podalhu a upratat pradlo,umyt riady a este cosi,musim zapriahnut muza,ja nevladzem,prsia mam strasne bolestive....

nieco som precitala

motylelk ale ty mas ozaj pekny graf a hadice prinasaju stastie

ja uz ani nemeriam,zajtra alebo pozajtra rano spravim test posledny

motylek17
17. dec 2009

groka ty nase chudatko... ale neboj, vsetko prejde za 9 mesiacov 🙂

groka
17. dec 2009

motylek nie,nie som chudiatko,ja si to uzivam,ved nemam ani z polovice take stavy ako som mala s malym,j mi tak normalne,ta unava je taka ina a j sa tesim na nasleduuce mesiace 🙂

cheerlady
17. dec 2009

groka ja som mala tiez asi do nejakeho 9tt strasne nafuknute brucho a tvrde ako kamen 😨 a unavena som bola na zaciatku teda poriadne,nebola som schopna sa dokopat doma nieco spravit,ked uz som aj nieco isla robit,tak som si medzi tym dala 2,3slofikov 😅

janulka04
17. dec 2009

ahojte, tak dnes som sa povenovala mojim babam, boli sme na prechadzke, trosku sa vyblaznit v snehu...kedze lyze teraz nepripadaju do uvahy a kupila som mm rifle, taky pulover a dostala som k tomu od tej znacky aj pansku kozmetiku, tak som to zasila, aby to nahodou neobjavil, lebo on je ako maly, rad prekutrava 😀
ale sme si to s malymi uzili, aj sme vymrzli...teraz mi ide podbrusko prasknut, mam hrozne krce... ☹

ahoj cheerly, ako skuska? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre