Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
18. dec 2009

ahojte kocky nestiham znova citat dnes mam ubehany dnik tak len v rychlosti mi napiste co mate nove 😉 ja som si dnes vsimla ze moj 4 listok sa akosi stava popularnym 😀 😀 😀

brisilda
18. dec 2009

dzou tak teraz som sa s chuti zasmiala 😀 😀 😀 super vtip 😉 😀
majka kiez by teplota stupala hore a ty si nas krasne prekvapila na konci cyklu 😀
lucka mne bolo povedane ze akne mozu sposobovat aj problemi s crevami ☹ alebo s oblickami je dobre si dat vysetrit krv ja na tom budem trvat po porode inak kozna mi chcela dat nejake tabletky po ktorych nesmies otehotniet 8 mesiacov tak som sa na to vykaslala a chodila som len na injekcie ktore nepomohli u mna zaberalo solarko 😀

lucialen
18. dec 2009

Ahoj Bris 🙂 No ja som mala v lete pokoj s tym ksichtom, ale teraz sa to sere uz treti mesiac 😠 Mne tiez slnko pomahalo 😉 A z krvi ti ako zistia, ze mas nieco s crevami? 😒 Ja som si dala brat krv davnejsie koli tomuto, ale vsetko bolo ok 😒 Ved tiez som nechcela ist ku koznej, lebo to by som nemohla otehu a to radsej budem tehulka s vredmi na brade 😀

xena1
18. dec 2009

takze babulky,podozrenie na PCO...

brisilda
18. dec 2009

xena co je PCO???
lucka vraj sa to da zistt aspon co som citala o tom clanky musia sa robit nejake speci vysetrenia inak sa v tom nevyznam no problem s akne mam aj ja dokonca mam aj jazvy 😔

xena1
18. dec 2009

polycystické vaječníky....bris

sharmana
18. dec 2009

ahojte kočky, zdravím všetky tehulky aj snažilky....
sisa. prajem ti skoré uzdravenie, fyzické aj psychické a držím palčeky...
xeni. držím palce, aby sa ti to PCO nepotvrdilo...

dnes som bola na vianočnom večierku, som unavená, bolí ma chrbátik a ešte som aj nejaká nafučaná, netrávi mi dobre, tak sa idem vyvalit, zajtra rada popíšem.. papa a dobrú nocku..

sisa2
18. dec 2009

xeni, to mi je luto. ale da sa s tym otehu, mne sa to podarilo 2x 😉 i ked raz z toho neuspesne ... aj ti povedali, co dalej? HCG kleslo???

brisilda
18. dec 2009

fiha xeni tak to som netusila kedze som sa nastastie k tomu nedopracovala no verim ze sa to nepotvrdi a aj ked tak to date cim skor do poriadku a ako pise sisa da sa s tym otehotniet 😉 takze aspon nieco pozitivne 😉 hlavu hore

xena1
18. dec 2009

dakujem kocky...
zatial je to len podozrenie,podla hormonov v krvi...vezmem si v utorok vysledky na posudenie do iscare...
siska a bola si aj na laparke?

sisa2
18. dec 2009

xeni - nakoniec nie. uz som bola objednana, lenze sme zistili, ze som tehu. teraz ked som bola v nemocke, robili ju babe, co bola so mnou na izbe. potvrdili ti to aj z utz?

xena1
19. dec 2009

bre ranko,vecer som zaspala...sorry...zatial je to len konstatovanie z krvi,uvidime ako sa k tomu postavia v utorok v centre,napadlo ma ze co lekar to nazor,mozno to nakoniec ani tak nmeusi byt..ale ratam s tou horsou alternativou...aspon sa to zacalo riesit a budem vediet preco kazdy mesiac mrcha pride napriek vsetkemu..preto vzdy tvrdim ze zakladne vysetrenia by mal kazdy kto chce baby absolvovat na zaciatku,ak tam nieco je ,je zbytocne sa rok trapit..
luci,ako foliky???bola si na folikulometrii???
groka...testiky silneju???
dzou ako budete sviatkovat,v zahranici??

groka
19. dec 2009

Ahojte

xeni uz netestujem,dnes som este naposledy zmerala http://www.fertilityfriend.com/home/groka

dnes ma tak cudne boli picha brusko,neni to mrchovska bolest,jasne ze sa tam neico deje,len musim na seba bacha a nemozem prudke pohyby 😀

xena1
19. dec 2009

groka,tak teda gratulujem...nieco sa tam deje,takze citit to musis 😀 kedy ides k dokimu??

motylek17
19. dec 2009

dobre ranko ..... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30... uz klesam... zajtra-pozajtra mrchujem....

tea333
19. dec 2009

Bre ranko,

moj graf sa zasekol http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f
a este na takej divnej nizkej teplote 😒

tea333
19. dec 2009

tehulky chcem vidiet nove brucha v albumoch 😉
a nech su velke 😝 , uz ste dlho nedali fotecku

xena1
19. dec 2009

motylek...nebus smutna ....odporucam ti ak si to uz aj sama neabsolvovala,nejake vysetrenia,lebo takto sa budes nadejat kazdy mesiac este rok ako ja a nic..

lucialen
19. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Ja som dnes 8DC, zatial nemeriam, neviem, ci budem.
Xeni v pondelok idem, uz som zvedava, ci telo reaguje na tabletky 🙂 Xeni, dufam, ze to PCO ti nepotvrdia, no ak ano, aspon vies na com si, moze to byt dovod, preco sa ti aj z dvoch folikov nic neuchyti 😒 Ale som myslela ze pri PCO su problemy s ovulkou a ty nemas 😒 A krv ti brali koli stitnej a z toho to zistili? 😕
Maji, no klesa to, ale nic to zatial neznamena, az za dva dni to bude nieco znamenat 😉
Tea, no divne si sa zasekla 🙂

brisilda
19. dec 2009

dobre rano kocky drzim vam place u dokiho 😉 motylek no hadam sa este stane zazrak a teplota stupne 😉 zatial nerobme zaveri 🙂
tea zaujimavy graf hm.... cisty hadik
co sa tyka bruchha tak moje je tak velke ako mam sfotene v tom zltom svetry no vtedy bolo napraskane jedenim teraz je take nalacno 😀

xena1
19. dec 2009

luci,presne to aj mna zaraza,preto este cakam na podrobne vysetrenia v centre,lebo aj ovulku mam ako hrom..no mavam strasne slabu mrchu...ano krv mi brali na stitnu ale aj na vajecnikove hormony....
luci drzim ti palce nech su tam krasne foliky,by som ti aj moje pozicala...ale mas pravdu hlavne nech nam zistia kde je problem a riesia ho.....

dzou
19. dec 2009

aby ja na skok o 5 min mam byt u kadernicky 😅 rychlo hadzem grafik a potom priiiiidem kuknut http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

dzou
19. dec 2009

ani neverim ze tu nikto nebol.... no ja uz ostrihana ... zase ako vzdy sa mi nieco nepaci, ale tk co uz najleopsie by bolo ak by som sa mohla ostrihat sama 😀 ale tak uz dlhsie rozmyslam ze si necham trosku dlhsie vlasy ale ked to je hrozne ked rastu a su v tej otrasnej nicsaneda robiacej dlzke....
dne tu asi ani nikoho nebude ked uz sa tak blizia vianoce... a ja akurat asi dnes aj budem mat cas 😒 no neva sak budem kukat ci tu niekto je 😉

groka
19. dec 2009

ahojte

xeni idem v pondelok k nemu

my sme boli do obeda prec,teraz sme dali pred asi pol hodkou maleho spinkat a ja varim polievocku,potom granadir spravim a pojdeme na vecer robit s malym medovniky,to len kvoli nemu nech vykrajuje,dali sme prat,musim poumyvat byt a prach a mam vajront,ale mam toh dost,taka som zadychana a to som len na zaciatku,brusko ma uz neboli,ja tomu este akosi asi nemozem uverit,ani tomu,ze ja som 15DPO a mam taku teplotu aku mam,vzdy bol ten prekliaty pokles

sharmana
19. dec 2009

ahojte, ako sa máte?
no dnes som mala upratovací den, aspon trošku nech to tu vyzerá k svetu... a groka tiež som robila polievočku a granadír 🙂
a krásne nám sneží v Bratislave.... keby to len chcelo vydržat až do Vianoc 😵

lucialen
19. dec 2009

Ahojte, tak ja som bola u nasich, trochu sa prizivit a teraz idem varit, zajtra nebudem mat cas 🙂
Nadi, skusala si tu kuracinu s cestovinami? Ja idem teraz skusit, len som zabudla maso vybrat z mraznicky 😀

sharmana
19. dec 2009

ahoj luci, ja sa priživím u našich a u svokrovcov cez sviatky, celkom mi to vyhovuje, lebo kedže varím skoro každý den, tak mi to lezie na nervy... ale hlavne to umývanie riadu 😝
celkom pekne tu nasnežilo, ako tam u vás?

lucialen
19. dec 2009

ahoj sharmi 🙂 Varim, tak len odbieham 😉 Ja sa zase tesim na vianoce, prvy krat budem varit tak vianocne a piect 🙂 Inak varenie neznasam 😝 Umyvanie riadu ja mam rada, lebo to robi umyvacka 😀
Inak cely den cakam, kedy uz bude snezit a nic 😠 ALe ked uz snezilo u vas, malo by to prist aj sem, dufam 😵

majuska7979
19. dec 2009

ahojte babeny, tak to vypada ze moj teplomer sa asi zase zasekol 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

sharmana
19. dec 2009

no luci, to sa aj čudujem, že tu na juhu je sneh a hore nie... ale asi to nejako postupuje...
ja budem robiť len nepečený zákusok, rumové gulky obalené kokosom... a potom na Silvestra budem robit salát, rybicku, kapustnicu, a jednohubky... o rok si už spravíme s mm svoje vlastné Vianoce, tak budem varit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre